Skocz do zawartości

Koszulki dla Samców


Rekomendowane odpowiedzi

Coś machnąłem. Myślę, że nie ma co wydziwiać. Nie wiem jak Wy, ale ja rzadko chodzę w koszulkach z grafiką/napisami itd. Każdy ma inny gust i ciężko będzie się wstrzelić. Do tego jednokolorowa koszulka z delikatnym logo jest bardziej elegancka, pasuje do wszystkiego, jest estetyczna. A my jesteśmy eleganckie chłopaki :D

 

Więc moja propozycja to zwykły czarny tshirt z logo. Fajnie jakby było wyszyte.

m1cuWWF.jpg

 

 

Ewentualnie z delikatnym patternem.

XL1x3uE.jpg

oVV0w6V.jpg

206t7K3.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Przeczytałem na szybko cały wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, a mianowicie:

 

Do kogo ma być skierowana ta odzież?

 

Jeśli jedynie do użytkowników forum, to spoko, jednak ograniczając się wyłącznie do nich, nie wykorzystują Państwo ogromnego potencjału rozwojowego, który kryje się za szyciem bawełny. Przede wszystkim odzież powinna być narzędziem propagującym daną ideę, jaką forum stara się przekazać, czyli w głównej mierze będzie to zdemaskowanie matriksowych relacji damsko-męskich. Dlatego też wzory powinny atakować bezpośrednio nieeleganckie zachowania pań i być mobilną reklamą forum na ciele danego posiadacza. Niestety, gdybym zobaczył kogoś w koszulce z napisem Viri Fratres, to - chcąc dowiedzieć się więcej - po wpisaniu owej frazy w Google dopiero na drugiej stronie mogę znaleźć skromny odnośnik do forum, a jak wiadomo na drugą stronę Google nikt nie zagląda.

 

Ciekawe, agresywne, a nawet wulgarne wzory natomiast przyciągałyby wzrok i przyczyniłyby się do większej ilości osób odwiedzających forum (a w tym młodzieży zaciekawionej fajnymi wzorami, więc miałaby szansę uniknąć nieszczęść, jakie czyhają na nią po związaniu się z kobietą), a co za tym idzie już chyba nie trzeba mówić (większa sprzedaż książek Stulejmana W., hajs z bawełny i kolejna nawrócona owieczka gotowa zostawić swoje pesos).

 

Jeśli sam Stulejman W. nie może sobie pozwolić na zabawę w brand odzieżowy, zawsze może powierzyć to komuś zaufanemu, kto przytuli za fatygę trochę złociszy i zajmie się dystrybucją po zaklepaniu wzoru przez Stulejmana W.

 

Poniżej załączam przykład tego, co mam na myśli:

 

to-tylko-tinder.thumb.jpg.a7d1992b29e347984c50c7f89d2dfeb8.jpg

 

Mam jeszcze wersję "Moja myszka taka nie jest", ale nie mogę dodać do posta.

 

A na plecach walnąć fajną czcionką BRACIASAMCY.PL wraz z logo.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.