Skocz do zawartości

Kilka fundamentalnych zasad na forum (wersja ostateczna)


Rekomendowane odpowiedzi

(Wklejam ponownie wersję poprawioną i uzupełnioną). Prosiłbym wszystkich użytkowników o przestrzeganie następujących kilku zasad korzystania z forum:

 

1. Nie piszemy postów jednego pod drugim z wyjątkiem sytuacji uzasadnionych (od tej pory za każdy taki wybryk będę przyznawał ostrzeżenie).

 

Sytuacje uzasadnione:

- temat np. dziennik treningowy często będzie zawierał wpisy autora jeden pod drugim,

- edycja słusznie ograniczona do 15min powoduje, że gdy "uciekło nam coś ważnego" i chcemy to dopisać (aby np. być dobrze zrozumianym) powyżej 15min na nas to wymusza,

 

2. Nie nabijamy pustych, lub nic nie wnoszących do treści rozmowy postów (w stylu np. - "zajebiście", "amen", "ok" itp., lub też umieszczanie samych emotikonów) (od tej pory za każdy taki wybryk będę przyznawał ostrzeżenie).

 

3. Starać się (wiem że czasami jest to trudne) nie robić offtopów i jeśli rozmowa zbacza mocno z obranego kursu, przenosić ją do innego, lub zakładać nowy temat, albo poprosić o to moderatora.

 

4. Nie załatwiać swoich prywatnych spraw, jak też osobistych porachunków bezpośrednio na forum. Służy do tego priv!!! (od tej pory za każdy taki wybryk będę przyznawał ostrzeżenie i bana).

 

5. Starać się ograniczać wulgarne słownictwo do sytuacji, gdzie jest ono niezbędne, aby emocjonalnie nacechować daną sytuację.

 

6. Starać się również dbać o poprawną pisownię, unikać literówek i błędów ortograficznych.

 

7. Uprasza się także samców o nie zakładanie tematów lub odwoływanie się w treści poza rezerwatem imiennie do użytkowniczek forum, ponieważ nie mogą brać udziału w dyskusjach poza rezerwatem.

 

8. Jeśli widzicie jakieś nieprawidłowości, wyzwiska, chamskie, personalne wycieczki, spam, źle poprzydzielane tematy itp., proszę pisać do mnie poprzez opcję "zgłoś" lub zwyczajnie na priv.

 

 

 

Mam nadzieję że wasze stosowanie się do wyżej wymienionych zasad znacznie ułatwi nam wszystkim wspólne "pożycie".

 

 

Vincent (z lekką pomocą użytkownika Saint)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, Regulamin już na forumie jest. Ale to co nacykałeś to dobre rozszerzenie, które każdy szanujący się Samiec będzie z namaszczeniem (wink) przestrzegał! 

Ja nie jestem okrutny, bo mnie nie sprawia przyjemności krzywdzenie ludzi, ale bezwzględny to inna baja!
Coś tam mógłbym napisać o rozdzielności funkcji od osoby, ale zdaje się, że już to kiedyś zrobiłem.

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy punkt... Na początku jak nie było moderatorów bylo spoko, teraz to jakaś brechta, prawie pod każdym postem jakiś komentarz, inwigilacja na maksa, będę aż pisać kiedy idę się odlać i oczywiście chce widzieć czerwone komentarze pod postem, że fajnie, że się wysikałem, a potem zamiast edytować, napiszę: owszem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.