Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ale ładne @Ella F.. Nieźle trafiłaś, ostatnio tak jakoś mi chodziły po głowie czy by samej nie zrobić ajakieś kwiacory, bukieciki ale z filcu ( bo akurat ostatnio kupiłam i inne ozdóbki robie (btw, jak zrobie, też się pochwalę).  ;) 

Dałaś mi fajną inspirację. Dzięki! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawieszka" nad kołyskę/ łóżeczko dla Siostrzenicy, która jest jeszcze w drodze:

55fe6fc1743c2.jpg

Zatanawiam się czy doczepiać te dwa kremowe kwiatki do tej tabliczki, czy nie... 

952a3e1bf0732.jpg

@Ella F. Na razie zrobiłam 3 filcowe kwiatki. W następnym tygodniu jeszcze się pobawię w to. Tylko muszę znaleźć jakąś pasmanterię/sklep gdzie dostanę guziki. ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak -nie mam zdjęć, bo robiąc nie myślałam by jakieś fotki sobie strzelić- zresztą pochłaniała mnie, ta pasja - kwiaty, wycinanki, mase solne itd., pająki, wieńce makiety itd. 

Znalezione obrazy dla zapytania pajÄki ze sÅomy i bibuÅy

 

Było tego trochę, przypominam sobie, ale już niestety, to historia :)

I tak się pochwalę, a co tam, robiłam kiedyś pokaz świąteczny BN swoich prac - byłam w TV regionalnym .  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temat, a co! 

Jako, ze święta tuż, tuż... wzięło mnie na robienie kartek świątecznych. Tym razem nie idę na łatwiznę i nie kupuję "gotowców". Większą frajdę sprawia tworzenie samemu. ;)

Wstawiam fotki jako inspirację dla innych...

na razie zrobiłam fotkę tylko tych dwóch, bo reszta już jest spakowana w kopertach.

Dzisiaj mam jeszcze do zrobienia około 7... 

Ta-daam:

716d2534930ee.jpg

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie ale ładneeeee! Jestem pod wrażeniem, szczególnie ta z choinką wpadła mi w oko (podobno jestem jak kura, lubię wszystko co się świeci :D).  Ja też uwielbiam wszelkie inicjatywy DIY! Wysyłasz kartki świąteczne wszystkim? Jeśli tak to super, ja idę na łatwiznę i tylko do starszej części rodziny, młodsi i znajomi zadowalają się SMS- em:P.

A ozdoby świąteczne też jakieś robisz sama? Ja jako dziecko uwielbiałam. Do dziś zachowały się z okresu gimnazjum ozdoby choinkowe, i nic im się nie dzieje. Wrzucę zdjęcie z internetu, ale moje wyglądają identycznie (może tylko kolorami nieco się różnią).

Podobny obrazPodobny obrazPodobny obrazPodobny obraz

Pamiętam, że z siostrą produkowałyśmy je na skalę masową w czasie ferii świątecznych. Byłyśmy wtedy u dziadków, telewizor był zepsuty :o, więc oddawałyśmy się pracy twórczej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewelina napisał:

Wysyłasz kartki świąteczne wszystkim? Jeśli tak to super, ja idę na łatwiznę i tylko do starszej części rodziny, młodsi i znajomi zadowalają się SMS- em:P.

Nie, nie wysyłam wszystkim. Jakbym miała całej mojej rodzinie wysłać to bym zbankrutowała :P Zarówno za pocztę jak i za materiały. :P 

Część jest dla rodziny najbliższej z którą będziemy spędzać święta a część dla moich współpracowników i dla paru znajomych. 

 

1 godzinę temu, ewelina napisał:

A ozdoby świąteczne też jakieś robisz sama?

Czasem jak mam wenę. W tej kwestii akurat poszłam na łatwiznę i mam już gotowe dekoracje. Na Wielkanoc mam parę dekoracji, które sama zrobiłam. Na BN robiłam świeczniki/nakładki na serwetki z kawałków rolki od papieru toaletowego, koralików, bibułki etc. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.