Skocz do zawartości

Gdzie ją znajdę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z forum "starzy wyjadacze" ponieważ nie znam się w ogóle na kobietach ,nie mam pojęcia na te tematy a wy macie duże obeznanie w tej kwestii i na pewno mi pomożecie ponieważ każdy z was ma już wybrankę z którą żyje i sprostała waszym wszystkim kategorią prawdziwego samca alfa ponieważ ja nawet nie kwalifikuje się do beta ..Proszę poradźcie mi jako facet facetowi gdzie szukać takiej kobiety ,jak się do tego zabrać,jakich błędów uniknąć itd.

Będę bardzo wdzięczny ślędząc każdą waszą odpowiedź która mam nadzieje wyznaczy mi drogę oraz uświadomi mi w pewnych kwestiach jak właściwie się za to zabrać tak jak wy to zrobiliście.Dziękuję

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycji Marka to zacząłem słuchać od samego początku i jestem na bieżąco do dnia dzisiejszego...gdzie większość z was jeszcze na to nie wpadła w tamtych czasach jak powstawały.

Ale ja chciałbym się dowiedzieć tego od was samych na waszych przykładach z życia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam z tym problem i to spory. Z portalami dałem sobie spokój lepiej jak to mówią w realu. Ja ostatnio zobaczyłem spotkania couchsurferów. W większości miast są takie. Najlepiej się zarejestrować Byłem 3 razy i całkiem przyjemnie było. Od nowego roku zdecydowanie częściej zaczynam się tam pokazywać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SheekerW innym temacie twierdzisz że jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie to jesteś alfa i omęgą. Ten zakładasz w celu zasięgnięcia porad. Jakieś rozdwojenie jaźni czy nudne niedzielne popołudnie?. Co do Twojego tematu. To kup książki p. Marka i przesłuchaj audycję ew. poczytaj tematy z tego forum. Wtedy będziesz przynajmniej wiedział co i jak. Niestety gotowego rozwiązania nikt Ci nie poda na tacy. Sam musisz to przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baca1980 napisał:

W innym temacie twierdzisz że jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie to jesteś alfa i omęgą. Ten zakładasz w celu zasięgnięcia porad. Jakieś rozdwojenie jaźni czy nudne niedzielne popołudnie?. 

Najwidoczniej to może ja jestem w tzw.błędnym kole swoich myśli,poglądów na temat relacji z kobietami .Dlatego mam nadzieje że osoby które uświadomiły mi że tak faktycznie jest pokażą mi na swoich przykładach z życia jak to oni zdobyli kobietę "idealną"  wg.swoich kryteriów jakimi się kierowali i kierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od początku słuchasz audycji Marka, a teraz przychodzisz na forum i piszesz takie bzdety, jak w innym wątku, to Ty po prostu nie potrafisz używać mózgu i wyciągać wniosków. To co Marek mówi w audycjach zapewne Ci wlatuje jednym i wylatuje drugim uchem, więc nie masz co się szczycić tym, jak długo ich słuchasz. Niektórzy po jednej audycji potrafią zrozumieć swój błąd, Tobie widocznie potrzeba jeszcze więcej, niż Marek dotychczas stworzył.

Edytowane przez blck.shp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp to co czasami Marek mówi czy mówił w audycjach nie zawsze musi czy musiało być zawsze do końca prawdą..

Ja oprócz słuchania ich potrafię jeszcze  wyciągać swoje wnioski i mieć własne zdanie na dany temat i nie zawszę muszę zgadzać się z kimś w 100% ponieważ nie jedna droga prowadzi do Rzymu...

Marek także nie jest jakąś alfa i omegą w różnych sprawach ponieważ sam niejednokrotnie w życiu popełniał błędy jak każdy z nas i zmieniał niejednokrotnie w różnych kwestiach zdanie  ale  cenie i szanuje  go za to co robi do tej pory .

Na chwilę obecną takie osoby na tym forum jak np. blck.shp,Quo Vadis?,Zuckerfrei,Camilovesky.. już pomijając to że mnie nie trawią ponieważ mam inne zdanie od nich itd. wszystko co napiszę będą traktować z pogardą ponieważ może wg.siebie samych mają się za miano wszechwiedzących na tym forum...a przyszedł tu ktoś i będzie im tutaj przeszkadzał nie..? Dobrze mówie ? wiem....skąd ja to znam...

 

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Czytam @Sheeker twoje tematy i uważam że strasznie się miotasz.Mimo tego że mało się udzielam staram się wyciagać wnioski Naszych Braci. Jeżeli by był patent na znalezienie kobiety idealnej nie było by tego forum i audycji Marka.Jeżeli słuchacz audycji Marka i czytasz forum nie zadawał byś tego typu pytań.Wszyscy dobrze wiemy jakie w dzisiejszych czasach są nasze drogie panie.Możesz być przystojny,bogaty ,pachnieć władczym samcem alfa a kobieta i tak Cię kopnie w dupe.Dlaczego?

Bo w mediach,prasie na kawusi z funfelami zawsze się znajdzie powód?.

Ale czy to naprawdę takie ważne?Związek z kobietą to ma być sukces?

Dziś kobieta jest jutro jej nie ma.I ma do tego prawo. 

 Jeżeli jesteś ciekawym facetem,masz pasję,uprawiasz sport i masz pomysł na życie do tego potrafisz być asertywny,pewny siebie i znasz swoją wartość nie zastanawiasz sie gdzie szukać kobiety.Po prostu same się znajdą.

 Jeżeli @Sheeker nie zgadzasz się z Braćmi to nie rozumiem po co tracisz tu swój cenny czas.A i w jakimś celu załozyłeś tu konto wieć coś jest na rzeczy stulejarzu ??.

 

A i zapomniał bym ,wyciągasz wnioski mając swój umysł ale brakuje Ci pokory i lekkiego dystansu do Siebie?.I nie odbieraj tego jako atak. Taka moja luźna obserwacja.Pozdro

Edytowane przez colossus
Poprawa błędów
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.