Skocz do zawartości

Prezenty urodzinowe i nie tylko dla Marka (aktualizacja darczyńców)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Samsquamch (donejt na strimie, z wolą żebym kupił 2 części komiksów "Kaznodzieja")   po odjęciu prowizji od firmy dostałem 144 złote, dziękuję.

 

Michał - 200złna Mikołaja, a za tyle go nie kupię :> więc wybrałem mikrofon do smartfona, czasem coś nagrywam to się przyda znacznie lepszy dźwięk, dołożyłem 40zł: http://allegro.pl/rode-smartlav-mikrofon-lavalier-iphone-android-i7034387049.html  dziękuję.

 

Krystian -   53zł na książkę (kupiona) i ciastka, ale koszt przesyłki ponad dwa razy większy niż ciastka, więc albo zwrócę hajs, albo kupię za nie prostackie snickersy czy coś takiego. Dziękuję.

 

Pan adwokat - 80zł na Panią z Białorusi do towarzystwa :> Pójdę, słowo to słowo, ale nie będę uprawiał z nią seksu, bo nie jestem już taki :> Dziękuję.

 

Michał - 50zł Audiobook "Bogać się kiedy śpisz" (kupiony, dziękuję)

 

Jarek - 200zł na bransoletkę, ale ponieważ nie noszę, to wynegocjowałem łańcuszek na szyję, dziękuję.

 

Adrian - 350zł (https://www.mennica.com.pl/monety-i-numizmaty/karta-produktu/oko-opatrznosci-1-dolar) na cel wybrany przeze mnie zamiast monety, dziekuję.

 

(Imię na A, anonimowość) - 200zł bez celu, więc przebaluję. Dziękuję.

 

Kamil - 75zł na 100 akcji mostostal zabrze s.a. (MSZ) Dziękuję!

-----------------------------------------------------------------------

 

Bracia, czuję się niezręcznie pisząc te słowa, nie chcę by to było źle zrozumiane, że coś żądam, wymagam, że nie daj Panie dobry Boże o coś proszę, ale dziś coś zadeklarowałem w audycji (KLIK od 40:56) i muszę mieć miejsce, gdzie będzie to rejestrowane, i które wstawię na youtube.

 

Chodzi o to, że sporo osób pytało mnie o adres, chcąc mi wysłać jakiś prezent - ktoś miał jakiś telefon niezły (wtedy szukałem do kupna), ktoś miał latarkę, ciasto upiekł, jakąś kiełbasę miał wędzoną itd. Byli też tacy, co chcieli mi coś kupić za te lata pracy bez reklam i za darmo.

 

Ja się swojego adresu boję dawać - bo mogę dostać paczkę z gównem, albo z karaluchami jak pewien Pan z youtube. Dlatego adres i nawet skrzynka na poczcie odpadają definitywnie. Wiecie że są osoby, które mnie bardzo nienawidzą, i taka okazja byłaby dla nich świetna, żeby zrobić mi na złość.

 

Prezent

 

Dlatego wymyśliłem sposób dość kontrowersyjny. Ktoś kto chce mi kupić prezent, może zrobić tak - wpłacić mi pieniądze na konto, i w tytule napisać "Prezent na np. snickersa". Wtedy ja kupuję snickersa. Gdy będzie coś do zamówienia - zamawiam w necie z wysyłką, bo sam nie mogę za bardzo pojechać.

 

Gdy tak się stanie, rejestruję to tutaj, oraz raz na jakiś czas robię na youtube film z pokazaniem tych prezentów i podziękowaniami dla prezentowiczów.

 

Myślę że jest to wygodne wyjście dla tych osób, które chcą mi sprezentować jakiś prezent.

 

PODKREŚLAM raz jeszcze. Ja zarabiam hajs, starcza mi na utrzymanie forum, wszelkie opłaty i życie. Robię to tylko dlatego, ponieważ nie chcę podawać swojego adresu. A i tak osoby które mój adres znały, wysyłały mi różne ciekawe rzeczy, np. gimbal od kolegi, witaminki od radiosłuchaczki itd.

 

Tak więc do wiadomości zainteresowanych:

 

Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874   Marek Kotoński. Adresu do przelewu znać nie trzeba. W tytule proszę napisać "prezent" i na co dokładnie. Dokładnie to zamówię sobie.

 

UWAGA! Wpłata na cel prezentowy, nie zalicza się do darowizn na rzecz forum, nie jest nigdzie wpisywana, a osoba np. z forum która to zrobi, nie może liczyć na żadną taryfę ulgową jeśli złamie regulamin. Jak przegnie, dostanie bana tak samo jak bogacz i biedak. Pieniądze przeznaczone na prezenty wątpliwe moralnie (np. kulki analne), przepiję.

 

-----------------------------------------------------------

 

Samsquamch (donejt na strimie, z wolą żebym kupił 2 części komiksów "Kaznodzieja")   po odjęciu prowizji od firmy dostałem 144 złote, dziękuję.

 

Michał 200złna Mikołaja, a za tyle go nie kupię :> więc wybrałem mikrofon do smartfona, czasem coś nagrywam to się przyda znacznie lepszy dźwięk, dołożyłem 40zł: http://allegro.pl/rode-smartlav-mikrofon-lavalier-iphone-android-i7034387049.html  dziękuję.

 

Krystian -   53zł na książkę (kupiona) i ciastka, ale koszt przesyłki ponad dwa razy większy niż ciastka, więc albo zwrócę hajs, albo kupię za nie prostackie snickersy czy coś takiego.

 

Pan adwokat - 80zł na Panią z Białorusi do towarzystwa :>

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały  Pomyśl nad skrytka pocztową na poczcie. Nie kosztuje to wiele a zamiast adresu podajesz numer skrytki o oddział poczty. Jak przyjdzie paczka to dostaniesz awizo do skrytki. Jedyny problem dla Ciebie to konieczność odwiedzania placówki poczty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Marek, a można Ci chociaż dvd z filmem przesłać na urodzinki?
Otóż okazało się, że  żona Zbyszka Zamachowskiego zagrała Noblistkę! No widzisz wodzu :) a Ty zawsze pytałeś "gdzie te noblistki?". A tutaj proszę; jest i noblistka!! :)

link to źródła: http://www.pomponik.pl/plotki/news-aleksandra-justa-triumfuje-zagra-polska-noblistke,nId,1440837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Który.. brat jego.. Andżej.." :lol: 

1 godzinę temu, Endeg napisał:

tylko jak ktoś chciałby wysłać Tobie coś unikatowego, jakąś pyszną naleweczkę czy kiełbę własnego wyrobu, to już identycznej takiej za kaskę nie kupisz. :unsure:

No szkoda ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, zawsze to jakaś możliwość jest. Trochę trzeba Marka zrozumieć, sam na jego miejscu nie podał bym adresu.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem pomysł rozsądny. Wczujcie się w sytuację: Czy chcielibyście otrzymać jakieś wyroby nie wiadomego pochodzenia od nieznanych tak na prawdę osób? Co innego dostać coś od znajomego, którego znamy i ufamy a co innego od kogoś z internetu. Sam bym nie chciał takich paczek .... tak na prawdę nie wiadomo od kogo i z jakimi intencjami. Bez urazy, wiem, że wielu ma na prawdę dobre intencje. Jednak.....

 

Wiedza ta zjednuje ale również przysparza nieprzyjaciół. Jak widać również po trollach na Forum .....

 

Jak ktoś na prawdę chce dać Markowi prezent to wyśle kaskę ... łatwiej dla jednej i drugiej strony. Proste i to na prawdę ma sens.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

Czy chcielibyście otrzymać jakieś wyroby nie wiadomego pochodzenia

 

Nie wiem jaki trzeba było by być desperatem, aby zjeść kiełbasę czy innego typu wyroby od losowego "Widza/słuchacza" :D

@Stulejman Wspaniały Słusznie obawia się bezpośrednich "prezencików" od widzów. Kupa czy robale to pikuś.

Gorzej gdyby wysłali Markowi jakiś super drogi prezent np. Oryginalny Rolex. Załóżmy, że Marek chodziłby w nim codziennie, a on przed wysyłką został napromieniowany np. jodem 131.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Prezenty urodzinowe i nie tylko dla Marka (aktualizacja darczyńców)

Kiełbaska od nieznanej osoby, to brzmi lepiej niż skok pod rozpędzoną fabię w LPG :>

 

A co do naleweczek itd., dostałem kiedyś smaczny trunek od pewnego Padre, i chociaż smakowity, to mam po nim uczulenie przeważnie, ale nie tylko po nim. Osoby którym ufam mają mój adres, a nieznajome to nieznajome, niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman WspaniałyŚwietny pomysł. 

Jest powòd dla ktòrego wszyscy głoszący MGTOW strzegą swojej prywatności ! 

Ci co nie strzegli kiepsko skończyli ! 

 

Marek , wymyśl jakiś dobry sposòb w jaki mòżna będzie wysłać kasę na prezent z poza PL.

Coś ogòlnie dostępnego i anonimowego w OBIE strony ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki nie mają sensu. Może ktoś i @Stulejman Wspaniały Marka lubi za to co robi i są czasem takie emocje by dać coś od siebie, ale tak naprawdę to tylko koleś znany z internetu i właściwym wyrazem wdzięczności jest właśnie kasa, a najlepiej właśnie przelew przez internet. A prezenty to mają sens jak kogoś dobrze znamy i mamy z tą osobą jakiś związek emocjonalny (rodzina, kumpel, przyjaciel).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś dostanę mikrofon, a wróciłem z empiku i kupiłem dwa komiksy za które zapłacił radiosłuchacz. Jak dojdzie mikrofon, zrobię unpacking.

 

@Red_Pill Dlaczego anonimowo? Z tego co dostaję, płacę uczciwie podatki.

 

@radeq Paczkomat obroni mnie przed gównem w paczce? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adrian86 napisał:

Zdecydowanie skrytka pocztowa by rozwiązała sprawę. Niczym jak u Szafy z MocnyVlog.

Piszę kolejny raz - nie chcę paczek, ponieważ BOJĘ SIĘ ZE HEJTERZY WYŚLĄ MI GÓWNO :lol: Albo jeszcze straszniejszej opcji, że Sławek wyśle mi swoją książkę, a mi wypali oczy :>

 

 

Skoda? Tylko z salonu. Do innej nie wsiądę. I miednica wody z gór Hartzu i fiolka powietrza ze Słowacji.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panie Marku, a jeśli któryś z Braci chciałby ufundować Panu koleżankę na parę godzin.

To ma zrobić przelew z tyt.:"Prezent urodzinowy. Cytata Białorusinka z Gocławia" - 500 zł.;)

 

2. Czy zrobi Pan film z rozpakowania takiego prezentu? Można liczyć na unboxing? B)

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Kiełbaska od nieznanej osoby, to brzmi lepiej niż skok pod rozpędzoną fabię w LPG :>

 

No fuck't kiełbasa może być z jadem. :D A jad hejtera to nie najlepsza witaminka ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.