Skocz do zawartości

Koszulki dla Samców


Rekomendowane odpowiedzi

A dla panów z brzuszkiem odkręcona wersja 1 koszulki tj. czarny dajemy na dół, co powinno optycznie wyszczuplić a biały na górę :lol: Z ciekawości pytanie do autora wątku, a czy możesz pokazać tą czarno biała ale w takiej formie aby napisy były pisane ta sama czcionka? (Chodzi o ten sam rozmiar?)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbanie o lepszą jakość związków to dbanie o zdrowe relacje i zdrowie psychiczne wielu ludzi  w tym kraju, a robienie tego za "darmochę "to samo w sobie jest patriotyzmem i nie trzeba sie tym afiszować, my to wiemy.

Poza tym zgoda ,dyskretniejsze lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie z tym patriotyzmem ale nie niemożliwe.

CO mi do "łeba" wpełzło to iż połączyć graficznie z "husarią" czyli onegdaj formacjami pancernymi.

 

Taka konkluzja obecne projekty są cacy ale strasznie zalatują mi "star trek"iem.

 

Implementacje w naramiennikach? Coś na kształt munduru/sekty/stowarzyszenia?

W końcu "Marek" ma ich 5000 w dowództwie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za gładkimi koszulkami polo, albo jak wyżej koszulkami z długim rękawem a znaczek/symbol tylko na metce i to też zamiast Viri Frates skrót VF. Myślę ,że fajne logo można z VF skomponować. Ubrania eleganckie wygodne równocześnie dyskretne bez widocznego logo. Te na metce to dla właściciela. 

 

Albo Dać zdjęcie kota z wytłoczonym VF. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram mojego przedmówcę. Osobiście nie mam nic przeciwko sportowej odzieży niemniej w moim wieku (...) jestem zwolennikiem dyskretnej elegancji w neutralnej kolorystyce. Taki szybki montaż "na kolanie". Kwestia logo to oddzielny temat. Projektowanie (odzieży i nie tylko) to wcale nie takie proste zadanie ;)

 

 

 

vf2-3.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.