Skocz do zawartości

Kobiety kontratakują i manipulują.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Panie się w końcu skapną czyje to jest forum (tak dziewczyny, "tego" Mareczka z forum gazety) to dopiero zacznie się jazda :> No i niech się śmieją, wyszukują najśmieszniejsze teksty i je przekręcają, a co mają zrobić? Prześwietlamy ich intencje na wylot, a one tego bardzo, ale to bardzo nie chcą, powiem więcej - one często nie wiedzą o sobie tyle, co my wiemy o ich naturze, stąd ta pogarda i złość.

 

Ale tu mają rację, i do dziś żałuję, że tego oszołoma @RedBull1973 wcześniej nie wywaliłem i umknęło mi to, jak lży kobiety, na takie coś nie ma u nas miejsca:

 

28.07.16, 18:38
No ten to ma wręcz zawrotne powodzenie! A jaki poliglota!

"Kolega wyciągnął dziś mnie do kultowego niegdyś klubu , w jednym z większych miast (...) Jeszcze rok temu przychodziły tam naprawdę fajne laski, muzyka była dobra, ogólnie zajebisty lokal był , i to od wielu, wielu lat (...) Jednak to , co dziś tam zobaczyłem ,napawało mnie wręcz obrzydzeniem! Muzyka ch...owa... Ani jednej ładnej dziewczyny! W ch... pasztetów, i to takich 2,3, i 4 /10....masakra! (...) Ja sobie siadłem przy scenie, gdzie pogrywał zespół, i piłem na luzie drinki, z RedBullem...smilePodeszła do mnie taka lampucera 4/10, i napie... do mnie po ...angielsku ! tongue_out (...) I pyta po angielsku, co ja tu robię ,czym sie zajmuję itp..... Ja do niej twardo "I am mistery man, my job it's a secret" i takie tam smile No, to lachon już mało się nie posika...smile
Ale patrzę, ku... przecież to pasztet! "I have to go....to toilet..." i spie...łem...nie będę ruchał pasztetów, mam przecieżzajebisty seks z moją laską ! smile"

Ależ samiec alfa! 
-- 
Fragile

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: "Bracia samcy"

fragile_f 28.07.16, 20:50
I wyprowadzki od mamy, pardon - samicy, zaledwie 7 lat po skonczeniu studiów. 

Ja w jego wieku byłam w połowie spłaty hipoteki big_grin 

-- 
Fragile
Odpowiedz Link Zgłoś
 
Chciałbym to zobaczyć, ciekawe czy na siebie brała kredyt czy z partnerem a może na mamusie i tatusia :)
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest też widzenie we wrzaskach w domu tylko tego, że chłop chce się utrzymywać za cudzy hajs - a coś takiego jak psychika, jak hejt, jak przemoc emocjonalna to one słyszeć nie chcą. Dostanie parówki i ma być zadowolony, o reszcie gadać nie można, bo "normalny" mężczyzna o tym nie gada, tylko daje się poniżać.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mężczyzna przedstawia Paniom fakty statystyczne, i zobaczcie reakcję oświeconej i normalnej kobiety :>

 

  • 01.02.17, 17:51
    bialeem napisała: 

    > Faceci zawsze tak mieli. Nie wiem z czego to wynika, ale w ich świecie rzadko s
    > ię leżącego kopie. Mam wrażenie, że po prostu oni jak już upadną i się do tego 
    > przyznają, to są totalnie bezbronni. Jak szczeniak pokazujący brzuch. Kobieta, 
    > która się potknie ma kły i pazury i jeszcze mimo wszystko walczy. Jesteśmy po p
    > rostu mniej żałosne. Czasem głupie, zwykle uparte, ale nie żałosne. Taka kultur
    > a, że facet sobie nie może pozwolić na słabość, a my możemy wyć i gryźć ściany 
    > i nam ujdzie na sucho. Muszą się wspierać. Co mają innego? Przecież nie swoje s
    > ilne charakterysuspicious
    > 

    Nie wiem czy to wina "kultury", ale większość samobójców w Polsce to faceci.
    Tu masz tabelkę:
    statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/samobojstwa
    2014r ogółem 6165 z czego faceci 5237, kobiety 928

    Kobiety mają różne organizacje wspierające państwowe i społeczne, przy rozwodach zawsze są w uprzywilejowanej sytuacji. Od mężczyzn tylko się wymaga.
     
      
  • 01.02.17, 20:31
    nie rozplacz sie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka to jest dyskusja. Odzywki typu "nie rozpłacz się", "nie jesteś prawdziwym facetem" itd.

Po prostu brak słów.

 

Cytat

Ja w jego wieku byłam w połowie spłaty hipoteki

Pewnie to wyglądało, że jej partner wziął hipotekę na Siebie, a jej rodzice dali 10 tys. wkładu własnego i coś tam ona dołożyła na waciki ;) .

No rzeczywiście szacun.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indeks kutangi:

Średnia cena w Kato to 200 zł

Stosunek trwa (przyjąłem 10 minut), czyli zgodnie ze wzorem jak u gościa wyżej sto pchnięć tam i z powrotem człona długości 13 cm: 100x13x2x6 (dla uproszczenia przyjąłem, że nie ma odpoczynków dlatego jest razy 6). Wychodzi 156 metrów pytola w sobie. Przyjąłem cenę średnią mieszkania w Kato na poziomie 2500 zł za metr kwadratowy, czyli wychodzi nam: 156 metrów x 12,5 roboczogodziny = czyli prawie 2 kilometrokutasów musi obsłużyć za jeden metr kwadratowy hipoteki...

@Łapinski za 16km, może mieć 8 metrów kwadratowych w Kato :) 

Edytowane przez Camilovesky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Camilovesky napisał:

za 16km, może mieć 8 metrów kwadratowych w Kato :) 

Nie wziąłeś pod uwagę, że sex w związku jest droższy niż u profesjonalistki, jest 101 sposobów, na które myszka doi kasę. 

 

Musiałbyś policzyć ile średnio mężczyzna ma seksu w związku i ile inwestuje w niego kasy i później przeliczyć to na związko - kutasokilometry :> 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się zastanawiałem dlaczego kobiety statystycznie wyższe wykształcenie od mężczyzn w Polsce. 

Doszedłem do kilku wniosków:

1. Kobiety częściej wybierają kierunki humanistyczne oraz takie łatwe, po których nic nie ma np. socjologia itp. przez co łatwiej zdać taki kierunek.

2. Finanse. Kobiety będąc studentkami mogą łatwo znaleźć sponsora, który je utrzyma przez co one będą miały czas na naukę i przy okazji łatwą pracę. Zwykły młody chłopak, którego rodzice nie odkładali pieniędzy na czas jego studiów może mieć problem z połączeniem pracy i nauką na uniwerku przez co częściej porzucają studia na rzecz pracy.

3. Kobiety na różnych kierunkach (zwłaszcza ścisłych) mają dodawane punkty za płeć przez co łatwiej im się dostać na studia.

4. Środowiska nauczycielskie są mocno sfeminizowane i dyskryminują chłopaków na rzecz dziewczyn. Wojna nauczycielek z chłopcami zaczyna się już w podstawówce.

 

Macie jeszcze jakieś punkty, które można dopisać?

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Camilovesky napisał:

hmm, brat się żalił, że po urodzeniu dzieciaka w 10.2016 żonka mu dała cztery razy, czyli prawidłowo... Raz na kwartał :D 

 

Dopytaj brata ile stosunków seksualnych odbył łącznie podczas tych czterech dopuszczeń, czyli w ciągu roku:lol: 

 

Następnie przyjmij, że połowa wypłaty idzie na żonę (przyjmij średnie wynagrodzenie w RP) i wyliczysz średnią cenę jednego stosunku z żoną dla statystycznego Polaka. 

 

Podstaw do swojego wzoru i wyjdzie ci ile kosztuje jeden związko - kutasokilometr. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

Dopytaj brata ile stosunków seksualnych odbył łącznie podczas tych czterech dopuszczeń, czyli w ciągu roku:lol: 

Nie pytam i nie będę pytał, bo się zaśmiałem, jak usłyszałem, że mają wspólne konto :D przypuszczam, że 4 dopuszczenia czyli po te 10 minut... ;) I mówił mi, że to wcale nie jest najważniejsze, bo dziecko jest teraz oczkiem w głowie.

O ile dla mnie rodzina jest marzeniem, chciałbym się sprawdzić w roli ojca, o tyle podchodzę do tego realnie i swoich zasad nie jestem skłonny złamać, jak brak intercyzy, czy zrobić wspólne konto bankowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Podstaw do swojego wzoru i wyjdzie ci ile kosztuje jeden związko - kutasokilometr. 

tenor.gif?itemid=7251571

Patrząc na szybkość zdobywania masy klasycznej karyny po ślubie, marnie to wygląda.

 

7 minut temu, Gr4nt napisał:

O ile facet może skończyć zawodówkę i pracować jako dobrze wykwalifikowany tokarz czy spawacz i przy tym nieźle zarabiać to kobieta po zawodówce może być kucharką lub fryzjerką. Tego żadna dama z aspiracjami nie chce.

Przed wszystkim gość po jakimś czasie pracy ma fach i jest w stanie zarobić będąc dobrym w swoim fachu.

Co widziałem często wśród studentów to wręcz odraza do ludzi po zawodówka - robole, ciemnoty itp. a tylko wąska grupa ludzi po studiach po kilku ładnych latach pracy i samodzielnego kształcenie są w stanie dobrze zarobić.

Całkowicie zapomnieli, że sami niewiele umieją i nie mają w zasadzie fachu po typowych studiach humanistycznych. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie po prostu trzęsą stringami, że się łowisko frajerów może skurczyć, stąd te próby dyskredytowania, szyderstwa i przydawania kobietom (głównie samym sobie) przesadnej wartości, podczas gdy w odpowiednim dla wielu wyszydzanych forumowiczów wieku, ich "sukces" sprowadza się do rozchylenia pośladków. Niech się lepiej trzymają swoich "prawdziwych mężczyzn".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mordimer napisał:

Patrząc na szybkość zdobywania masy klasycznej karyny po ślubie, marnie to wygląda.

Ale to panie mogą liczyć na swoją korzyść, bo wychodzi, że zamężny mężczyzna współżyje rzadziej lecz z większą kobiecą masą. Przyjmijmy, że wyszedł za 50 kilową myszkę, a teraz ma 100 kilową małżonkę, czyli sprawiedliwym byłoby liczenie każdego stosunku x2, ze względu na podwojenie masy kobiecej :lol:

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mosze Red napisał:

Ile kutasokilometrów kosztowała spłata hipoteki?

Myślę, że tyle, że mogła by powstać autostrada :D 

37 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:
thea19 01.02.17, 20:31
nie rozplacz sie

"Madka" Polka, która potrafi się kłócić o robota kuchennego w Lidlu czy o Świeżaki dla "horej curki" a na forum zgrywa kolejną "niezależną" kobietę :lol: To jest śmiech na sali, tak to obelgi, wrzaski, docinki, które kończą się, gdy trzeba wymienić koło w samochodzie lub trzeba wnieść mebelki na 3cie piętro ;) Tu już wyzwolone i niezależne kobiety milkną, nie wiedzieć czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49kg przed ślubem

78 obecnie i na razie utrzymuje się :D

Ale za to cyce urosły w sposób naturalny :)

Gdybym policzył koszt zabiegu powiększania to finansowo jestem na + :D

 

Przyznam, że i mi przybyło z 20kg od czasu ślubu :(

Ale już kilka kg z tej nadwyżki ubyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.