Skocz do zawartości

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem, czy brzydsza prawie z salonu?


2073

Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu

    • Ładna z przebiegiem >20 bolców
      27
    • srednia ~8bolców
      34
    • brzydka ~0-2bolców
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie  z salonu?

 

 

Opisujcie jak byście wybrali.

 

 

Zdj wrzucę aby był obraz tego. ale ciężko mi wybrać tak aby to realnie odnosiło się do tego.

 

 

Edit nie widać ankiety? Chodż wypełniałem. To błąd czy coś ode mnie?

 

 

Edytowane przez 2073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę ładną, nie bitą, na chodzie, bez kręconego licznika, najlepiej po wymianie rozrządu, olejów i z zimówkami na alusach w komplecie. Koniecznie bez gazu, no i w rozsądnej cenie. Sportowy wydech mile widziany (IYKWIM) :-)

Edytowane przez bezprym
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższej ankiety nie wybieram żadnej. Do LTR'u ładna bez przebiegu lub z minimalnym. Około 24 to maksymalny próg wiekowy samicy u mnie do wiązania się na całe życie. Albo to albo zero związkowania i basta. Ewentualne - jeśli się dorobie to poszukam sobie jakieś ambitnej i młodziutkiej azjatki, jeśli żadna odpowiednia rodaczka się nie znajdzie. Wychodzę z założenia "nie chcesz dobrego i zaradnego chłopaka to sama sobie zaszkodzisz" i niech bierze sobie potem takiego Janusza czy Sebiksa. Pretensje i żale niech ma tylko do siebie.

 

Laski poniżej 7 do poważnej relacji dla mnie nie istnieją. Do seksu przebieg obojętny ale poniżej 6 nie zejdę. Nie mam zamiaru obniżać swoich standardów tylko dlatego, że ciężki dostęp. Okres desperacji mam już dawno za sobą. Byłem kiedyś w związku z naturalną dziewczyną 7/10, która była dziewicą. Zrezygnowałem z niej i zakładania rodziny z powodów rozwojowych dlatego tym bardziej jest to moja motywacja aby nie obniżać swoich standardadów. Gdybym to zrobił to miałbym do siebie mniejszy szacunek. Takiego wała i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kryss napisał:

Przykro mi kolego ale bardzo się mylisz, jedno z drugim nie ma nic wspólnego, nawet po trzech porodach może być ciaśniejsza od dziewicy.

A do tego zerowe umiejętnosci w łóżku - porażka po całości. Szkoda czasu na naukę co gdzie i jak. 

 

8 minut temu, Drwal napisał:

Przecież tego przebiegu i tak naprawdę nigdy nie znamy 

Trafne stwierdzenie. Panna próbowała mi wmówić, że rzekomo jestem jej trzecim partnerem. Tylko skąd u niej takie umiejętności seksu oralnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Drwal napisał:

Przecież tego przebiegu i tak naprawdę nigdy nie znamy 

No to dziewica albo nara. Przynajmnej ja nie mam zamiaru być w poważnej relacji, (która wymaga zaufania) z oszustką. To prędzej czy później i tak wyjdzie. Dlatego przed związkiem trzeba się dowiadywać wszystkiego (z różnych źródeł - w ostateczności nawet detektyw jak ktoś chce mieć pewność). Uważam, że jeśli laska nie chce zdradzać swojej przeszłości to nie traktuje mnie poważnie i tyle.

 

1 minutę temu, WesołyRomek napisał:

A do tego zerowe umiejętnosci w łóżku - porażka po całości. Szkoda czasu na naukę co gdzie i jak. 

Lepsze zerowe umiejętności niż laska, którą miało pół miasta. Równie dobrze można wejść w związek z prostytutką. Przecież profesjonalistka ma umiejętności najwyższej klasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to mogła wyćwiczyć już na pierwszym i mieć wrodzony talent plus zamiłowanie.  O niczym nie świadczy.  

Z drugiej strony np dziewictwo też o niczym nie świadczy.

Nie ma co się tym martwić, chyba, że chodzi o taką sztukę, co ma reputację wyrobioną na cały powiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem, czy brzydsza prawie z salonu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.