Skocz do zawartości

30 tys. zł "stypendium" dla Kijowskiego


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Mateusz Kijowski, były lider KOD, jest podejrzany o przywłaszczenie 121 tys. zł z publicznych zbiórek. Nie chce pracować, bo mówi, że mu się to nie opłaca. Teraz dostał ponad 32 tys. zł tzw. „stypendium wolności”, czyli publicznej zbiórki, zorganizowanej przez Elżbietę Pawłowicz. – Będziemy mogli spokojnie bez stresów bytowych przeżyć święta – mówi Kijowski.

Także tak.. jak ktoś się oburzał Gollobem to tu chyba wyzionie ducha :D 

http://www.tvp.info/35245190/30-tys-zl-stypendium-wolnosci-dla-kijowskiego-bedziemy-mogli-przezyc-swieta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Jak żeruje na starych ludziach jak Rydzyk, to ma.

Nie, nie ... na niego nie wpłacają starzy, prości i ciemni ludzie tylko tzw. "wykształceni z wielkich ośrodków, legitymizujący się wyższym wykształceniem, znający języki ..." - tfu ... takie autorytety moralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Także tak.. jak ktoś się oburzał Gollobem to tu chyba wyzionie ducha :D

Tylko ze Gollob dostanie rentę z pieniędzy państwowych. Natomiast Kijowski dostał kasę z dobrowolnej zbiórki. Prywatne pieniądze mnie nie interesują. Bo nikomu nie zaglądam do portfela. Natomiast wydatki publiczne to tak naprawdę nasze pieniądze. I mam prawo krytykować sposób i cel na jaki są wydawane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy mogli spokojnie bez stresów bytowych przeżyć święta – mówi Kijowski.

 

Za 30 koła to będą te święta zdecydowanie spokojne. I na prezenty nawet dla dzieci starczy.

Jakoś dziwnie on swoje alimenty liczy: "Wszyscy wiedzą, że moje alimenty wynoszą 2100 zł netto miesięcznie. To jest 2919 złotych brutto według kalkulatora wynagrodzeń na stronie pracuj.pl ...".

 

Nie rozumiem - jakie netto, jakie brutto - alimenty to alimenty, konkretna kwota którą trzeba zapłacić.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Normalny napisał:

 

Jakoś dziwnie on swoje alimenty liczy: "Wszyscy wiedzą, że moje alimenty wynoszą 2100 zł netto miesięcznie. To jest 2919 złotych brutto według kalkulatora wynagrodzeń na stronie pracuj.pl ...".

 

Może chodzi mu o to, za ile musi usług naklepać (firmą), żeby wypłacić sobie 2100 i przelać Pani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetem z jednej strony gardzę, z drugiej strony uważam go za typa fascynującego. Gardzę, bo narobił dzieci i nie potrafi na nie zarobić (w Warszawie zasądzone w jego przypadku alimenty na pewno nie są wygórowane), w dodatku jego skamlenia w tv, że nie może pracować i zarabiać, są kompletnie żenujące. Z drugiej strony - fascynuje mnie kompletny brak rozkmin moralnych, sumienia, zwykłej przyzwoitości. Po aferze z fakturami był taki słynny wywiad - dziennikarz pytał go, zresztą dość delikatnie, czy nie czuje, że przesadził, że zawiódł zwolenników, a on na to, że nie, bo niby dlaczego? Przecież wszystko było OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu gość przywłaszczył ponad sto tysięcy złotych ze składek, gdzie się podziały te pieniądze? Przecież nie spłacił długów alimentacyjnych. 

Aż strach pomyśleć jakie będą to święta u niego w domu za 30 tyś;) W mijającym tygodniu słyszałem w radiu szacunki, że statystyczna polska rodzina w tym roku na organizację świat wyda nieco ponad 800 zł

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.