Skocz do zawartości

Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Smerfetka łagodnie wzrasta. Jeszcze duuużo pracy przede mną.

 

34 minuty temu, Smerfetka napisał:

Z perspektywy Modelatora

;) Ciekawy błąd, nie wiedziałam, że takie słowo istnieje

 

Modelator - artysta plastyk, zajmujący się zawodowo modelowaniem części dekoracji teatralnej i rekwizytów teatralnych

 

@EnemyOfTheState można taki temat zakwalifikować do - Kobiecy kącik 'kulturalny'

 

@Aniania to bardzo dobry pomysł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arrinera Jest to prawie na samej górze na głównej stronie w temacie "Zapoznaj się" w punkcie drugim. Już chyba bardziej się nie da określić głównych zasad, trzeba być totalnym ignorantem :)

Skłaniam się ku temu, że chłopakom nie będzie się w końcu chciało o to upominać tylko pójdą L4 za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, ja mam takie pytanie od trochę innej strony do Panów Administatorów :)
Lubię korzystać z opcji zmiany szaty graficznej forum (ustawiam sobie kolory arbuza ;) ) i żałuję, że za każdym razem wchodząc na forum muszę to robić od nowa.
Czy wybrane kolory mogłyby być zapisywane na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza mi się mieć różne pytania, dotyczące zwykłych codziennych spraw. Może jakieś kącik porad? 

lub

Białorycerze radzą ;)

hehe(ubiją mnie tu zaraz, jakoś to zniosę, ale nie mogłam się powstrzymać od żarciku) 

 

Np. teraz wybieram się na przegląd auta i chętnie bym zapytała czy ktoś już był na ,,nowym przeglądzie,, słyszymy w mediach jak to ma wyglądać, a jak jest w praktyce...? Obawiam się, że diagnosta nie zrozumie mojej miłości do auta.

Kolejne pytanie-porada, które też nie wiem gdzie zadać. Syn ma głośnik (boombox), i ten głośnik nagle przestał się parować ;)( bluetooth). Żadne urządzenie go nie widzi, restart nie pomógł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu ‎20‎.‎08‎.‎2017 o 14:16, HORACIOU5 napisał:

ile jest samic, które chcą faktycznie wnieść coś do rezerwatu? Dwie? Trzy? W porywach może cztery. Porównaj to sobie z sytuacjami wywołującymi dysonans poznawczy, kiedy pod przykrywką ładnego hasełka chodzi jedynie o uzyskanie atencji poprzez wywołanie gównoburzy i zaspokojenie braków w kwestii emocji. A i odnosząc się do haseł samic, żeby coś się zmieniło pozwolę sobie przywołać i sparafrazować odrobinę pewne zdanie: "If you want something to change, start with yourself".

ciekawe, o ile rozumiem mniej więcej ze pisząc tutaj w tym dziale rekompensujemy sobie jako kobiety jakieś nasze braki, lub chcemy wzbudzać zainteresowanie. W chyba 2003 czy może  2004 wpadłam nieopierzona do pewnego zacnego forum ultra katolickiego. Tez dziewczyny były tam raczej w mniejszości. Ale przyjęli mnie ciepło, choc chciałam tam z nimi ostro dyskutować. Potem nawet spotkam sie z nimi na zlocie i   poszłam dalej w życie  ale fajnie ich wspominam. Wasze forum jest w jakimś sensie do tamtego podobne i może dlatego mi sie troche podoba. Albo ok, mam  brak emocjonalne i szukam atencji....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.