Skocz do zawartości

Hajs do zarobienia dla bystrego grafika!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia o zacięciu graficznym, jest taka sprawa. Niebawem wydaję 6 nowych książek (dwie trylogie, arty z samczego i ecoego), i Pan od składu stwierdził, że nie podoła zrobieniu okładek ze zdjęć które mu wysłałem. Jakby ktoś z was umiał obrobić te fotki sprytnie i zrobić z nich okładkę, albo zaproponować coś własnego, to jestem zainteresowany za jakąś sensowną cenę. Wklejajcie tu swoje propozycje proszę.

 

Tu okładki do "Smak kobiety" (pieprzny, gorzki, kwaśny). Pozostają okładki do "Duchowo mocny" (Silny, silniejszy, najsilniejszy). 

1. https://pixabay.com/pl/fortepian-kobieta-cia%C5%82a-nude-1470760/

2. https://pixabay.com/pl/chmury-niebo-g%C3%B3rskie-ludzie-2597270/

3. Mam nadzieję że da się wyciąć tę gwiazdę ze zdjęcia i tylko tę modelkę zostawić: https://pixabay.com/pl/dziewczyna-brunetka-modelu-makija%C5%BC-2204629/
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile na to masz czasu? Ja chętnie na to zerknę jeszcze dzisiaj ale więcej czasu będę miał od piątku wieczora/weekendu.

 

Usunięcie tej gwiazdy z dziewczyna-brunetka-modelu-makijaż-2204629 jest proste, co potem z tym mam zrobić?

 

Kościół-ruina-architektura-budynku-1176107 to już mógłby być gotowiec tylko ja bym wywalił te kociarnię stamtąd.

 

"Duchowo mocny" moim zdaniem to powinien być facet. Zaraz obejrzę okładki z poprzednich książek, żeby mieć rozeznanie w stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marek! @Stulejman Wspaniały

 

Niestety fotka koleżanki z gwiazdą jest ciężka dosyć do wyszparowania, ale powstało coś takiego:

 

9eDeaqU.jpg

 

 

Co do drugiego zdjęcia to taki pomysł: 

 

HEjeGXY.jpg

 

I dwa pomysły kolorystyczne dla ostatniego zdjęcia, jeśli chodzi o własne koncepcje, jakbym poznał tytuły wszystkich elementów i tak dalej, to pewnie byłoby łatwiej i raczej poszedłbym wtedy w coś minimalistycznego, kilkanaście kresek dobrze narysowanych oddałoby charakter.

 

OqP1rhZ.jpg

 

MfRRIJ1.jpg

 

Edytowane przez venom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem usunąć tło z tych obrazków, jak chciałeś i wnioski są takie - można to zrobić ale nowe tło musi pozostać jasne. Z tejże prostej przyczyny, że obecne jasne tło "przebija" na krawędziach, szczególnie na włosach i nie da się z tym nic zrobić. Jedynie nowe zdjęcie na ciemnym/czarnym tle.

Nie wiem czemu @venom zrobił to czarno-białe, może taki uznał efekt artystyczny, ale wiem na pewno, że obrazek "chmury-niebo-g%C3%B3rskie-ludzie-2597270" jest zrobiony z bezczelnego nałożenia tej pary na zdjęcie krajobrazu (widać to we włosach i na krawędziach, np. jej kurtki, o oświetleniu nie wspomnę z tyłu podczas gdy słońce jest z przodu nie wspomnę)

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.