Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

A ja się pochwalę jeszcze raz moim słonecznikiem z którego jestem baaardzo dumna, że tak szybko mi rośnie i kwitnie :wub::

383b98953fbe9.jpg

• Like 3

dIMG_20181105_172846_resized_20181105_054339305.thumb.jpeg.89253b67af05ef4df4b0d5deeb25da2c.jpeg

Takie sobie robię ostatnio z bibuły specjalnej prace, łatwe dosyć  polecam na jesień koleżankom przecież raczej nie  kolegom, choć nigdy nie wiadomo 😉

• Like 3
  • Dzięki 2

Ale ładne @Ella F.. Nieźle trafiłaś, ostatnio tak jakoś mi chodziły po głowie czy by samej nie zrobić ajakieś kwiacory, bukieciki ale z filcu ( bo akurat ostatnio kupiłam i inne ozdóbki robie (btw, jak zrobie, też się pochwalę).  ;) 

Dałaś mi fajną inspirację. Dzięki! 

Miło że zainspirowalam cieszę się i czekam na Twoje filcowe kwiaciory😀@Hippie

"Zawieszka" nad kołyskę/ łóżeczko dla Siostrzenicy, która jest jeszcze w drodze:

55fe6fc1743c2.jpg

Zatanawiam się czy doczepiać te dwa kremowe kwiatki do tej tabliczki, czy nie... 

952a3e1bf0732.jpg

@Ella F. Na razie zrobiłam 3 filcowe kwiatki. W następnym tygodniu jeszcze się pobawię w to. Tylko muszę znaleźć jakąś pasmanterię/sklep gdzie dostanę guziki. ;) 

• Like 1

Bardzo ładna ta zawieszka, śliczna ozdoba do łóżeczka. Bez kwiatków też wygląda fajnie. Filc jest chyba dosyć wymagający w pracy? Jakieś specjalne nożyczki używasz do niego @Hippie?

@Ella F. Dziękuję. :)  To bylo moje pierwsze podejscie z filcem. Używałam zwykłych nożyczek. Nie mialam problemów z jego wycinaniem. ;) 

• Like 1

Tak -nie mam zdjęć, bo robiąc nie myślałam by jakieś fotki sobie strzelić- zresztą pochłaniała mnie, ta pasja - kwiaty, wycinanki, mase solne itd., pająki, wieńce makiety itd. 

Znalezione obrazy dla zapytania pajÄki ze sÅomy i bibuÅy

Było tego trochę, przypominam sobie, ale już niestety, to historia :)

I tak się pochwalę, a co tam, robiłam kiedyś pokaz świąteczny BN swoich prac - byłam w TV regionalnym .  

• Dzięki 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.