Skocz do zawartości

Żegnam forum.


deleteduser39

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że w regulaminie można by zrobić jeszcze jeden punkt. Jest o powitaniu to napisać też o pożegnaniu. Jeżeli ktoś odchodzi z forum to po prostu nie pisze nic nie czyta i koniec. Chyba, że bardzo chce się pożegnać to pisze np. Adios Amigos lub z Truman Show Good morning, and in case I don't see ya: Good afternoon, good evening, and good night! i wszyscy wiemy, że odchodzi. Poza tym myślę, że ten wątek powinien być od razu usunięty bo na tym forum nikt nikogo nie powinien obrażać. 

 

A to, że @qbackito przygotowywał perfidnie to widać po samej jego wypowiedzi jak ją starannie napisał. 

W sporcie jak ktoś zaatakuje kapitana drużyny to cała reszta drużyny  bez wyjątku musi stanąć zanim murem. Jak ktoś zaatakuje Marka lub jego forum powinien być natychmaist zbanowany przez moderatorów. 

 

Tyle z mojej strony Marku trzymaj się i przekuj to w siłę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Mi to wygląda na wirusa, a nie na zatrucie pączkiem, chyba że był z adwokatem i jajka były popsute, z którego był ukręcony. Miałem tak samo jako dzieciak w podstawówce, że nawet wodę zwracałem. Serio, czytałem ten wątek i nie widziałem, żebyś zjadł coś nadzwyczaj "świńskiego".  Przypomnij sobie czy nie miałeś kontaktu z osobą zarażoną czy coś albo coś zjadłeś nieumytymi rękoma (też mi się to zdarza, szczególnie jak wracam z pracy do domu rodzinnego i mielone leżą usmażone na talerzu to się jednego capnie brudnymi rękami). Pączek musiał być trochę surowy, aby się zatruć. To moja opinia.

 

Ja ostatnio mam kilka projektów na studia + praca, więc moja aktywność na forum spadła, ale pamiętam o tym miejscu, gdzie prawie anonimowy mogę napisać co myślę czy podzielić się swoimi spostrzeżeniami na związki. Jestem tym spokojnym, grzecznym chłopakiem z lat szkolnych, którego laski olewały lub się nim bawiły. Forum i książki pozwoliły mi tylko to usystematyzować i spojrzeć na swoje życie inaczej, że wcale nie jestem chujowy i celem w życiu nie powinna być kobieta i życie z nią, bo może to być bardzo płonne. Nie bardzo rozumiem stawiania na piedestał Marka, bo osobiście odczuwam coś przeciwnego. Marek to taki typowy chłop z krwi i kości, który potrafi się przyznać do swoich słabości, nie kreuje siebie na nadczłowieka. Sam nie zgadzam się ze wszystkim co Marek napisze czy nagra, ale też trzeba umieć się nie zgadzać ze sobą. Nie podam ręki koledze ze szkoły, bo poszedł do seminarium i został księdzem? @Stulejman Wspaniały, wiem co mówiłeś o ateistach, ale myślę: OK, ma prawo tak myśleć, byłoby nienormalne się za to obrazić. :D  

 

Zauważyłem w społeczeństwie dziwną przypadłość, że osobiste przekonania i poglądy wpływają niebezpiecznie na zwyczajne, codzinne wzajemne relacje. Średnia życia w Polsce to 76 lat, czy warto marnować te lata na krucjaty i palenie mostów z powodu głosowania na tą czy inną partię? Druga przypadłość to oskarżanie słabszych o ich los, że sami są sobie winni. Jola Brzeska była sobie winna, że kamieniczniki ją zamordowali? Nie jesteśmy samotnymi wyspami, jesteśmy podatni na wpływy z zewnątrz. To jest głupia symplifikacja, że marny los jednostki jest tylko i wyłącznie jej winą. Wszyscy jesteśmy słabi i upadamy, więc niech każdy sam pomyśli o tym zanim będzie chciał napisać jaki to on nie jest zajebisty.

 

Na koniec wypiszę 11 zasad Prawa Jante:

 

  1. Nie sądź, że jesteś kimś wyjątkowym.

  2. Nie sądź, że nam dorównujesz.

  3. Nie sądź, że jesteś mądrzejszy od nas.

  4. Nie sądź, że jesteś lepszy od nas.

  5. Nie sądź, że wiesz więcej niż my.

  6. Nie sądź, że jesteś czymś więcej niż my.

  7. Nie sądź, że jesteś w czymś dobry.

  8. Nie masz prawa śmiać się z nas.

  9. Nie sądź, że komukolwiek będzie na tobie zależało.

  10. Nie sądź, że możesz nas czegoś nauczyć.

  11. Nie sądź, że jest coś, czego o tobie nie wiemy.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Rozbawiło mnie, że zwykłą sraczkę zwiększyłeś do poziomu rewolucji październikowej. Tak samo komentarz @atomic75, który stwierdził, że walka ze sraką wpłynie na rozwój duchowy. To tyle, jeżeli chodzi o wyjaśnienie, co mnie rozbawiło.

 

Admin dostał biegunki, jeden user sobie pożarował, a teraz chcesz 3 użytkownikom wlepić bana. Tylko ja dostrzegam śmieszność tej sytuacji? 

Edytowane przez Gaunter o Dimm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten post Qbackiego usunąć, zostałby wykorzystany - pokazano by tę sytuacją jako potwierdzenie opinii, że forum schodzi na psy, porządni ludzie stąd uciekają a zostali biedni frajerzy, których oszukałem i otumaniłem swoimi szarlatańskimi gadkami.

 

Oto modzi i właściciel forum, w panice i histerii żeby inni się nie dowiedzieli, likwidują szczery post dobrego chłopaka, który przerażony tym co dzieje się na forum, ucieka stąd do normalności. 

 

Tak właśnie by to wyglądało. A ja nie mam żadnych powodów, by usuwać takie posty - dlatego rozpocząłem dyskusję. Nie mam sobie nic do zarzucenia, jest dział "zdrowie", i tam wpisujemy o wymiotach, biegunkach, zakażaniach i chorobach. Ktoś kto tam się wpisuje, zwłaszcza w cierpieniu, powinien oczekiwać pomocy, a nie szyderstw i osądów, że żre gówno. I dlatego ten wątek jakiś czas zostanie - by pokazać, że to Qbacki zachował się co najmniej nieelegancko i ludzie lajkujący jego szyderstwa, a nie ja czy forumowicze.

 

@Gaunter o Dimm Nie zwykłą sraczkę, tylko powiązaną z wymiotami - 20h nie oddawałem moczu, straciłem prawie 5kg (ważyłem się po wypiciu 3l wody, było więcej tej utraty masy) masy ciała, to ma być zwykła sraczka? A nawet jakby była, jak niby jak ją zwiększyłem do poziomu rewolucji? Co Ty piszesz człowieku? Miałem zatrucie, POPROSIŁEM O POMOC, nie o szyderstwa, śmianie się ze mnie i kpinki z osądzaniem. I nie jadłem gówna, tylko pączka ze sklepu. To nazywasz żartami? Dla mnie to nienawiść, nikt normalny nie śmieszkuje i nie gardzi cierpiącym człowiekiem, zwłaszcza w mojej sytuacji, gdzie nie mam leków i nie mam nikogo, kto by mi je dostarczył, oraz nie mogę kilkanaście godzin nic się napić, ponieważ wszystko zwracam.

 

Naprawdę nie widzisz, że bronisz przegranej sprawy? Nikt w realu by Ci tego nie darował, szukasz tu frajera który uzna szyderstwa z zatrutego człowieka żarcikami?

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm chłopie trochę empatii... 

Wyobraź/przypomnij sobie ostatnio jak byłeś chory (bóle brzucha, przeziebienie, zatrucie żołądkowe), jesteś bez sił ledwo żyjesz nie masz energii czujesz jak byś umierał, potrzebujesz pomocy/rady co masz zrobić żeby choroba minęła i przychodzi ktoś i Cie wyśmiewa mówiąc "haha trzeba było nie jeść tego gówna"/"nie umiesz się ubrać" i za nimi przychodzą inni i przyklaskują tej wypowiedzi. Powiedz co dla Ciebie jest w tym śmiesznego ?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Ciekawe czy ty byłbyś taki wesoły gdybyś dostał biegunki, byłbyś odwodniony, utraciłbyś w szybkim czasie kilka kilogramów oraz nie oddawał moczu przez 20h i w dodatku czytał komentarze innych ludzi naśmiewających się z twojego cierpienia.  Jeszcze tylko dodam, że to Marek jest właścicielem forum, a nie ty więc powinieneś okazać szacunek, ale jak widać nawet tego nie potrafisz. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy @Czarls Byłem dwukrotnie bliski utraty życia i po tym jakoś nie widzę w sraczce czegoś szczególnego. Ot zwykła choroba, która mija po 2-3 dniach. Poza tym, gdyby faktycznie było aż tak źle, to admin raczej wybrałby się do lekarza, zamiast pytać użytkowników na forum. Co do wyśmiewania, to gdybym podchodził do tego tak jak wy, to już dawno bym się powiesił w gimnazjalnej szatni.

 

@Stulejman WspaniałyJak dla mnie ciągnięcie tego tematu nie ma sensu, bo to zwykłe wyolbrzymianie problemu. 

Edytowane przez Gaunter o Dimm
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwa do "TOWARZYSZY"broni.

Skoro jedno zgniłe jajo wyparowało no cóż jajecznice będzie trzeba bić z pozostałych.

 

Natomiast po mojej "wiosce z tramwajami" zaczyna pełzać 3 generacja "Kotończyków" więc odsiew samoistny jak najbardziej pożądany.

 

"Que pasa paradox"

 

Dla tych co nie o co ho.

https://www.youtube.com/watch?v=JUQb-FCD84k

 

Edytowane przez Tornado
+
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Czyli to że podobno byłeś bliski utraty życia oznacza, że ja - czując się fatalnie - nie mam prawa o tym pisać? I jak pójść do lekarza, z grypą jelitową jak się leje z góry i dołu, nie masz leków ani pomocy? Czy Ty w ogóle widzisz co Ty piszesz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tornado napisał:

Odezwa do "TOWARZYSZY"broni.

Skoro jedno zgniłe jajo wyparowało no cóż jajecznice będzie trzeba bić z pozostałych.

Kim są ci "towarzysze broni" ? Działasz z jakąś grupą trolli na forum i sądzisz, że skoro jeden z was dostanie bana to zadymę należy robić z pozostałych kont? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Uważam jedynie, że wyolbrzymiasz problem polajkowania tego komentarza. Co do lekarza, to nie wiem, gdzie widzisz problem. Ja mam bezpośredni kontakt telefoniczny z lekarzem i jakoś sobie radzę. Nie mówiąc już o tym, że w aptece też pracują ludzie po studiach medycznych. 

Edytowane przez Gaunter o Dimm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaunter o Dimm Ok, masz prawo uważać co zechcesz. A ja uważam (i nie tylko ja, co widać po postach) że lajkując nienawistną wypowiedź, jasno pokazałeś że zasady koleżeństwa i współczucia masz tam, gdzie światło nie dochodzi. A takich ludzi nie tylko prywatnie się brzydzę, ale też nie chcę ich na swoim forum. Dlatego masz rację, nie przedłużajmy dalej tej dyskusji, bo powtarzasz jak mantrę jedno zdanie, i się pożegnajmy. Powodzenia i pozdrawiam mocno, może na innych forach Ci pozwolą śmiać się z szefa forum w ciężkiej sytuacji życiowej.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gaunter o Dimm napisał:

...nie widzę w sraczce czegoś szczególnego. Ot zwykła choroba, która mija po 2-3 dniach.

Wyobraź sobie biegunkę która trwa tygodnie, miesiące a nawet lata. Nie masz pojęcia jak czuje się człowiek chory na IBS czy Crohna. Nigdy tego nie zrozumiesz. Ja teraz mogę się śmiać sam z siebie bo Crohna mam opanowanego ale kilka lat temu nie było mi do śmiechu. Wyobrażam sobie to co Marek niedawno opisał, to ani trochę nie jest śmieszne, pamiętam jak samemu w takiej sytuacji chciało mi się umierać. To nic przyjemnego jak ktoś się z tego nabija. Jak napisałem wcześniej zdrowy człowiek tego nie zrozumie. Ale ktoś normalny kpiny zostawi dla siebie.

Edytowane przez Pyrrus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrrus Nie tłumacz mu tego, on kilka razy umierał, i "sraczka" to jest nic takiego o czym warto pisać. Prosić o pomoc też nie można, bo on umierał kilka razy, więc ty wstyd pisać o sraczce rzyganiu i odwodnieniu, skoro tyle razy umierał. W ogóle najlepiej o niczym nie pisać, bo kilka razy umierał, i on dopiero wie, co znaczy prawdziwe cierpienie.

 

@koksownik napiszesz coś na pożegnanie? Skąd lajkowanie szyderstw Qbackiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Pisał że kilka razy umierał, więc powinien wiedzieć jak to jest. Wbrew pozorom takie zatrucie pokarmowe, gdy słaniasz się na nogach i leci z Ciebie góra-dół, to jedne z najgorszych doznań, i człowiek czasami naprawdę chce umrzeć. Nawet IBS-owe atrakcje takie w sumie nie były, bo tam biegunka i miejscowy ból brzucha, a tu wszystko naraz plus wielkie osłabienie, niemożność picia czegokolwiek, potworny ból głowy itd.

 

No ale pytać i prosić o pomoc nie można, no bo on kilka razy umierał, i w ogóle to robię rewolucję październikową z tego - to jak miałem to napisać, żeby takie osoby nie odniosły wrażenia, że robię z tego wielkie wydarzenie? Napisać to po czesku? Pokazać znakami migowymi? Niepojęta jest ta ludzka złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Kim są ci "towarzysze broni" ? Działasz z jakąś grupą trolli na forum i sądzisz, że skoro jeden z was dostanie bana to zadymę należy robić z pozostałych kont? 

Bracie moderatorze polecam zapoznać się z terminologią wojskowości średniowiecznej.

Pochodne:przyboczny,skrzydłowy,chorągiew itd..

 

Insynuacje o "trolowaniu" pomijam  1 min ciszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w swojej chorobie idac w nocy lesna droga darlem sie do Boga.;Boze zrob cos z tym,albo zabierz mnie z tego swiata;. Bylo to jakies dwadziescia lat temu. Nadal jestem chory i zyje. Dzieki chorobie nauczylem sie pokory,pokory co nie ktorym widze tu brakuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poniosły emocje? Nazwać forum skurwiałym? A co z ludźmi którzy tu są, jak ich nazwać, skoro nadal są na takim skurwiałym forum? I nie dopiec, tylko konkretnie DOPIER...

 

No ale on już dużo zarabia, jest mądry i odniósł sukces, nie musi trzymać z frajerami, co proszą o pomoc gdy są ciężko zatruci. Jego zatrucie nigdy nie spotka, on jest ponad to, ponieważ odniósł sukces i już niedługo WSZYSCY O NIM USŁYSZYMY. Wątpię...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku jak samopoczucie? Lepiej troszkę?

Grypa jelitowa strasznie upierdliwa, miałem 3 lata temu bodajże. To dziwne, że Cie złapało, bo dość sporo suplementów łykasz z tego co oglądałem na youtube.

 

@qbacki Mimo wszystko ładniej mogłeś się pożegnać, a nie obrażać gospodarza forum, na które przybyłeś i na którym otrzymałeś pomoc ;)

Edytowane przez WysportowanyPrzystojny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BrightStar napisał:

Odszedł właśnie wielki człowiek, patriota, krezus finansowy, milioner i do tego oświecony niczym Budda świadomy samiec alpha, nic tylko płakać :D

Powinno być:

 

Szanowni bracia i siostry, w dniu dzisiejszym odszedł od nas wielki człowiek. Patriota, milioner, filantrop i kolekcjoner znaczków pocztowych. Namaszczony naukami samego Buddy stał się przykładnym samcem alpha i z wielkim poświęceniem uczył nas jak być szanowanym. Siedzi po prawicy szejka Omara z Dubaju. Doktor rehabilitowany nauk samczych, wielki miłośnik zwierząt futerkowych i przykładny mąż Basi spod czwórki. Módlmy się za jego duszę i niechaj spoczywa w Matrixie oraz zazna miodu pitnego z między nóg samicy. Amen

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.