Skocz do zawartości

Wyjście z mentalnego szamba


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2017 o 21:02, dobryziomek napisał:

 

 

W grudniu zaczynam dietę (4000 Kcal) + treningi na siłowni. Byłem już u dietetyka teraz czas odwiedzić jakieś dobrego trenera personalnego ponieważ chce do października 2018 roku zbudować fajną sylwetkę.

 

 

Mega propsy za całokształt, co do siłowni mam podobne zapotrzebowanie kaloryczne i trochę problemów żeby każdego dnia przekroczyć tą ilość(już przy 3 tys kcal zaczynają się schody). Dietetyk pomógł rozpisać dietę czy samemu tym się zajmiesz? Ponadto czy tylko z diety kalorie czy może dodajesz jakieś gainery albo chociaż białko?  :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EmpireState Byłem u dietetyka - na dniach mam dostać całą dietę obejmującą 5 posiłków dziennie. Jestem dość duży jak na osobę niećwiczącą (jeszcze) 186 cm, 90 kg wagi - 73 kg to masa mięśniowa. Jak stanąłem na wadze to kobieta była w szoku, że ja ważę 90kg. Boje się tylko tej diety bo dla mnie 4000 kalorii to jakaś abstrakcja jako były palacz jadłem zawsze mało. Do tego jak zjem coś więcej to zaraz chce mi się palić...wiadomo w myśl zasady : ,,każdy palacz po jedzeniu nie zapomina o paleniu"(tfu). Mój plan jest taki : pierwsze trzy miechy robię ,,ogólnorozwojówkę"  bez żadnych dodatków. Od czwartego miesiąca będę bodźcował poszczególne partię ciała i wtedy zacznę się już bawić w odżywki. Zobaczymy jak po tych trzech miesiącach jak będę wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Zdziwiłbyś się ile lasek z SMV 7 na baletach bierze głupi ogień a faceci nie trybią, gmyrają w torebkach po zapalniczkę,"OJARANE SĄ" już o tych fajek ,po za tym te od 7 up to raczej tradycyjnie zero desperacji omiatają spojrzeniem(nie psuja sobie opinii), psuja sobie wtedyk dowód społeczny.

I ciężko aby nie inicjowały same skoro przychodzą "potańczyć";)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado Pamiętam jak rok temu poszedłem wyjątkowo na balety bo miałem wszystkiego dosyć i chciałem odreagować.

 

Przyszedłem sam, a na bramce stał mój dobry ziomek. Przybiłem z nim witę i poszedłem do baru. Pomimo swojej abstynencji kupiłem sobie browara i usiadłem przy stoliku. Panie chyba rozkminiły, że mam plecy na bramce i co chwile jakaś chciała się dosiąść jak poszedłem na parkiet to się przykleiły do mnie jak muchy do gówna. Stwierdziłem, że to pierdole bo nie mam nastroju i wyszedłem stamtąd.

 

Kumpel od paru lat ćwiczy na siłce. Nie powiem chłopak przystojny w dodatku wykształcony magister inżynier. Wyobraź sobie, że piszą do niego przyjaciółki jego dziewczyny. Tak,przyjaciólki jego dziewczyny piszą do niego w wiadomym celu takich kobiet jest pełno

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. Od siebie radzę na początku nie szaleć z obciążeniem, tylko robić te kilkanaście powtórzeń mniejszym ciężarem. Ważne, żeby złapać technikę, a potem dorzucić większe ciężary. Zadbaj o stawy.(wit D+K2, 3 jajka dziennie, jakieś zupy na kościach). Kalorię można dobić stosując np. Oliwę z oliwek (9kcal na 1 gram). Trening ogólno rozwojowy powinien starczyć na 4 miesiące spokojnie. Oczywiście ćwiczenia wielostawowe jak przysiady, martwy ciąg i wyciskanie żołnierskie są Ci wielce wskazane. Podniosą testosteron. Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaką masz tą dietę ? Masz rozpisane tylko kalorie, czy masz rozpisane też makroskładniki ? Jak będziesz jechał według makro, to picie samej oliwy nie pomoże, bo dowalisz tłuszczy tylko.

Jak będziesz miał problem z dobiciem kalorii, to rozglądaj się za gainerami, łatwiej jest też wypić np. 100g płatków owsianych jak je zmielisz i dodasz mleka, niż zjeść 100g płatków ;)

Jak będziesz się brał za ćwiczenia typu siady i ciągi, to przyswój technikę, to ważne, jak będziesz robił te ćwiczenia źle, to plecy i stawy będą cierpieć.

Jeśli nie miałeś nigdy nic wspólnego z ćwiczeniami siłowymi, to odżywki tak po pół roku - roku, witaminy oczywiście możesz sobie suplementować.

Trening ogólnorozwojowy bardzo dobry pomysł, jeśli będziesz mial progres, to śmiało możesz go stosowac dłużej, nie jest powiedziane, że split jest najlepszy.

No i na koniec, rozgrzewaj się przed ćwiczeniami.

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 21:59, dobryziomek napisał:

Przyszedłem sam, a na bramce stał mój dobry ziomek. Przybiłem z nim witę i poszedłem do baru. Pomimo swojej abstynencji kupiłem sobie browara i usiadłem przy stoliku. Panie chyba rozkminiły, że mam plecy na bramce i co chwile jakaś chciała się dosiąść jak poszedłem na parkiet to się przykleiły do mnie jak muchy do gówna. Stwierdziłem, że to pierdole bo nie mam nastroju i wyszedłem stamtąd.

Dlaczego do gówna? Ee to nie jest źle. Jestem zdania, że jak same się proszą, to trzeba korzystać, jeśli oczywiście spełniają Twoje standardy. Co innego, gdybyś miał poświęcać mnóstwo energii i czasu, na naukę jakichś PUA trików tak jak ja kiedyś, żeby wyrwać cokolwiek wtedy, to rzeczywiście nie ma sensu ale widać, że dobra genetyka u Ciebie robi swoje :).

 

Zgodzę się, że Panie strasznie rozpraszają i często odpuszczenie jakichś podbojów na rzecz innych celów jest słuszne ale jak masz łatwość w ich poznawaniu, to czasem warto odreagować, zwaszcza że po siłce i masówce, diecie mięsnej, wysoko białkowej, teść i libido będzie Cię prawdopodobnie rozsadzało. Good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.