Skocz do zawartości

Suple na rozrost mięśni


andi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Trenuję już od 3 lat jednak ostatnio nie uzyskuję zadowalających efektów. Moja tkanka mięśniowa popadła chyba w jakąś stagnację. Regularnie trenuję i stosuję dietę wysokobiałkową, jednak wszystko na nic. Powoli zaczynam tracić chęć do dalszych ćwiczeń, najwidoczniej motywacja powoli spada. Znacie może jakieś suplementy, które mogłyby przyśpieszyć rozrost mięśni? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na suplementy. Kupa kasy żeby być o 3 procent silniejszym. Polecam wrzucić podstawowe witaminy i trzymać dietę. Kolega zajmujący się kulturystyką chwalił kiedyś dietę tłuszczową Kwaśniewskiego, twierdził że spalał tłuszcz, a siła rosła jak u konia na drożdżach. Aczkolwiek słyszałem różne opinie co do tej diety, jedni fanatycznie popierają inni fanatycznie krytykują. Sam z tego nie korzystałem bo to trudno utrzymać. Chodzi mi głównie o wskazanie, że każdemu inna dieta pasuje i nie a co podchodzić do tego szablonowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.