Skocz do zawartości

Bekanie


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem, jak sobie gram w czołgi siedzę na klanowym TS* i mikrofon aktywuję na przycisk. Ale zdarza mi się równolegle rozmawiać na Skype z mikrofonem cały czas aktywnym. I parę dni temu, mówię do laseczki, że idę coś przekąsić, i za chwilę wracam, nie rozłączając się. Po chwili wracam, zakładam słuchawki i słuchając co chłopaki mówią na TSie zapomniałem o Skype, no i pojechałem takim długim wypieszczonym domowym beknięciem do mikrofonu.... Po kilku sekundach milczenia laski, uświadomiłem sobie ten fakt i się popłakałem ze śmiechu, co unormowało sytuację :)

 

* - TS (TeamSpeak) komunikator zespołowy używany głównie w grach online.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że na zawołanie da radę!

Quizas, mi się pary razy udało, ale to czysty przypadek, po przejedzeniu - ulga niesamowita.

Co do umieszczenie tego w tym dziale - i bekanie i pierdzenie mają podobny cel z punktu widzenia biologii - zmniejszenie ciśnienia gazów w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Raz widziałem gościa, co chciał beknąć a się zrzygał, ale to było na imprezie więc mała siara.
Dawajcie wasze historie z bekaniem.

Mnie do dziś z tego powodu rzadko pozwalają na branie w tym udziału :P jeszcze w szkole to było, ale już nie z powodu bekania które zamieniło się w bełtanie tylko zatruciem zapiekanką z tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.