Skocz do zawartości

Prezenty urodzinowe i nie tylko dla Marka (aktualizacja darczyńców)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

No szkoda ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, zawsze to jakaś możliwość jest. Trochę trzeba Marka zrozumieć, sam na jego miejscu nie podał bym adresu.

Pewnie że tak. Tylko jest taka sytuacja, żona upiekła pyszne ciasto (ja kręciłem mikserem) i nawet dałoby radę podesłać np. za pośrednictwem Brata Padre, ale w sumie za dużo komplikacji. :-(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tego Hyundaia sugerują.
To jeszcze nie ten czas, o rok za wcześnie.

Znalazłem coś na teraz. Zgodnie z założeniami i oczekiwaniami ;):
- dużo pali
- jest ciężki
- jest duży
- jest wygodny
- jest indywidualny

Przedstawiam Chevroleta Malibu, odpowiednik Opla.

2.jpg

 

edit: Oczywiście wersja na Pb95!

Edytowane przez adrian86
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wstępnie się dowiadywałem. Ta Białorusinka może być w stroju zakonnicy za te 500zł. ;)

 

 

2. Swoją drogą, dlaczego nie ma jeszcze wydarzenia na fb "Urodziny Pana Marka" gdzieś na placu zamkowym w stolicy:D

Anonimowa ekipa stołeczna by się zebrała, wypiła zdrowie, film nagrała, odśpiewała sto lat. Taki event.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupiłbym Ci książkę, lub dwie i podał bezpośrednio.

Przez zakupy internetowe mogą pojawić się komplikacje, np. koszt wysyłki.

I to też nie byłoby takiego zaskoczenia jakie jest przy rozpakowywaniu prezentów. :D

Nie wchodzi w grę wysyłanie adresu na priv?

Mam parę propozycji książek, których wiedza przydałaby Ci się do audycji.

Mógłbym kupić książkę i dać na Twój adres - to byłoby dobre. :) (PS. Nie związane z ekonomią - jak już to filozofia, antropologia, biologia, literatura fabularna itd... Chyba, że ekonomicznej nie wyrzucisz od razu do śmieci :D)

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adrian86 napisał:

1. Wstępnie się dowiadywałem. Ta Białorusinka może być w stroju zakonnicy za te 500zł. ;)

 

 

2. Swoją drogą, dlaczego nie ma jeszcze wydarzenia na fb "Urodziny Pana Marka" gdzieś na placu zamkowym w stolicy:D

Anonimowa ekipa stołeczna by się zebrała, wypiła zdrowie, film nagrała, odśpiewała sto lat. Taki event.

Dziś dostałem na zacieśnienie więzi między naszymi narodami 80zł :>

 

Już były robione zloty, i były same problemy - z Ryśkiem który węszył, wypytywał o moje sprawy, adres, dobrze że byli kumaci ludzie i go utemperowali, i z Vincentem który ludzi obżerał, wykorzystywał a później na wykopie opluwał. Podejrzewam że taka impreza by się jeszcze gorzej skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, Kamil dał mi w prezencie świątecznym 75zł na 100 akcji mostostal zabrze s.a. (MSZ), więc otworzyłem usługę makler w Mbanku, i jeszcze tego nie aktywowali. Kupię oczywiście te akcje, i jeszcze dałbym ze dwie stówki na jakieś akcje - nie z myślą o zarobku, ale dobrze mieć coś na boku, jakąś inwestycję. Co byście mi radzili kupić, by ewentualnie zyskać? Zupełnie się na giełdzie nie znam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Co byście mi radzili kupić, by ewentualnie zyskać?

Mareczku :), polecam - CD-Project, PKN Orlen, Eurocash, Orange Polska

Gwarantowane bezpieczne ulokowanie akcji. Cd-Project w ciągu kolejnych lat, powinien podskoczyć do 300-400 PLN.

Eurocash od nowego roku trochę się wybije, gdyż ostatni rok był dla nich kiepski.

Orange zalicza non-stop dołki, ale po nowym roku powinna podejść jakaś korekta.

PKN Orlen to Państwówka, w przypadku kryzysu nie ma się co obawiać, rząd 'NA PEWNO' będzie ratował spółkę. Skoro uratowali.. JSW, to dlaczego nie PKN? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2017 o 09:36, Dandys napisał:

Mareczku :)

Skąd ta potrzeba "udziecinniania" Marka?

W dniu 20.12.2017 o 09:36, Dandys napisał:

polecam - CD-Project, PKN Orlen, Eurocash, Orange Polska

Gwarantowane bezpieczne ulokowanie akcji.

Przez kogo gwarantowane? Przez Ciebie?

Na jakie kwoty dajesz gwarancje i jak zamierzasz ją zabezpieczyć?

W dniu 20.12.2017 o 09:36, Dandys napisał:

Cd-Project w ciągu kolejnych lat, powinien podskoczyć do 300-400 PLN.

Powinien? Masz szklaną kulę? Giełda nie tak spektakularne upadki jak np OIL widziała. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed potwierdzeniem zamówienia przez sms powinna być podana cena za sztukę, możesz przyrównać czy jest podobno do aktualnego kursu https://www.money.pl/gielda/spolki-gpw/PLMSTZB00018.html

żeby się nie okazało, że kupujesz 1000 akcji po 200 zł :D

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć pewność ze kupisz zaznacz PKC - po każdej cenie - wtedy jest pewność ze zlecenie przejdzie- jeżeli wystarczy depozytu. Jeżeli chcesz kupić za określoną kwotę możesz ustawić limit ceny np. strzelam: 15 zł to wtedy jeżeli spotka się to z odpowiednią oferta sprzedaży z 2 strony to przejdzie a jak nie to będzie zlecenie niezrealizowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.