Skocz do zawartości

Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(


Łapinski

Rekomendowane odpowiedzi

@Chrumkacz Też tego nie czaję. "Oj och bo jak powiem, to na mnie będzie, że ja ruchałem, że ja wyrwałem. A i jeszcze pani nagada kumplowi, że ją molestowałem... Bu hu kumpel mnie nie będzie lubiał". Chcielibyście mieć takiego kumpla, który wie, że wasza laska szuka bolca i siedzicie sobie na piwku a on was poklepuje po ramieniu i pyta jak tam się układa z panną? Na wymioty mnie aż zbiera.

Wyhodujcie jaja. 

Nie mówiąc o takich rzeczach swojemu kumplowi to tak jakbyście przybili z jego laską piątkę. Tyle w temacie i nic nie ma tu do tłumaczenia. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎2017‎-‎12‎-‎14 o 11:29, Camilovesky napisał:

Ale, że nasz Camilovesky zbankrutował i spłaca swoje zadłużenia na nieudaną firmę to trochę niepewna inwestycja czyż nie?

Eeee, ale jak to zbankrutował... tak z ciekawości... w pół roku padła firma monopolistyczna... ? Toż to jakieś trzęsienie ziemi by musiało być , bo monopol jest super :) tzn. dlatego kogoś, kto nim jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, w jakim ty świecie żyjesz ? Jeśli autor znalazł dziewczyny kumpli, to chyba miały imię i zdjęcie dodane. Jesli jakaś laska instaluje badoo, to bardzo dobrze wie po co i dlaczego. I najważniejsze, jak ci się coś moze przypadkowo zainstalować :D Białym rycerzem jesteś, że próbujesz to tłumaczyć w głupi sposób ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bracia . 

Obserwuje ten temat od jakiegoś czasu bo żywotnie i osobiście jestem nim zainteresowany.

Słyszałem wiele za i przeciw ,  tak szczerze mòwiąc sam nie wiem co zrobić.

Noszę to w sobie już kilka miesięcy i kurwa ciąży mi to trochę.

 

Wiem że żona kogoś blizko ze mną spokrewnionego jest na badoo.

 

Szuka "przyjaźni" ( haha)

 

Nie mam wątpliwości że to ona ... najmniejszej ! 

Gupia c***a podała swoje imię i nazwisko nawet okolicę zamieszkania na profilu ...

 

Powiedzieć facetowi w jakiś delikatny sposób  ( więzy krwi wkońcu do czegoś zobowiązują) , czy cicho siedzieć i patrzeć jak Brat Samiec jest ruchany w poroże , ale ja unikne tego całego guwna ze strony jego żony  i jej spierdolonej rodziny.

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przecież na badoo macie różne opcje na profilach.

Np: chcę poznać nowych ludzi, chce porozmawiać i ewidentny tryb chce umówić się z mężczyzną/kobietą wiek XX-YY.

Czy kobiety waszych kolegów mają ustawiony ten ostatni? Bo jeśli ten pierwszy czyli poznać nowych ludzi to tylko na durni wyjdziecie :).

BTW nie bądźmy naiwni - badoo jest tylko dla kobiet aby mogły zbadać czy są jeszcze atrakcyjne na rynku matrymonialnym i jeśli tak to na co je maksymalnie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tomek25 napisał:

Panowie - przecież na badoo macie różne opcje na profilach.

Np: chcę poznać nowych ludzi, chce porozmawiać i ewidentny tryb chce umówić się z mężczyzną/kobietą wiek XX-YY.

Czy kobiety waszych kolegów mają ustawiony ten ostatni? Bo jeśli ten pierwszy czyli poznać nowych ludzi to tylko na durni wyjdziecie :).

BTW nie bądźmy naiwni - badoo jest tylko dla kobiet aby mogły zbadać czy są jeszcze atrakcyjne na rynku matrymonialnym i jeśli tak to na co je maksymalnie stać.

Haha już widzę jakiej przyjaźni kobieta szuka na Badoo. Kompletnie nie ma się co tym sugerować. Albo laska będzie szczera albo zgrywać głupa, że nie wie skąd się wzięło jej konto. Poza tym przecież szuka tylko rozmowy o dupie marynie albo tej legendarnej przyjaźni, więc "czego od niej chcesz zboczony perwersie".

 

Cel główny to dowartościowanie się ale kiedy trafi się odpowiedni zawodnik to bolid formuły 1 rusza na pełnym gazie a tłok silnika wykonuje swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest takich kobiet na badoo, które wchodzą tylko aby podbić swoje ego piszącymi do niej i komplementującymi ją, oraz sprawdzić swoją wartość na rynku i ani jej w głowie spotkania czysto seksualne albo szuka oderwania od rutyny dnia codziennego po prostu pisząc i flirtując, bez spotykania się, takie są moje obserwacje, a trochę na portalach siedziałem. Już nie demonizujmy każdej kobiety, że jak ma profil na badoo to automatycznie popuszcza szpary innemu co tydzień, bo to trochę się mija z faktami.

Edytowane przez BrightStar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, PewnySiebie said:

licz się że stracisz tę bliską osobę.

Właśnie dlatego cicho siedzę.

Nie mam zamiaru ryzykować straty kogoś blizkiego .

 

Chyba pozwolę sytuacji rozwinąć się bez mojej ingerencji.

A kiedy już się pieprznie między nimi , zacznę akcję ratunkową.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Red_Pill napisał:

Chyba pozwolę sytuacji rozwinąć się bez mojej ingerencji.

A kiedy już się pieprznie między nimi , zacznę akcję ratunkową.

Każdy dobrze wie kiedy coś się pierdoli w związku.
Widać to po sposobie rozmowy, zachowaniu, w czasie seksu itp
Jeśli nie widzisz tego specyficznego zachowania to znaczy, że masz problem ze sobą.

Jak mnie wkurwia ten cały fejm związkowy na facebooku i imprezach.
Przytulaski, całuski dla gawiedzi a ja dobrze widzę co się dzieje z typem na treningach.
Wzrok wlepiony w ścianę, brak naturalnego zachowania się kumpla itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 12/13/2017 at 9:44 PM, Łaskobójca said:

Nie myśleć tylko poinformować kolegów. Dobrze by było się zabezpieczyć i mieć dowody na poparcie swoich słów. 

Tylko wtedy koledzy mogą go znienawidzić. Zależy w jakiej zbroi paradują. Lojalność każe poinformować, rozsądek każe siedzieć cicho. Było tyle razy.

Tylko co to za koledzy, którzy mają o to pretensje? To dobry test na przyjaźń jest.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.