Skocz do zawartości

Cichodajka dziwne zachowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po tym chorym związku się trochę uspokoiło, może przede wszystkim dzięki Wam, jeśli ktoś kojarzy to zerknie lub brał udział w dyskusji, z mojego głównego tematu. W każdym razie, na razie mam święty spokój, już przez 4dni, ale jak ktoś dręczył przez 5 miesięcy, to już sukces, dla mnie to jak uwolnienie się od od jakiegoś pasożyta, który wysysa energię do działania:), twardo trzymałem się porad odnośnie mojej kurewny i dzięki temu mam trochę lżej.

Ale kolejna historia, mnie nie ominęła, dotyczy cichodajki, z którą się spotkałem, trochę mimowolnie, wyszło to po imprezie, ale nie ważne zrobiliśmy swoje i każdy był zadowolony. Powtórzyło się to po raz kolejny, zapłaciłem jej, ale wtedy coś było nie tak, bo chciała tyle co równowartość jakiejś 0,7.

Natomiast ostatnio pisze do mnie co ok. 2 dni czy mam czas, żeby się "gdzieś wyrwać", bo jej się nudzi, na pytanie o kasę odpowiada, "że to nie najważniejsze", mogę po drodze ewentualnie kupić fajki. Byłem już raz na takim spotkaniu, kupiłem fajki i 2 somersby niuni, było miło, ale nie wiem o co chodzi i co się kroi. Ona ma 29 lat nie ma dzieci, podobno nie może, ale jestem przezorny. Czy to gra z jej strony? Ostatnio ja chciałem się spotkać, to napisała, że chciałaby, ale lepiej jutro, bo dzisiaj ma dużo zajęć. Napisałem że ok. olałem to. Po 3 dniach napisała, że chciałaby mnie zobaczyć i chociaż pogadać, "sex jak najbardziej", nie skorzystałem, wiem może głupi jestem, ale wkurwiła mnie wcześniej tekstem, że nie ma czasu "bo ma dużo zajęć".

Czy to tylko gra z jej strony, bo patrząc trzeźwo, to w sumie prawie profesjonalistka, a już jedna zrobiła mnie konkretnie w chu.a, deklarując przy tym miłość jedyną i nieznaną...

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalofciała się kurtyzana albo ma do Cb autorze niecny plan. Może w ciąży już jest i szuka "ofiary". Ja bym uważał bo te stworzenia są wyrafinowane. Dostrzegła w Tobie dobry materiał na bete providera.

Kolaga tak kiedyś w wojsku miał. Za pukanie płacił w agenturze 180 + 20 za wejscie do lokalu. Po kilku sesjach pańcia podała mu swój nr i spotykali się wtedy poza agenturą, albo w plenerze albo w jej mieszkaniu. Pani od szefa agentury za godzine dostawała 70zł i tyle wołała też od kolegi. Po kilku miesiąch wyszedł na jaw jej niecny plan. Była ze wschodu i szukała jelenia by się z nią ożenił dla europejskiego paszportu. Ona bardzo zadbana przed 40stką, a kolega miał wtedy 23 lata i z wygladu to taki sebix/patol 2/10 z brązowymi krzywymi zębami. Zabujał się biadaczysko i pamiętam że kupił jej na urodziny sweter?. Potem ja odszedłem z armii i kontakt się urwał.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu szukałem informacji o tzw cichodajkach na radiosamiec nic a szkoda . Chciałabym wiedzieć wszystko co trzeba  jaki i co i czy warto i najważniejsze jak z taką w związek nie wchodzić i nie brać ślubu bo nikt nie chce mieć Rogów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, StonekZiemniaczany napisał:

i pamiętam że kupił jej na urodziny sweter

Knockout:)

 

Matiz ja powiem tak, że laska jak laska, tylko dodatkowo psycha zepsuta kur...wem, sam nie zauważyłem na początku, że to dz..ka. Ale najgorsze co można zrobić z taką osobą, to związać się emocjonalnie, nie mówiąc o dzieciach, bo to całkowity samobój. Dopóki trzymasz dystans i masz ją całkowicie w dupie, jest ok., ale gdy się zapomnisz i odpłyniesz, to poległeś i sam siebie zniszczysz i zadręczysz od środka, rozmyślając z kim pieprzy się lub komu teraz ciągnie Twoja pani, bo właśnie "wyszła do koleżanki", albo "sklepu", ja tak miałem pod koniec mojej poprzedniej znajomości z niewiastą, która właśnie miała skłonności do ku.....ia się, a dodatkowo posiadała bajtla, co teoretycznie powinno ją skłonić do refleksji nad sensem życia, ale nic bardziej mylnego, sypała się jeszcze gorzej niż bezdzietne.

Moim zdaniem można kilka razy, najlepiej bez kasy, albo przy minimalnych kosztach, żeby wybadać teren i zanim coś sobie ubzdurasz kop w dupę dla takiej pani. O nią się nie martw, takie jak one zawsze spadną na 4 łapy, dałbym sobie rękę uciąć, że następnego dnia jak Ty będziesz rozmyślał, ona już będzie rżnąć się z innym, więc cytując naszego drugiego wieszcza narodowego Zenona:) "Nie ma czego ratować, nie ma czego żałować, było i się skończyło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 20 lat miałem taką cichodajkę a raczej głośnodajkę bo mi się pochwaliła, że będąc w szpitalu dała dupy salowemu...Tzn ona powiedziała, że się zakochała i tak w porywie miłości :D

Seks był 2 razy dziennie i ciągły brak porozumienia się (inne charaktery jestem introwertykiem) uciekłem gdzie pieprz rośnie.
Trwało to miesiąc. 

Nie kumałem gdy mówiła możesz bez gumy :D
 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, andrev2222 said:

Czy to gra z jej strony?

Oczywiście!

 

Z Twojego pisania wynika (na moje oko), że jesteś już zaangażowany. Wkurwiłeś się ze ma inne zajęcia??? Proszę Cię! Inne kutangi sam tam nie moczysz! hihi!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Ci odpisala, ze nie moze sie spotkac, gdyz "ma duzo zajec'' to jakies dziwne scenariusze mi do lba przyszly, hmm.

 

Nigdy z cichodajka nie mialem do czynienia namacalnie. Z jedna sie spotykalem pare razy, gdyz robilem sobie nadzieje na zwiazek, ale jeszcze nie wiedzialem, ze ona dajka. Po 3 spotkaniach jak sobie uswiadomilem kim jest to juz jakos nie potrafilbym jej wykorzystac. Znaczy sie, potrafilbym, bo juz mnie masowala i sugerowala wiadome rzeczy, ale prawdopodobnie bym cos poczul. Chyba nie ma nic gorszego niz ''zauroczenie'' w dajce/kure*ce.

 

W dniu 7.12.2017 o 01:48, Stulejman Wspaniały napisał:

A dobry chociaż ten seks za hajs?

 Dolaczam sie do pytania. No i nie poruszyles tematu urody szanownej kolezanki. W jakim wy wieku tak btw ?

Edytowane przez Kurt_Rolson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kurt_Rolson napisał:

Nigdy z cichodajka nie mialem do czynienia namacalnie. Z jedna sie spotykalem pare razy, gdyz robilem sobie nadzieje na zwiazek, ale jeszcze nie wiedzialem, ze ona dajka. Po 3 spotkaniach jak sobie uswiadomilem kim jest to juz jakos nie potrafilbym jej wykorzystac. Znaczy sie, potrafilbym, bo juz mnie masowala i sugerowala wiadome rzeczy, ale prawdopodobnie bym cos poczul. Chyba nie ma nic gorszego niz ''zauroczenie'' w dajce/kure*ce.

No ale jak rozpoznać taką cichodajke bo nie chce  czasem na tak trafić i nie rozpoznać a potem skończyć z ręką w nocniku .

15 godzin temu, andrev2222 napisał:

Matiz ja powiem tak, że laska jak laska, tylko dodatkowo psycha zepsuta kur...wem, sam nie zauważyłem na początku, że to dz..ka. Ale najgorsze co można zrobić z taką osobą, to związać się emocjonalnie, nie mówiąc o dzieciach, bo to całkowity samobój. Dopóki trzymasz dystans i masz ją całkowicie w dupie, jest ok., ale gdy się zapomnisz i odpłyniesz, to poległeś i sam siebie zniszczysz i zadręczysz od środka, rozmyślając z kim pieprzy się lub komu teraz ciągnie Twoja pani, bo właśnie "wyszła do koleżanki", albo "sklepu", ja tak miałem pod koniec mojej poprzedniej znajomości z niewiastą, która właśnie miała skłonności do ku.....ia się, a dodatkowo posiadała bajtla, co teoretycznie powinno ją skłonić do refleksji nad sensem życia, ale nic bardziej mylnego, sypała się jeszcze gorzej niż bezdzietne.

W temacie cichodajek jestem totalnie zielony . Jak to jest z tą psychiką taki lasek i jak zauważyłeś że to właśnie dziw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną radę: weź przestań się zadawać z kobietami, które zajmują się profesjonalnie prostytucją.

Nie masz dość? Warto się zastanawiać czego się spodziewać po takim elemencie?

Bzykaj  normalnie wyrwaną pannę, a nie zabawa  w płatne (cicho)dajki i rozkmnia co będzie, jakby coś dobrego mogło z tego być.

Edytowane przez Maron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.