Skocz do zawartości

Co jeszcze w 2017 roku?


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Znane wszystkim postanowienia noworoczne. Nie o tym. Co jeszcze chcecie zrobić w końcowych dniach tego roku?? 

Proszę nie pisać o zakupach prezentów i ubiciu karpia.

Dla mnie ten rok nie był zły - w końcu mam to prawo jazdy! i Planowo to co miałem zrobić w tym roku zrobiłem.

Jedyne co to jeszcze chciałbym skoczyć do jakieś fajnej DIVY!. I mogę witać 2018 rok.

A Wy??

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan rozliczyć wszystkie podatki (i parę innych spraw urzędowych), z którymi zwykle bujam się do czerwca, w przerwie między świętami i sylwestrem. 

 

Diva to nie byłby zły pomysł, ale tak lecą w kulki, że jakoś mi się odechciewa kompletnie. Przytulanki aktualnie brak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jeszcze w tym roku wybiorę się na Stadion Narodowy w Wawie gdzie zobaczę Międzynarodową Wystawę Klocków Lego :D Tak wiem wiem pewnie pomyślicie że dzieciak ale uwielbiam takie atrakcje i muszę to zobaczyć :D Wypad z rodziną na Gwiezdne wojny Ostatni Jedi :D Napisać te postanowienia i z pełną werwą ruszyć z ich realizacją :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łapinski napisał:

Skoczyć do DIVY. => Poznać miłość swojego życia :D:D jak w serialu MjakMiłość

To będzie miłość od pierwszej wypłaty xD

 

 

Chciałbym po prostu mieć święty spokój :) Aa i jeszcze oglądnąć nowe Gwiezdne Wojny. Wyczekuje dnia kiedy w kinach będą wolne miejsca z tyłu :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thalion napisał:

Słyszałem już kilka opinii, że podobno hujnia.

Byłem na tym już raz ale idę po raz kolejny tym razem z rodzinką. Moja opinia jest taka że jako fan Star Wars z efektami i całą tą otoczką jest zajebista ale no właśnie trochę zaczyna być za bardzo disneyowska w niektórych sytuacjach o czym sami się przekonacie :) Każdy inaczej ocenia i ciekawi mnie też wasza opinia po obejrzeniu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem do końca roku wycisnąć 120 na płasko, 180 w martwym i usiąść 160.

Udało się w siadach, martwy zabrakło 10 kg, płaska mnie położyła.

 

Ale ogólnie to był jeden z najlepszych okresów w moim życiu. I mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej w 2018.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku chodziło o to co chcemy zrobić jeszcze w tym roku. Panowie, jeszcze 2 tygodnie.

 

Uświadomienie  sobie tego, może podziałać mobilizująco (posprzątać piwnicę, przejrzeć garderobę). Jak człowiek się chwilę zastanowi to może jeszcze sporo zrobić. 

 

Dzięki @zuckerfrei

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Dla mnie ten rok nie był zły - w końcu mam to prawo jazdy! i Planowo to co miałem zrobić w tym roku zrobiłem.

Dla mnie to samo, wszystko co sobie założyłem na ten rok, to udało się dokonać, a niektóre rzeczy nawet z nawiązką, więc czas ustanowić sobie teraz nowe cele na rok 2018, a będzie ich kilka, większych, cięższych do osiągnięcia niż te w 2017, ale wiem, że dam radę, bo czemu nie. :)

 

Do końca 2017 jeszcze wyjdę na prostą ze studiami, porobię wszelkie projekty, które mam do zrobienia i w pracy zamknę jeden sporawy projekt i będę miał wszystko na czysto.

 

Nic tylko witać 2018. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno chcę powrócić do pełni zdrowia po ostatnim incydencie. 

 

Rok 2017 był dla mnie udany, dużo się działo, dużo imprez, poznałem kilka na prawdę wartościowych osób.

 

@zuckerfrei, gratulacje Bracie ! Z tą Divą to może się wstrzymaj, zamiast przeznaczać kasę na chwilę przyjemności spraw sobie jakiś odjazdowy prezent pod choinkę, godny dorosłego chłopa ! :D

Edytowane przez Przemek1991
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię i Divę i prezent. Z tą piwnicą to dobry pomysł, wczoraj przy niedzieli zrobiłem parę rundek do śmietnika... Jutro jeszcze pojadę zarejestrować lub pobrać papiery aby zarejestrować się w PUP. Chcę wycisnąć z tego roku ile się da!! A czas tyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pochodzić kilka razy na siłownię. 

 

-zrzucić chociaż 2kg.

 

- odrobinkę zwiększyć kondycję.

 

- powrócić do medytacji. 

 

- dokończyć czytać 2 książki.

 

- dobrze się bawić na imprezie sylwestrowej. 

 

-mniej się zamartwiać. 

 

- poznać nowe znaczki z chińskiego. 

 

-przytrzymać no fap.

 

-nie szaleć z kasą.

 

To chyba tyle :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.