Skocz do zawartości

Zginął Antyterrorysta [i]


Łapinski

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Karakalla napisał:

Z jakiegoś względu większą sympatię czuję do tego bandziora

Gdybym nie przeczesał dziś fryzury żyletką, tutaj włosy stanęły by mi dęba na głowie. Jak można w ogóle czuć sympatię do kryminalisty i mordercy? Do takiego co wymordował by Ci rodzinę też byś czuł sympatię? Naprawdę uważasz że samosądy i uzbrojone, grasujące po mieście bandy w ramach własnego poczucia "etyki i moralności" są lepszym rozwiązaniem? Bo przecież np. okradają tylko wrogie sieci handlowe z żywności a broniące własności ofiary są same sobie winne? Bo pracowały dla tej czy innej korpo? Myślisz że tylko w policji nie ma samych kryształowych ludzi? Jaka miałaby być różnica pomiędzy ślepo wykonującym rozkazy policjantem a robiącym to samo pracownikiem korpo? Może w ramach konsekwencji własnej, nie powinieneś tak wybiórczo podchodzić i co więcej - zaproponować swoją wizję "świata idealnego". Serio pytam - czy w takim razie świetnie odnalazł byś się na Bałkanach w czasie wojny domowej? Tam to tak właśnie działało jak proponujesz. Nie chciał bym żyć w świecie Twoich snów. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karakalla napisał:

Z jakiegoś względu większą sympatię czuję do tego bandziora. Dla mnie policja to symbol opresji państwa wobec człowieka. Wolałbym żyć w świecie bez policji gdzie muszę samodzielnie radzić sobie z bandą zbirów próbujących odebrać mi mienie. Taki świat budowałby naturalne więzi rodzinne, plemienne etc.

Płacz nad gliną mnie śmieszy. Ilu ludzi schodzi po cichu a ich rodziny muszą sobie jakoś radzić bez ściepy narodowej.

Tak czysto po ludzku, żal mi Cię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karakallaty jesteś z tych co najgłośniej krzyczą Chwdp a jak dostaną po mordzie na imprezie to lecą na komisariat zgłosić pobicie jak przypuszczam :))

Czy może wszystko rozwiązujesz sam - zajebią Ci auto - pierdolisz nie zgłaszasz, okradną ci dom - nie zgłaszasz bo jebać policję, ktoś ci da po ryju i zabierze telefon i portfel - dalej twardo chwdp tak jest ? Czy taki jesteś twardy, że plujesz jadem w necie ale tak już twarzą w twarz to raczej byś tego komuś z tych, którzy przeżyli w trakcie tej akcji, nie powiedział 

 

Edytowane przez Headliner
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech użytkownik marzący o więzach plemiennych poczyta najpierw, jak traktuje się złodziei we wspólnotach plemiennych. Np. tu:

https://www.google.pl/amp/s/www.vice.com/amp/pl/article/3bgmyk/poradnik-vice-ekstremalne-systemy-karne

 

Złodziei zabija się, obcina im ręce, wypala symbole na łbie, karmi nimi psy etc. 

 

Trzeba być totalnym kretynem, żeby wzdychać do więzi plemiennych i równocześnie stać po stronie złodzieja.

 

Policjant zasłużył na szacunek a Jego rodzina na wsparcie.

Edytowane przez samiec_twój_wróg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Voqlsky napisał:

Szkoda człowieka,ciekawe jak reszta ekipy. Z tego co mówił Jack . Może to być bojówka Ukraińska...

Jest bardzo dużo ukraińców na dolnym śląsku. 

Ale żeby tak szybko wprowadzili bezprawie jak tam u siebie?

Jestem ciekawy czy numery broni zostały usunięte. 


Jestem ciekaw jak ta historia się dalej potoczy. Tzn pochodzenie tego kałacha, wspólników itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten post napędza skrajne odczucia i nienawiść do formacji która zbiera baty od sfrustrowanego społeczeństwa które dostaje po dupie od polityków. Większość sytuacji w których bierze udział Policja i jest to nagłaśniane staje się później elementem dezinformacji i manipulacji i kreowania opinii publicznej. Czasy się zmieniły i mimo że patologia ta jak w każdym zawodzie istniej nie występuje już w takiej skali. Nikt nie dostał za darmo z kolei głaskanie po głowie nie opanuje rozwścieczonego tłumu. Niektórym ludziom niestety nie da się tego wytłumaczyć. Jako społeczeństwo jesteśmy beznadziejni agresywni gdzie ludzkie życie jest tyle warte co niemowlę wyrzucone do śmietnika. Nazywanie Policji faszystami bardzo ciekawe określenie osób które szkoda że nie można wysłać do tamtych czasów aby poznali co to jest kurwa faszysta.

 

Zginął człowiek, pochylam głowę. Wykonywał polecenia znał ryzyko - coś poszło nie tak ale taki zawód:

 

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę @Karakalla trochę poniosło. Bo w życiu jest dość problemów. A świat w którym jeszcze musiał chodzić po ulicy z "gnatem" i ciągle oglądać się za siebie czy czasem jakiś miejscowy żul nie chce mi wbić kosę w plecy. Byłby bardzo stresujący.

Jeśli chodzi o problem posiadania broni to najwięcej mają do powiedzenia Ci co nawet nie starali się o pozwolenie o nią. Zresztą posiadanie broni palnej nie uczyni z nas bogów. Aby wyrobić odpowiednie nawyki na strzelnicy trzeba wystrzelić około 1000 sztuk naboi. Aby je podtrzymać tygodniowo należy wystrzelić ok. 150 naboi. Do tego dochodzi "manual" ćwiczony na sucho. Nie mówię nawet o czynniku takim jak stres.

Byłem świadkiem gdzie dobry strzelec w warunkach stresowych na strzelnicy. Czyli bez ochronników słuchu pod wpływem gwizdka oraz huku petard na pięć strzałów do tarczy na odległości 10 metrów miał wynik 4 "muchy" oraz 1 w tarczy ale nie w sylwetce.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Baca1980 napisał:

A świat w którym jeszcze musiał chodzić po ulicy z "gnatem" i ciągle oglądać się za siebie czy czasem jakiś miejscowy żul nie chce mi wbić kosę w plecy. Byłby bardzo stresujący.

YYYYYYY Wybacz kolego ale nie zgadzam się z tą tezą. 

Wiesz ile narzędzi do zadawania śmierci znajduję w domu każdego człowieka a nawet w sklepie budowlanym?

Od siekier, tasaków, pałek, dragów, noży, szpikulców, wkrętaków, metrowy kabel ziemny o przekroju 10mm2, noga od stołu, półoś z samochodu, wahacz samochodwy, klucz nasadowy itp itd

I co boisz się chodzic ulicą bo myslisz, że ktoś od tyłu Cię zaatakuje? NIE NIE NIE

 

A czy mając narzędzie gwałtu gwałcisz kobiety? NIE NIE NIE

 

Byłem świadkiem jak w sytuacji stresującej kierujący prowadzący samochód wpadł w poślizg i nie wiedział co miał zrobić. Uderzył w drzewo. A prawo jazdy miał od 20 lat. Więc powinni zabraniac robić prawa jazdy i sprzedawac samochów.

Skończ waść z taką argumentacją


 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Okazja czyni złodziejem". Brak służb porządkowych spowodowałby wzrost przestępczości. Bo nie każdy jest w stanie sam siebie obronić. Nie mówiąc już o obronie przed zorganizowanymi gangami. To że większość społeczeństwa jeszcze się nie pozabijała. Jest spowodowana tym że istnieje rodzaj kija w postaci służb porządkowych, sądów oraz systemu karnego. Bez tego bardzo szybko doszłoby do samosądów oraz konfliktów o wpływy między gangami. Jak w takim świecie prowadzić np. biznes?. 

Po za tym słabe państwo to łatwy i smaczny kąsek dla sąsiadów. Polska w swojej historii miała już okres wolności szlacheckiej. Gdzie magnaci mieli własne armie. 

A szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie. Jak to się wszystko skończyło doskonale wiemy.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.