Jump to content

Recommended Posts

• Similar Content

• By Garrett
      Może nie do końca dobry dział, ale myslę że warto o tym wiedzieć.

Prawicowa, patriotyczna, wolnościowa i inne takie bla bla bla wRealu24 wyemituje jutro program o RedPill!
      No nie jest to mainstream - wiadomo, ale mają mnóstwo widzów, więc ciekawa sprawa. Oby tylko przeinaczyli czegoś. Mam nadzieje że gość zaproszony do studia bedzie kompetentny
    • By Patton
      Jakie gry na GBA polecacie?
    • By TasmanianDevil
      Witam serdecznie,

Proszę o permanentne zbanowanie użytkownika @Analconda
      Jegomość wnosi na forum toksyczne treści, powiela je niemal w każdym temacie i zniechęca wielu użytkowników do udzielania się tutaj. Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google, ja to zrobiłem wczoraj. Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 
      Jak już wcześniej pisałem, jego treści mogą spowodować "zatkanie" się wielu ludziom w zwyczajnym funkcjonowaniu. Jego posty są sprzeczne z credo forum, które mówi o rozwijaniu świadomości i pomocy. 

Ps. Zastanawiałem się nad opcją ankiety, ale jednak uważam że nie ma ona sensu. Decyzja należy oczywiście do administracji forum, ale sądzę że nie jestem odosobniony w tym temacie.

• By Ertywek
      Mam nadzieję że dobry dział - jeśli nie to przepraszam.
      Event w sosnowcu od 21 do 24 Sierpnia.
      Dominik Bos, szerzej znanym jako autor kanału "Awięc", który poprowadzi serię spotkań z prelekcjami.
      Część spotkań odbędzie się z udziałem Adama "Fangottena" Wawrzyńskiego,
      Pawła "Lakarnuma" Rosy i Kubą, szerzej znanym z prowadzenia kanału SztywnyPatyk,
      a także Dave'a z Ameryki!
      https://www.facebook.com/events/534871594126116/

Moje pytanie brzmi: dlaczego wystąpią razem w Sosnowcu?
      Czy należą wszyscy do jednego partnera youtube? Jakiś VideoBrothers?
      Pozdrawiam, J.M.K.
    • By Mordimer
      Poprzednie 3 i 4 miałem, trochę pograłem, niemniej jednak gram może 1-2 razy w miesiącu. Jak mi odbije to może kupię.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.