Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

idealnego raczej nie ma - jednym samcom się spodoba innym nie, innym kobietom również tak samo z ograniczeniem, że może skrytykowac, aby się wywyższyć kiedy poczuje sie zagrożona inną kobietą, która jest przez to bardziej atrakcyjna niż ona sama. Sa to odbiory dość subiektywne, nie wnoszące nic, gdyż coś dobrze zrobionego będzie po prostu ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tam ;p ja się maluje sama dla siebie bo to daje mi śmiałośc spojżec komuś w oczy a bez pomalowanych oczu to nie dam rady  , to tak jak bym była bez ubrania ;p ogólnie tapety nie wale podkreslam tylko oczy i chodzi o to jak zrobić to ładnie :P żeby wyglądało jak w gazetach o modzi itp ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena  terefere tylko  dla siebie :lol: wcześniej napisałaś "bo to daje mi śmiałośc spojżec komuś w oczy a bez pomalowanych oczu to nie dam rady" to jak to jest wstydzisz się innych ludzi jak nie masz makijażu, jesteś niepewna siebie, czyli uzależniasz swoją śmiałość od innych czyli malujesz sie dla innych, bo obawiasz się co inni powiedzą..ej napewno masz ładne oczy, które nie potrzebują makijażu :D  spróbój się nie umalować i spójrz ludziom prosto w oczy nie uzależniając od opinni innych swojego JA :lol:  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Apropo zdjęć...kto znajdzie trzy różnice ręka w górę:x. Eleonora czyli żeby mieć kocie oko nie trzeba się malować, trzeba mieć duże źrenice, więc wyjścia są dwa,albo się bać(wiadomo strach ma wielkie oczy), albo w sposób nielegalny (czego żadna kobieta się nie podejmie, bo wiadomo,że mamy za słabe nerwy )nabyć środki ogłupiające, które pozwolą nam na osiągnięcie zamierzonego celu. Swinko pulchniaczko wybrałaś bardzo pociągającą panią jako przykład, ale czy zauważyłaś, że świecą jej się policzki i czoło, a nos jakby bardziej matowy, ciekawe czy efekt zamierzony, czy wpadka:x. Kocie oko to takie mocno pomalowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja na co dzień stosuję tylko tusz do rzęs, jednak jak biorę się za makijaż to staram się też nie przesadzać i dobrze dopasować. Kiedyś sie też była na etapie czarnej kredki i dość grubej kreski ale szybko z tego wyrosłam:P. Nigdy nie byłam specjalną zwolenniczką tapetowania się na potęgę, nie odczuwam potrzeby malowania się do sklepu, pracy etc. Jak już to tylko jakieś większe spotkania ze znajomymi, imprezy. Jednak ostatnio mnie coś naszło, złapałam lekkiego bakcyla jeśli chodzi o makijaż oczu, że zaszalałam i kupiłam sobie pierwszą większą paletę do oczu z Revolution i w sumie mi się spodobało... Na imprezy od czasu do czasu zaszaleć można, a co!  Lubię makijaże oczu tego typu:

 

3027.jpg

maxresdefault.jpg

original.jpg

stylowi_pl_uroda_makijaz-krok-po-kroku-i

oko-gold-fb.jpg

323608-wieczorowy-zloty-makijaz-dla-wszy

28.jpg

 

A teraz na sylwestra do chabrowej sukienki miałam coś na wzór tego: 

IMG_9175.jpgbe

tylko ze odcienie przy kącikach bieli/beżu z drobinkami złota, złota, brązu i przy końcach ciemno niebieskiego. 

z tej palety, z której jestem niezmiernie dumna i dzięki niej polubiłam eksperymentować z makijażem :D :

s-l1000.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.