Skocz do zawartości

Brać ją? V6, automat, LPG, nic nie puka nic nie stuka.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, skoro jestem w wawie, co sądzicie o kupnie tej pięknej gabloty? Mocy trochę jest, roczne lpg, fura jak ta lala, no i automat - brać ją? Tylko co z evandą? W huj kasy w nią władowałem.

 

Edit: http://allegro.pl/hyundai-sonata-3-3-v6-233km-lpg-100km-30zl-i7078683398.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić ze starą furą?. A sprzedać w cholerę. W moje "czerwone ferrari" czyt. Fiat Seicento dawno już wlałem więcej benzyny niż cała buda warta:). A tak na marginesie to po kupnie auta lepiej wymienić "płyny ustrojowe". Tak że dodatkowe z dwa kafle pójdą. 

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji tylko dwa zdjęcia samochodu, nie ma nawet zdjęć środka. Więc ciężko cokolwiek wywnioskować chociażby ze samych zdjęć. To co rzuca się w oczy to złe spasowanie przedniego zderzaka do lewego przedniego błotnika oraz podobnie  z tyłu. Na załączonym drugim zdjęciu z tyłu -  tylne lewe drzwi nie leżą do tylnego błotnika, który moim zdaniem też dziwnie leży w stosunku do tylnego zderzaka. Też to widzicie czy mi się tylko zdaje, może to efekt zdjęcia? Rzuca mi się w oczy inny odcień drzwi w stosunku do błotnika (tył)? W aukcji chyba nie jest zaznaczone, że samochód jest bezwypadkowy?

 

Może gdyby się sprzedający bardziej postarał i zrobił dużo zdjęć samochodu (co  w dzisiejszych ogłoszeniach sprzedaży samochodu jest już standardem - nawet kilkadziesiąt zdjęć) można by coś konkretniejszego wnioskować.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wąsowóz. Jeśli technicznie ok, to brać. Zbadaj go gdzieś w jakimś serwisie Boscha (ok 300zł wezmą) i jeśli nie lakierowany 5 razy ani nie kapie z motoru i skrzyni to za 13000-13500PLN możesz go brać. Tylko weź pod uwagę cenę za ubezpieczenie przy dużym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie był bity, to znakiem tego mocno"krawężnikowany".

Brak opisu zawieszenia, pewnie celowo, liczne ślady na obydwu zderzakach(szarpania ,zatarcia,mini wgniecenia).

Tyle zdjęć radia ? ani jednego wnętrza? Szyba przednia wypolerowana jak psa jajca na zakręcie ?

 

GNIOT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO AUTA:
- Zderzak przód nieoryginalny
- Klapa rdzewieje na rogu
- Tylna lewa ćwiartka wstawiana ( nie pasuje linia drzwi tylnych lewych), Linia klapa lewy i prawy błotnik mi nie pasuje coś krzywo. LEWY TYLNI BŁOTNIK RDZEWIEJE!!!!!!!!
- Trzeba sprawdzić czy lampy przód to oryginały
- Dlaczego nie ma fotek prawej strony?
- Nie ma fotek tapicerki 

Gonić to truchło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

może kiedyś się trochę dorobię, to kupię i40 albo genesisa używkę a nie starocia.

Mam często takie same dylematy.

Śmigaj póki Twój dobrze się sprawuje. Nie wymyślaj. Nie szukaj dziury w całym. Wiadomo habituacja działa :)

ja bym się zastanowił nad skodą fabią z LPG ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja bym zobaczył jednak te auto ☺️ Przejedź się tą Sonatą zobacz jak się prowadzi jak ten automat zmienia biegi czy Ci to auto leży ? niektórzy mówią czy da się lubić.  Zobacz jak będzie się zachowywał sprzedający czy jest cwaniaczkiem czy dziwnie ucieka wzrokiem itd ale na tym się znasz.  Wiadomo że jak się kupuje auto wieloletnie to jakieś mankamenty są.  Wg mnie warto zobaczyć nie trzeba kupować ale zawsze człowiek będzie miał już porównanie i doświadczenie na przyszłość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan Nowak napisał:

 Zobacz jak będzie się zachowywał sprzedający czy jest cwaniaczkiem czy dziwnie ucieka wzrokiem itd ale na tym się znasz.  Wiadomo że jak się kupuje auto wieloletnie to jakieś mankamenty są.  

NIE!

Nie warto jechać bo to paździerz.

Niektórzy handlarze to doświadczeni oszuści. BREW NAWET NIE DRGNIE ŻEBY CIĘ SPUŚCIĆ W KIBLU!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jesta za tym aby Maro pojechał, sprawdził przejechał się. I nagrał audycje o tym tym trupie. I o takich sytuacjach. Sam jestem przed kupieniem wozu.

 

 

Z tydzien temu pierwszy raz widzalem evande w czarnym kolorze - mało ładne auto.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to by było coś fajnego do pooglądania jak by Marek nagrał reportaż z oględzin auta jazdy próbnej może nawet wizyty na stacji diagnostycznej ☺️ dobrze też jest umówić się żeby silnik był zimny otwierasz maskę dotykasz głowicy czy na pewno zimny wyciągasz miarkę oleju jak jest czasem jak za dużo dadzą doktorka to idzie wyczuć między palcami klei lekko ? odpalasz patrzysz na spaliny na zimnym i na gorącym przy dodawaniu gazu itd. Kiedyś oglądałem auto i pytam się silnik zimny? Sprzedający tak oczywiście zimny ? dotykam głowicy a tam aż parzy rękę ☺️ W takich sytuacjach staram się nie denerwować tylko wybieram stronę przeciwną niż każdy by poszedł udaję głupka przytakuję sprzedającemu daje mu nadzieję że kupię i mówię że się zastanowie a potem jak sam zaczyna wydzwaniać mam niezłą pompę i na zimno zadaję pytania w stylu a o tym i o tamtym dlaczego Pan nie napisał w ogłoszeniu? I wtedy fajnie kłamią i lawirują.  Myślicie dlaczego oleju 20w50 za bardzo nie ma w sklepach? bo wszystko wykupione przez komisy samochodowe+doktorek i największe trupy przestają dymić całkowicie lub w jakimś stopniu.  Taki olej leję do 30-40 letnich silników diesla na łódkach bo jest napisane: olej do przepracowanych silników ☺️ Marek pomyśl nad filmem,  chętnie bym zobaczył i pewnie nie tylko ja.  Coś mi się przypomniało jeśli szukasz fajnego auta a masz ten ibs to Multivan VW by robił robote ☺️wstawiasz tam kempingowy kibel i problem dwójki masz z głowy.  Do tego jest tam rozkładane łóżko stolik ciemne szyby +zasłonki (robisz sobie w środku pod łóżkiem metalową skrzynkę na drogie zabawki typu aparat laptop) do wyboru manual automat powiedzmy w wersji T4 już ich nie kradną oczywiście krótki czyli długość tego co tu wkleiłeś robisz wycieczki nad morze w europe 7osobowy webasto jakiś panel elektryczny na dachu wysokie to jak suv i prawie terenowy do wyboru diesel i benzyna ale na benzynę dostajesz zieloną naklejkę na niemcy na diesla powyżej 2006 roku pomyśl. Jeżdzący kemping który wygląda jak zwykłe auto.  Mam coś podobnego w lpg ale nie sprzedaję ? Pomyśl... 

Edytowane przez Jan Nowak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.