Skocz do zawartości

Panna z innego miasta - wizyta


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o radę doświadczonych Braci :]

Poznałem na Badoo fajną dziewczynę, niestety z innego miasta (ok. 100 km.). Fajnie nam sie gadało, potem przeszlismy na maila jak usuneła tam konto.

No i ja do nie pojechałem w poprzednią sobotę. Pozwiedzalismy miasto, zjedlismy obiad i wróciłem. Nie byłem u niej bo mieszka z rodzicami. Okazała sie na żywo interesująca pod każdym względem.

W te sobote przyjeżdża do mnie na zwiedzanie. Ja mieszkam sobie sam i blisko centrum, więc będziemy tez u mnie siedziec.

Jak myślicie jakie jest jej nastawienie do ewentualnego sexu u mnie? W naszych konwersacjach często lecą podteksty, a ona dzieckiem nie jest juz :P (29 lat).

Z tego co ogarniam w relacjach damsko-męskich, to myślę że jak bede "zimny" i nie bede inicjował kontaktu fizycznego wcale, to pewnie bedzie nasze ostatnie spotkanie ;)

W końcu jak jedzie specjalnie i wie ze mieszkam sam to oczekuje czegoś. Chyba...:blink:

Co sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to rozegrasz tak to się będzie toczyło łącznie z konsekwencjami. Nastawienie kobiety? Hmmmm no powiedzmy, ze jest coś takiego tylko co z tego, skoro je szybko można zmienić o 180 stopni, świadomie, bądź nie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rapke napisał:

Je trzeba prowadzić, jej nastawienie może być od samego początku na "tak" natomiast jeśli Ty nic nie zrobisz to już winą obarczaj samego siebie.

 

No tak własnie myślę, żeby nie zostawiac jej za wiele inicjatywy. Muszę być odważny i się nie wstydzić jej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby masz nie inicjować kontaktu fizycznego i być zimnym? Przecież nie o to w tym chodzi. Masz mieć swoje zdanie, być tajemniczym, żeby to ona była zaciekawiona Tobą i oczywiście masz inicjować kontakt. Jak idziecie coś zjeść, to nie siadasz na przeciwko niej, tylko obok, jak na film to podsuwasz się bliżej niej w odpowiednim momencie, żeby się mogła przytulić itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

1. Nie byłem u niej bo mieszka z rodzicami. 

2. (29 lat).

Więc mówisz bratku, że masz własne mieszkanie blisko centrum tak?  :P
To dwa powody, dla których nie powinieneś zbytnio zamartwiać się o dalszy przebieg randki ;)

Mówisz że jest naprawdę interesująca.. A teraz zobacz w jakiej ona jest sytuacji (powyższe punkty). Sytuacja ją zmusza do tego, by wypaść przed Tobą jak najlepiej. Jest to najlepsza jej wersja i miej to na uwadze gdybyś kiedyś myślał o czymś więcej niż niezobowiązującym pukanku. 

Ładne masz to mieszkanko w centrum? A gdzie pracujesz? Lubisz podróże? A lubisz chodzić do restauracji? A jaki masz samochód? - jeśli usłyszy od Ciebie to co chce usłyszeć, to sama gotowa będzie na Ciebie wskoczyć już na II spotkaniu. 

Edytowane przez The Saint
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to dobrze rozegrać i wyczuć moment. Jak przyjedzie nie rzucaj się na nią od razu jak pies na kość :D. Ja bym proponował tak wpierw zwiedzanie,potem jak się zmęczy zaproponuj herbatę u siebie i dalej wiesz co robić. Przenigdy nie układaj sobie przebiegu spotkania w głowie to najgorszy błąd. Bądź spontaniczny, na luzie zabawny. Obserwuj ją kobiety często dają znaki jak czegoś chcą ( poprawianie włosów, mlaskanie, jeżdżenie języczkiem po ustach ). Warunki masz sprzyjające więc od Ciebie zależy jak to pociągniesz. 

 

W tajemnicy Ci powiem, że kobiety lubią takich prawdziwych samców którzy złapią ją i powalą na łóżko. Sam tak robiłem nie raz kobiety reagowały różnie jedne od razu uśmiech drugie lekkie zdziwienie ale podobało się wszystkim.

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod odwagę to że Panie 27/28+ lat to już desperatki jej czas przydatności dobiegł końca teraz będzie już tylko gorzej uroda szybko ucieknie .

Jest o tym audycja na rs (kochajmy kobiety rąk szybko się starzeją ) warto się zapoznać z tym treściami . Pan Marek ładnie tam wyjaśnił o co chodzi takim kobietom 29+lat i cobie interesuje .

Krótko mówiąc panie 28+ to bardo słaby materiał na związek czy jakaś dłuszą znajomość jej porostu się spieszy chce dom dziecko itp. Itd.  Jej szybki i przelotny sex nie interesuje ONA CHCE ZŁAPAĆ CHŁOPA(bankomat) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale nie wszystkie kobiety plus 28 chcą dziecko znam takie które nie chcą, ale wiem wiem kobieta jedno mówi drugie myśli. Jak chłopu trafi się okazja aby poruchac to czemu nie tylko nieuch uważa i w porę wyciągnie. Z tą urodą to się zgadzam chodź znam kilka Pan po 30 bardzo atrakcyjnych ale to są wyjątki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 Wiadomo, co nagle to po diable :P. Z wyczuciem trzeba. Chyba ze to ona sie rzuci na mnie od razu, hah.  :rolleyes: Tak czy siak ogumienie czeka w szufladzie :)

@Matiz No własnie ten wiek mnie martwi troche. Mam nadzieje ze nie jest strasznie zdesperowana i nie ma parcia na jakies stabilizacje. To nie dla mnie... No ale ja jej niczego nie zamierzam obiecywać. Oprócz miłego spędzania czasu :)

Ciekawe czy jest jakis sposób żeby sprawdzic czy kobieta ma juz załączone parcie na założenie rodziny <_<

@Krugerrand Uważasz ze coś z nią nie tak przez to? ;)

 

Jest tu tez inna sprawa do zastanowienia (acz nie ma co dzielic skóry na niedzwiedziu) - czy układ na odległość ma jakis większy sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego, że trochę się nakręciłeś na następne spotkanie z nią - co jest oczywiście jak najbardziej naturalne. 

Nie chcę Ci psuć zabawy i tego uczucia nakręcenia, ale Pani, która w wieku 29 lat nie usamodzielniła się, to albo mityczna boska dziewczyna z himalajów, albo osoba z cięzkim bagażem doświadczeń (pod tym hasłem można w zasadzie wszystko wpisać). 

Czytając jednak w jaki sposób się poznaliście, obstawiam ten drugi przypadek...

 

Znajomość jak najbardziej kontynuuj, ale przed jakikolwiek szybkim pójsciem do łóżka zbadałbym dokładnie o co chodzi z tą Panią.

Oczywiście o ogumieniu nie muszę wspominać, bo to absolutna podstawa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stresujesz się, a to ona powinna mieć stres - 29 lat i nie ma dzieci, mieszkania, chłopa. To ona się stresuje, a Ty nie powinieneś mając mieszkanie.  Poza tym masz pewność że 29 lat? Kobiety na badoo nagminnie zaniżają swój wiek, może więc być tak, że ma np. 32 lata. Za rok urodzi, 33 lata - dzieciak będzie miał 10 lat, a ona 43 lata i będzie wyglądała nie tak, jak teraz... :> 

 

Więc przemyśl sobie to wszystko. Musi być nieźle zdesperowana, że chętna jest na jazdę 100km od siebie. Coś tam śmierdzi, postaraj się to zbadać, i pamiętaj że to Ty coś masz, a ona nie za bardzo. Za 10 lat możesz mieć hajs i nadal będa Tobą zainteresowane kobiety, a ona co będzie miała? Ano właśnie.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kurt_Rolson napisał:

Powaznie chcesz seksu na drugim spotkaniu ? ^^

Nie że chcę, ale przygotowuję sie na taką ewentualnosć :P . No ale "pomiziać" sie chociaż to możemy, co nie? ;) Te spotkania sa rzadko, wiec w sumie nie wiem czy nie lepiej ogarniać jakas panne z mojego miasta (mam taką na oku, bylismy na 1 spotkaniu)....???

 

@snoopy Masz chyba rację, nie ma co sie napalać. Czy to usamodzielnienie to taki problem? Widac ma dobry kontakt ze starymi, skoro sie wzajemnie tolerują. Niekoniecznie musi miec jakis straszny bagaż. Ostatnio gadałem na badoo z dziewczyną 28 lat, która bedzie sie 2 raz rozwodzic. Do tego ma dziecko z 2gim meżem. To jest BAGAŻ!

No ale wiadomo trzeba byc ostrożnym zawsze! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett Oczywiscie, ze sie musisz przygotowac na taka ewentualnosc, gdyz istnieje 75% szansy na to, ze ona bedzie chciala COS WINCYJ. Tez zalezy mistrzu czego Ty szukasz, dziewczyny do zwiazku czy do dziewczyny do milego spedzania czasu i bez wiekszych zobowiazan ?

 

Jesli PIERWSZE to Ona na nastepnym spotkaniu powinna sie wzorowo zachowywac, nawet jesli by Cie bolala glowa, to Ona powinna taka atmosfere wprowadzic, bys nie czul tego bolu glowy. No i przede wszystkim nie powinna inicjowac niczego wiecej niz MOZE delikatne przytulenie. Nie wiem jak Ty, ale jak dziewczyna na pierwszych 3-ech spotkaniach daje fizycznie do zrozumienia, ze czegos chce to mi sie wlacza lampka ;) jesli dostaje sie cos za latwo, to pozniej sie tego nie docenia. A i o dziewczynie nie swiadczy najlepiej.

 

Aczkolwiek jesli liczysz na to DRUGIE to... cytujac slynnego chinskiego filozofa: jak daja to bierz, jak bija to spie...dzielaj ;)

 

Co do panny z Twojego miasta: jak bylo na pierwszym spotkaniu ? Jak uroda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Musi być nieźle zdesperowana, że chętna jest na jazdę 100km od siebie. Coś tam śmierdzi, postaraj się to zbadać, i pamiętaj że to Ty coś masz, a ona nie za bardzo.

Bardzo, ale to bardzo wazny argument, o ktorym zapomnialem wspomnic. Zalozmy, ze Ona ma nie tylko Ciebie na oku i pisze/spotyka sie jeszcze z np. 3 gosciami. Jesli mimo tych 3ech kolesi jest gotowa do Ciebie przyjechac 100km... WIEDZ, ZE COS SIE DZIEJE!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett

Czy coś nie tak, nie wiem, ale to co napisali @snoopy i @Stulejman Wspaniały to dokładnie to co miałem na myśli. Temat jest generalnie do przebadania. Może też tak być, że nie chce się usamodzielniać, ponieważ jest przez rozdziców rozpieszczona, co też nie wróży dobrze na przyszłość. Możemy tylko gdybać.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Na 99% ma 29 lat. Prawda, zalatuje desperacją to że chce przyjechać. A może po prostu nikogo ciekawszego nie ma na oku teraz? I z braku laku? No nie wiem...

 

Jeszcze o jednym nie wspomniałem (byc moze istotnym) - jakos na początku naszej rozmowy na badoo wyszło, że faceci ją zostawiają, a nie ona ich. Czy to prawda nie wiem. :huh:

 

@Kurt_Rolson Ta ode mnie z city ok, 24 lata. Niestety nie ten poziom intelektualny (bo ta starsza po AGH), no ale moze to nie jest az tak istotne. Napisze jej sms dzis, zeby nie myslala ze ja olałem bezpardonowo :P Musze miec w końcu jakas drugą "gałąź". 

Edytowane przez Garrett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ją na jedną noc i zajmij się nią odpowiednio :D Tylko używaj swoich gum, żeby nie było, że zostały przebite igłą ;) Nie wchodź w głębszą relację tylko czysto seksualną. Jak będzie chciała czegoś więcej to przestań utrzymywać z nią kontakt.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Nie wchodź w głębszą relację tylko czysto seksualną. Jak będzie chciała czegoś więcej to przestań utrzymywać z nią kontakt.

Niby dobra rada, ale moje pokłady białorycerstwa mi gadają w głowie, że takie cos ją skrzywdzi. No po przeczytaniu kobietopedii i lekturze forum wiem, ze kobiety nie są wcale takie delikatne, ale jednak wbite mam to do głowy :o

A o swoich gumach pamiętam. Troche paranoja, ale lepiej mysleć przed :P

Może jej bedzie pasowac taki układ FF? Kij wie... No bo nie oszukujmy sie - poważny związek na odległość? Cały czas mysle ze to nie ma wiekszego sensu...:blink: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett Wbrew powszechnej propagandzie to kobiety są bardziej brutalne od mężczyzn czego przykłady można znaleźć we wpisach Braci na forum. Kobiety stosują inny rodzaj terroru, który niestety jest niewidoczny dla białych rycerzy. Nie przejmuj się tym, że ona może się poczuć skrzywdzona. Kobiety zawsze chcą zgrywać rolę ofiary bo na niej mogą najwięcej ugrać. Ona z pewnością nie miałaby żadnych zahamowań przed skrzywdzeniem Ciebie gdyby było jej to na rękę.

Miej jasny umysł (zero używek), zimną krew (praca nad sobą), zdrowy rozsądek (kieruj się swoim szczęściem, a nie uszczęśliwianiem kobiety), wiedzę ( prawda o naturze kobiet i relacjach męsko-damskich) i oczywiście swoje gumy, żeby Cię na dzieciaka nie złapała :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.