Skocz do zawartości

Najdziwniejsze i najgłupsze sny jakie mieliście w życiu


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Ehm, mi przypadł zaszczyt założenia tematu więc zacznę, aż się boję co sobie pomyślicie o mnie po takim śnie ale w końcu to dział śmieszkowanie więc może przeżyję :D 

Miałem wówczas kilka lat i w sumie to akcja, wiek i takie tam inne zmienne bardzo przypominają pewne doniesienia z mediów ale nie będę na wstępie pisał jakie, sami do tego dojdziecie.

Znajdowałem się podczas snu w dziwnej, białej sali, klinicznie czystej, światła, sceneria rodem z jakiegoś szpitala czy zakładu dla obłąkanych. Leżałem na jakimś okrągłym stole, który miał po bokach takie wystające rączki, dzięki którym można było nim kręcić. I teraz najlepsze, odstawcie jedzenie, napoje zanim to przeczytacie, bo nie biorę odpowiedzialności za zalany czy ubrudzony sprzęt :D Wokół tego stołu (ja byłem jakoś unieruchomiony) kręciły się wielkie, dwunożne, zielone, humanoidalne... żaby. :lol: Tak, teraz już wiem, że to byli reptiljanie. W każdym razie, te stworki nie były jakieś straszne ale były dziwne i to było straszne. Aha, miały też w dłoniach (czy co tam one mają) skalpele. Widziałem też jakąś strzykawkę, potem wszystko zaczęło się kręcić. Koooniec.

Także jak już doszliście do siebie to zapraszam do napisania o swoich dziwnych, sennych przeżyciach, jestem ciekaw czy to przebijecie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele było głupich, tylko już nie pamiętam :P lecz jak już jesteśmy w śmieszkowaniu to opowiem wam coś co mnie spotkało nie tak dawno temu związanego z tym co mi się śniło właśnie. :D

Mam łóżko obok ściany - to będzie istotne. Coś mi się śniło i w śnie doszło to tego że się z kimś biłem, wszystko spoko dochodzimy do momentu gdy chcę tego kogoś kopnąć... i pamiętam moja noga leci do kopnięcia w śnie, nagle sen przerwany, usłyszałem takie głuche dudnienie, budzę się otwieram oczy co jest, nic się nie dzieje a się obudziłem tak niespodziewanie, po chwili dochodzi do mnie ból ze stopy, patrze a ona obita jak po uderzeniu w coś twardego... przez sen jak tego kogoś chciałem kopnąć na żywo też ruszyłem nogą jak do kopnięcia stąd te dudnienie przez kopnięcie w ścianę i obita stopa. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem między czwartkiem a środą dziwny sen. Śniło mi się, że dobierałem się do mojej byłej (zerwaliśmy 2,5 roku temu, byłem z nią 1,5 roku) u niej w szkole, na sali lekcyjnej (III klasa zawodówka). Wszystko pięknie, ale kiedy się dorwałem do niej, aby robić rzecz, którą się robi z kobietą, to weszli jej koledzy i zaczęli nas odciągać od siebie. Nie zdążyłem zamknąć drzwi na klucz. Później się obudziłem, napisałem jej na snapie, że mi się śniła (mam ją, utrzymuję kontakt, mamy dobre stosunki, nawet pół roku temu się spotkaliśmy, ale do niczego nie doszło). Ta wysłała mi zdjęcie swoich nóg z bielizną(śpi w samej bieliźnie zawsze) z podpisem "fajne mam majtki? :D "  i bardzo się zaskoczyłem, że taka otwarta jest. Wysyłała też "inne części ciała". Później mi pisała, że moja obecna coś na nią gada, że może za tydzień możemy się spotkać. Zwykła rozmowa. Ma latynoski/arabski typ urody.

Jakby normalnie sen mi podpowiedział, że mam do niej napisać... Nie pożałowałem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.