Skocz do zawartości

Wspólne potrzeby,wspólne plany nie "JA" tylko "MY"


ransoft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wczoraj na fb natknąłem się na tablicy Pana Michała K na taki oto wpis;

Polecam śledzić komentarze bo Panie są naprawdę zachwycone.

 

Co sądzicie :) ?

 

 

Cytat

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczę się już „Ja” lecz „My”. Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. 
Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnią. Kochajcie się i szanujcie, bo życie we dwoje jest piękniejsze i szczęśliwsze1f603.png?
My się dziś bawimy jak na pierwszej randce.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zauważyłem, to pan Michał jest bardzo rodzinnym człowiekiem, niestety nie zdaje sobie sprawy, że te "my" to jest zazwyczaj do momentu, gdy jest dobrze. W innym wypadku już może nagle zauważyć, że nie ma my i np: długi są "Twoje" a nie "nasze" ;) A tak ogólnie życzę facetowi jak najlepiej ale niestety tkwi tak jak większość z nas tkwiła w związkowym matrixie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał musi tak mówić, ponieważ ma własną siłownię, i chce by do niej przychodziły Panie - czy tak myśli, to osobna sprawa i tego się na pewno nie dowiemy. To idealny marketing - kocha żonę do szaleństwa, człowiek sukcesu, własna firma, znany w Polsce, dobry samochód, Panie chętnie korzystają z jego usług - i tak się kręci pieniądze, a nie mówienie ludziom o prawdzie :> Z tego ma się tylko gorzki smak w ustach, pełno wrogów a kasy jak na lekarstwo.

 

Ciekawy jestem, ile czasu taki Sławek by hejtował Pana Karnowskiego - nawet by nie zaczął, bo by skończył jak ten złapany przez Jaglaka. Wie skubany kogo wybrać na cel.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.