Skocz do zawartości

Obrażona pani wychodzi z hukiem


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Niedawno na imprezie u kolegi, tuż po spożyciu znaczących ilości odpaliliśmy na youtube filmik, klip tudzież teledysk grupy Serebro pt mama luba. Trzy ładne panie jadą autem i śpiewają. Filmik oczywiście wkleję tutaj moi drodzy stulejarze :) O to się proszę nie martwić. Do sedna. Oczywiście zaczęliśmy się zachwycać urodą owych pań, bez wulgaryzmów i podtekstów seksualnych. 

Po czym jedna z myszek podnosi larum by jej miś na to nie patrzył, druga (myszka mojego kolegi) wszczyna awanturę jemu, by "wziął sobie jedną z tych ruskich" jeśli mu się tak podobają a jej dał spokój, awantura, krzyki, płacze, zgrzytanie zębów. No naprawdę gdybym wiedział co się rozpęta nagrałbym to. 

Pani stwierdziła że to zdrada, brak szacunku do niej i nie chce go na oczy widzieć, po czym zamiast wyjść od ręki z domu nadal kontynuowała swą tyradę nienawiści. 

Kolega który był właścicielem mieszkania oznajmił że ma minutę na opuszczenie mieszkania albo dzwoni na policje, tutaj uniżony sługa swej księżniczki stanął w jej obronie, nie wiem po co? Przecież go wcześniej gnoiła. 

Nie byłbym sobą gdybym nie wtrącił swoich 5ciu groszy :) A co! Mi się też coś od życia należy.

Gdy sytuacja się uspakajała stwierdziłem że jeśli drogie panie zachwycałyby się urodą szwarcenegera albo innego przystojnego pana, mężczyźni mieliby siedzieć cicho, a gdy któryś by zwrócił uwagę zostałby wyśmiany i myszki by go postrzegały jako słabego i niepewnego siebie. 

Obeszło się bez większego echa, więc dodałem kilka forumowych mądrości i wtedy to już gromy z jasnego nieba poleciały. 

Pani do swojego zgnojonego faceta powiedziała:

"Pozwolisz żeby ktoś tak mówił o kobietach? Tak mnie kochasz, że nawet w mojej obronie nie staniesz?" i wybiegła z domu trzaskając drzwiami, miś pobiegł za nią. 

 

Gwoli ścisłości, był to shittest z mojej strony na ile mogę sobie pozwolić jak również nie powiedziałem nic wulgarnego, ani obrażającego personalnie daną osobę. 

Powiedziałem jedynie że kobiety są wyrachowane w relacjach z meżczyznami a owe równouprawnienie oznacza "multum korzyści, minimum obowiązków i zero odpowiedzialności" 

Uważacie, że to było obraźliwe? 

 

Obiecany filmik dla stulejarzy :* 

 

Edytowane przez Rapke
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie na imprezie nie pierwszej świeżości czy po dacie przydatności ? ;) 

 

Shit test dla chłopaków nie zdany, nawet nie powinni zwrócić uwagi na umizgi i brak poczucia dystansu, co najwyżej zbyć ich jojczenie wesołym komentarzem. 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on wybiega za dziewczyną, która wychodzi z domu to on już nie jeden shit test oblał. Jak jej facet zobaczy jakieś kobiety z teledysku to od razu jest krzyk, ale pewnie jakby ją klepnął w dupę jakiś przystojniak to by się zaśmiała, a do swojego misia powiedziała "No weź przestań Misiu, to tylko takie żarty były hihi. Nie ma co się obrażać, przecież wiesz, że wolę Ciebie".

 

Najgorsze jest to, że ten koleś prawdopodobnie by w to uwierzył i nie zareagował stosownie do sytuacji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No jeden zdał, bo wyprosił Panią z domu - to drugi nie zdał bo wybiegł za nią. Trochę niezrozumiale to napisane jest.

Impreza u kolegi A (właściciel mieszkania) - wyprosił dziewczynę kolegi B, która kłóciła się ze swoim chłopakiem czyli właśnie kolegą B, było nas tam trzech. 

 

Edit: pięcioro, oni ze swoimi dziewczynami, ja solo. 

Edytowane przez Rapke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A dziewczyna kolegi A też się darła?

Powiedzmy, że jasno określiła po czyjej jest stronie.

Też jej się nie podobało, że rozmawiamy o urodzie kobiet z teledysku. Ale nie był to taki szał jak w przypadku B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu popełniłem poniższy temat:

 

Śmiało można tą sytuację podciągnąć pod kolejną szerszą krytykę facetów ze strony ich kobiet albo szukania tylko i wyłącznie powodu do takiej krytyki - kobieta sama, bez towarzystwa, adoracji koleżanek jest słaba ale w grupie - jedna samica kładzie ,,ręką" mężczyzn będących większością.
Mężczyzna w tym kraju musi stać się banitą - wyklętym - aby walczyć o swoje dobre imię i niszczyć tamy zakłamania rzeczywistości.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk fajny, widziałem już wcześniej wiele razy ;)

 

Następnym razem pokaż im ten filmik.

 

 

Działa świetnie, zwłaszcza na Panie w okolicach 30 roku życia, które musiały znacznie obniżyć swoje wymagania.

 

Natomiast wrzucenie tego filmiku na pewną stronę na FB mnie zaskoczyło.

Same pozytywne komentarze odnośnie tego Pana. "Prawdziwy mężczyzna", "Super wygląda", "Ideał" "Ale się porusza", itp.

Żadnego jadu ze strony Pań, żadnych wyzwisk, że to na pewno jakaś dziwka a on stary zboczeniec.

Ale może to dlatego, że była to strona o tematyce fitness.

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mordimer napisał:

Panie na imprezie nie pierwszej świeżości czy po dacie przydatności ? ;) 

 

Shit test dla chłopaków nie zdany, nawet nie powinni zwrócić uwagi na umizgi i brak poczucia dystansu, co najwyżej zbyć ich jojczenie wesołym komentarzem. 

 23 i 28

Edytowane przez Rapke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy.

Ale proponuję sprawdzić reakcję na żywo, Pań które lata świetności mają za sobą.

Niech to jeszcze będzie w obecności ich faceta ;)

 

Jest to deprawowanie ich dobrych misiów: Dojrzały zadbany gość+kasa=młoda dziewczyna

Ich miś ma myśleć poważnie o życiu i zarabiać na ich życie a nie głupoty oglądać.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy aż biją po oczach.

 

Ja byłem wielokrotnie w ten sposób testowany, i schemat zachowania kobiet był zawsze ten sam. Gdy one się zachwycały, to spoko, ale gdy tylko ja zacząłem komentarz na temat urody innej panny, to z miejsca dostawałem etykietkę niewiernego. 

 

Były też pytania typu: Kochanie, czy podoba Ci się ta kobieta ? 

 

Od razu wiadomo, że to pytanie pułapka, dlatego zawsze wciskałem kit typu, że za niska, że blondynka, że za grube uda itp, itd. 

 

Generalnie to są sytuacje, które wiele mówią o naturze osób, które je prowokują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991 Hahahahahahha miałem to samo :D Też jak na fb zalajkowałem ładną dziewczynę to już od razu pretensją i foch i tego typu pytania co u Ciebie xD Oczywiście ciche dni i teksty - Przecież ci się nie podobam, wolisz takie jak tamta hahhahahah a szczerze? Przypadkiem w kinie tą swoią byłą spotkałem z jej obecnym i co najlepsze siedzieli obok hahahha jakie jaja ale ona się poszerzyła i to nie z powodu ciąży xD A jej wzrok gdy szedłem z inną i na ruchomych schodach bezcenny xD hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach jest tylko jedno wyjście , w języku ang jest na to świetne określenie "backhanded compliment".

 

Jest to sztuka mòwienia komplementòw na ktòrą natknąłem się przypadkiem jakiś czas temu i od tamtej pory studiuję jej tajniki z wielkim zapałem ?

 

Na przykład to sławne pytanie ...

" Kochanie ? Czy myślisz że w tej sukience wyglądam grubo ?" 

Wiele razy się na nim wykrzaniłem .... oblewając jeden z najbardziej podstawowych shit testòw .

W pewnym momencie zacząłem odpowiadać w stylu 

" ...tylko jak ją nosisz , może ją sciągniesz i pokażesz mi swoje piękne ciało ...." 

Często sciągały sukienkę i wszystko inne ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koksownik napisał:

może jego myszka chciała was przestrzec, czym się kończą wygłupy przed kierownicą podczas jazdy? Na przykład tak jak tutaj?

 

Gdzieś na Świecie, pewna Pani postanowiła w samochodzie przykozaczyć,
czyniąc przykozaczenie, które pewnemu słupowi się nie spodobało,
ze słupem się zderzając czyniąc krokodyle łzy króliczkom gdzieś na Świecie.

Edytowane przez Odlotowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

Ale która wybiegła?

Optuję, że młodsza, albo ta ładniejsza.

Wystrzeliła ta starsza. I nie mogę wypowiedzieć się obiektywnie bo dla mnie ładniejsza była młodsza. Preferuje ciemnowłose panie i niskie, drobnej budowy. Można rzec ze ta która się zerwała była przeciwieństwem, blondynka i wysoka, choć blond włosy nie dyskwalifikują ale nie lubię pań wyższych od siebie, a ta akurat jest pomimo, że "konusem" nie jestem (zależy jak dla kogo, mam 180~ wzrostu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapke Po tym jak sie zachowales, to wedlug pewnego niepotwierdzonego wzoru, przynajmniej jedna z tych Pan powinna za jakis czas sie do Ciebie jakos dziwnie przymilac. Ewentualnie wspominac swojemu Misiowi ''ale ten Rapke jest taki chamski, bezczelny, niecodzienny, nietuzinkowy, niebanalny, nienawidze go - daj mi jego numer"'.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, deomi napisał:

No ale tak jak Panie mają ból dupki że wolicie mlodsze i ładniejsze, tak Wy macie ból tyłka kiedy Panie wolą tych bardziej dzianych/ dzielących się z nią zasobami/ silnych/ męsko przystojnych. 

I to Wasze jojczenie, że Panie to materialistki, że wymagają samochodu czy czegoś tam jeszcze, przypomina jojczenie 40 letniej grubej wielorybicy, która płacze że meżczyzni patrzą tylko na wygląd.

Nie!

Nic nie rozumiesz!

Masz w 1 poście napisane, Panowie komentowali teledysk i kobiety w nim występujące jako ładne.

Żaden z nich nic nie mówił, że chciałby z nimi sexu, po prostu są przedmioty, zwierzęta i osoby które się nam podobają, koniec, kropka.

 

Po Tobie widać jaka jest wszechkobieca interpretacja słowa "ładna" :D.

Czy gdybym powiedział ładna Skoda to zinterpretowałabyś, że chcę wyruchać auto w rurę wydechową?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.