Skocz do zawartości

Cześć


Jon

Rekomendowane odpowiedzi

Ciepłe i głośne CZEŚĆ dla wszystkich użytkowników :P 

 

Marku dobra robota??????

dziękuje:)

 

mam 27 lat i nie mogłem się odnaleźć w tym wszystkim... ale jak usłyszałem twoje przemyślenia i twój pogląd na to wszystko.. wiele osób pewnie ci to pisało bądź mówiło ale ja myśle podobnie do ciebie .. Wiesz jak jest... czujesz ze masz racje wiesz ze ja masz ale ludzie maja cię za oszołoma i wpieraja ci ze tak nie jest a włos na plecach i rękach stoi jak na żel postawiony hehe... opowiadasz o sprawach które przeżyłem i doświadczyłem .. ja wiem ze tak jest ale nie potrafilem sobie wytłumaczyć dlaczego akurat tak a nie inaczej..

 

 

a ty to zrobiłeś w sposób mistrzowski perfekcyjny idealny;) nie mogę wyjść z podziwu ze wytłumaczyłeś znaczną większość moich pytan do świata dlaczego tak jest ... 

nie znając cię mam takie same zdanie jak ty w większości tematach.. to miłe wiedząc ze ktoś myśli Podobnie do mnie 

 

(czyli nie jestem szurnięty?) 

 

ciesze się ze znalazłem twój kanał na YT  slucham cie jak idę do pracy i jak z niej wracam czy nawet jak się kładę w kime heh ;D zawsze kiedy mam chwile spokoju ;) 

 

pozdrawiam cię Marku jestem z toba i z Sandra całym sobą ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.