Skocz do zawartości

Cenzura na Facebooku - "niedozwolone" słowa


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam gorzej.

Na Linkedinie nonstop blokuje i ukrywam "sponsorowane posty" o zabarwieniu poprawno-politycznym: feminizmu, anty rasizmu, ostatnio pojawia się nawet niby tutorial (oszukany) a na zdjęciu głównym murzyn z białą laską i dzieckiem śniadym.

Dzisiaj chciałem znowu wywalić ten post i zonk: edycja i ukrycie mam zablokowane! Indoktrynacja pełną parą...

Po prostu szkoda słów.

 

Z poważaniem,

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżę wątek brata @EnemyOfTheState, co by nie zakładać po próżnicy następnego. Mała aktualizacja:

Cytat

Odnośnie „Facebooka”, po co firma ma płacić np. 10 000 zł za zasięg, jak fan page po zgromadzeniu np. 100 000 polubień zostanie skasowany przez automatyczny mechanizm, bo jakaś grupa ludzi zaczęła masowo zgłaszać wpisy? Na „Facebooku” blokuje i banuje automatyczny mechanizm, a nie człowiek. Rodzi to ogromne komplikacje i problemy.

&

Cytat

edge rank celowo ogranicza widoczność wpisów z fan page. Wpis źle zrobiony, np. z kiepskim obrazkiem lub bez obrazka, może u mnie dotrzeć do 1000 ludzi. To mało, jak na 34 000 polubień. Jednak wpis zrobiony dobrze, z chwytliwym tytułem i wywołującym emocje obrazkiem, dociera od 20 000 do 40 000 ludzi. Czasami udaje mi się wygenerować jeszcze większy, click-baitowy ruch i dotrzeć np. do 100 000 czy 200 000 osób. To są jednak incydenty.

&

Cytat

Na początku stycznia 2018 roku „Facebook” jeszcze bardziej obciął zasięg właścicielom wszelkich fan page’ów. Oficjalny pretekst to udoskonalanie algorytmu w celu walki z fake newsami (czyli walki z wszystkim co nie jest skrajnie lewicowe) i zmiana polityki treści.

Całość tutaj: https://wolnemedia.net/nowa-polityka-cenzorska-facebooka/.

@Stulejman Wspaniały Facebook jest ułomny nie wiem czy nie bardziej niż YT.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.