Skocz do zawartości

Zagadka na dziś: ładna czy brzydka?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze. To macie naprawdę niskie wymagania co do wyglądu kobiety :P Uważam, że obiektywnie nie jest ładna a do niektórych zdjęć po prostu bardziej korzystnie się ustawiła. Na realu na pewno wygląda gorzej. W internecie pełno takich zdjęć to już się przyzwyczaiłem do tych tricków. Patrzę na zdjęcie numer 2 i sobie myślę - no f**** way. Powyższe oceny typu 7 to bym rozumiał ale przy poniższej twarzy.

emily_rudd_brunette_blue_eyes_face_hair_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Pokazałeś swoje zdjęcie przodem, pokaż z profilu.

 

Pani lekarka ma u mnie 10 oceniając z pozycji "na pieska" ;)

 

Jej 2-ga fotka to chyba z pracy, więc fryzura nie jest tip-top

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan

Mówisz masz. Osobiście niezbyt mi się podoba, ale dałem takie pierwsze lepsze zdjęcie z gugla jako kontrast. Na upartego 7 mogłoby być.

emily-rudd-pictures-1.jpg

 

U tej lekarki nie podobają mi się głównie duże brwi, hakowaty nos i kształt dłoni i stóp. Aczkolwiek wierzę w to, że ktoś może po prostu lubić takie kształty i w ogóle. Link do jej Insta, wniosek masa tapety na twarzy i typowa fitnesiara. Do sylwetki nic nie mam bo sam lubię szczupłe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.