Skocz do zawartości

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem, czy brzydsza prawie z salonu?


2073

Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybieracie. Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu

    • Ładna z przebiegiem >20 bolców
      27
    • srednia ~8bolców
      34
    • brzydka ~0-2bolców
      8


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2017 o 22:11, 2073 napisał:

Co wybieracie? Ładna laska z dużym przebiegiem czy brzydsza prawie z salonu?

Zdecydowanie opcja nr 1, albowiem "Lepiej jeść tort w 10-ciu, niż gówno samemu" :-)

 

Kompletnie nie rozumiem parcia na to, by koniecznie partnerka miała wianek. Nie ma on dla mnie absolutnie żadnego symbolicznego znaczenia, co więcej, znam relacje osób mających doświadczenia kopulowania z dziewicą i wg nich kompletnie nie mam czego żałować. A że dbam o siebie, najwyżej raz na kilka tygodni zdarzy mi się wypalić na imprezie paczkę fajek, podobnie alko, to też, mimo mocnej trójki z przodu w metryce, na sprawność nie narzekam i nie boję się porównań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ta  ankieta jest dość nie trafiona, ale i tak zagłosowałem za opcją średnią....

 

Jest taki jeden problem w dzisiejszych czasach, nawet najbrzydsza laska z wąsem do ~25 roku życia ma spokojnie ~2 bolce.

W Polsce i w Europie mamy taki kult rycerza, że w zasadzie KAŻDA kobieta może BEZ PROBLEMU znaleźć bolca.

 

Z tego powodu, przestałem wierzyć w JAKIEKOLWIEK dziewice.

 

Trzeba się pogodzić, że laski nie czekają całe swoje młode życie (w szczególności gdy zegar biologiczny tyka).

Laski to wbrew pozorom, też ludzie i one w SZCZEGÓLNOŚCI pragną seksu, a że hipergamia przepuszcza do sexu tylko jednostki lepsze od nich samych to inna sprawa.

 

Gdybyś był młody (i miał parcie na seks jak laska czyli facet x10) i przyszła do ciebie laska 9/10 i że chce sexu, odmówiłbyś? Wątpię.

 

Laski mają wybór i z niego korzystają, ja im się nie dziwię, ale to nie oznacza, że mi jako potencjalnemu samcowi się to podoba.

 

Nie ma znaczenia pochodzenie laski, im ładniejsza tym więcej bolców.... a im więcej bolców tym wyższe prawdopodobieństwo zarazy....

 

Moje zdanie jest takie:

Z racji z tego, że sam nie rucham, sam wymagałbym od mojej potencjalnej kandydatki na LTR, niskiej wartości bolców, jak i orala.

 

Dlaczego ja, mam potem utrzymywać laskę ŁADNĄ, ale która w przeszłości bolcowała się na lewo i prawo? A ja mam taką utrzymywać i żyć?

Znosić kobiece zachowania i shit testy, i mam brać pod uwagę, że w każdej chwili przeskoczy na nową gałąź?

Będę czuł odrazę do takiej, mimo jej wyglądu... zaufać także nie będę w stanie...

a gdyby ukrywała przede mną swoją przeszłość, i potem by to wyszło, to by mnie autentycznie szlag trafił.

 

Ale powstaje inny problem, nie podobają mi się laski poniżej 7/10, z takimi nawet seksu nie wyobrażam....

 

A laskom z wyglądem powyżej 5/10 twierdzącym, że miały tylko 2 kolesi, to bym nie wierzył i mnożył tę cyfrę razy... 3!

Z racji, że jestem rozsądny, do 3 bolców do 26 roku życia jestem w stanie zdzierżyć. 

 

 

Ale także z racji że znam naturę kobiet, nawet taka średnia 6/10 statystycznie będzie miała na koncie minimum 8, a to skutecznie mnie zniechęca do jakichkolwiek relacji czy związków.

I między dlatego,że wiem, że obecny ja nie przyciągnie lepszych kobiet niż 4/10 (która będzie miała minimum 4 bolce na koncie), mam w dupie związki.

Życie jest lepsze bez kobiet, naprawdę, dopóki nie utracisz z taką wolności, nigdy tej wolności nie docenisz. Ja doceniam, bo widzę jak ludzie się męczą....

 

A ruchać laski by ruchać (SNS) do mnie nie przemawia, gdyż taka laska może mieć z bolców i 20 + HIV i inne zarazy....

Bez seksu da się żyć, ja jakoś żyję, a mam 20+ lata....

 

 

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz częściej myślę o tym aby:

1). zrobić karierę 

2). trzepać hajs

3). nara do Azji

4). poszukać jakiejś fajnej Azjateczki

5). potem ewentualnie powrót i osadzenie nad morzem

6). rodzina

7). emerytura jako mnich :D 

 

Jakoś tak wolę Azjatkę nie dziewicę niż nie dziewicę Polkę. Laska powinna mnie po rękach całować, że śmie żądać moich genów po tym jak z kimś innym jej nie wyszło i ją zalewał. Chora sytuacja, że robi się z nich bóstwa lepsze od mężczyzn a posiadają moralność Kalego. Kim są, że mogą stawiać warunki? Wygrana na puli genowej nie czyni kogoś obiektywnie lepszym. Ładna laska a tępa i butna jest dla mnie zerem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ksanti napisał:

 

Jakoś tak wolę Azjatkę nie dziewicę niż nie dziewicę Polkę. Laska powinna mnie po rękach całować, że śmie żądać moich genów po tym jak z kimś innym jej nie wyszło i ją zalewał. Chora sytuacja, że robi się z nich bóstwa lepsze od mężczyzn a posiadają moralność Kalego. Kim są, że mogą stawiać warunki?

Podobno Azjatki także są zajebiście wymagające, i one inaczej rozumieją pojęcie małżeństwa.

Azjaci taki strach i nieśmiałość do kobiet, że aż wolą kupować hełm VR i grać w gry z laskami anime. Ja im się nie dziwię, jestem przekonany, że w Polsce też do tego dojdzie, niech tylko VR zacznie lepiej sprzedawać.... albo przyjdą sex roboty, oooo ale będzie płacz i krzyk kobiet :D

 

Jesli szukasz laski, która nie jest ,,bóstwem" to przykro mi - albo z Korei Północnej, albo z Afryki, bo wszędzie indziej feminizm zbiera plony....

 

Cytat

Wygrana na puli genowej nie czyni kogoś obiektywnie lepszym. Ładna laska a tępa i butna jest dla mnie zerem.

Ale niestety media i femi nazi społeczeństwo sra na takich facetów świadomych i mających wymagania do kobiet.

Laski tępe i butne są największymi ,,gwiazdami" a młodsze laski bezmyślnie do nich się upodobniają.

Zobacz sobie pewną gwiazdę pop naszego kraju, zobacz ile lasek na nią się upodabnia... brrrr.

Szkoda gadać, to nie jest świat dla starych lub/i brzydkich.

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziewice jest szansa, wiem po sobie. Ale dziewczyna koniecznie musi być przed 20. Po 20 szansa jest bliska zeru lub wygranej w totka. Można też czatować na laski w wieku 16-18 ale to nie takie łatwe. Zwłaszcza im jest się starszym. Kto ma na to patent gdzie i jak poznawać takie, będzie moim mistrzem. Azjatki zgodzę się, że jest coraz gorzej jak wszędzie. Jednak biali i tak mają lepszy status niż Azjaci. A ponieważ laski mają instynkt rozrodczy to muszą się z kimś rozmnożyć. Wybór pada na rasę białą. Korposucze zagłuszone pracą i kotami oczywiście się nie rozmnożą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A po co wam dziewica? Boicie się porównywania z innymi? Poza tym dziewice zostawcie prawiczkom. Wole doświadczoną, przynajmniej wie o co chodzi, to nie mydło, poza tym sam nie jestem święty i hipokryzją byłoby wymagać dziewictwa. Nie ważne kto jest pierwszy, tylko kto ostani ;) Poza tym fajnie usłyszeć od panienki z przebiegiem 20+, że sie jest dobrym jebaką i jak wraca po więcej, nawet mając narzeczonego (z autopsji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.