Skocz do zawartości

Gaming Girls


Gwyn

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gwyn napisał:

@Hippie

Larych, przerobiłam ze trzech. Od czwórki zaczynałam. Zabawne to było, odstresowujace na maxa. Do główkowania lubiłam Neverhood.

 

Teraz tak wygooglałam tego Neverhooda bo nie kojarzyłam tytułu, jak zobaczyłam screena to mnie olśniło... grałam w to! Muszę sobie to ściągnąć i przypomnieć . Wiem tylko że mi się podobało i nawet wciągało ale byłam jeszcze wtedy bajtel. Dzięki Tobie @Gwyn zasmakuje na nowo mojego dzieciństwa :D 

Z retro gierek pamiętam jeszcze Croc, Jazz jackrabbit :D. Lemingi... no oczywiście też! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hippie napisał:

The Elder Scrolls (m.in Oblivion

Morrowind! Oblivion jest dobry ale Morrowind pod względem złożoności głównego wątku itd bił na głowę Obliviona. Niestety :P Do tego wszystkie gierki typu FIFA, do tego Gothic oczywiście i ulubiona II: NK, do tego Postal (poroniona gra ale spoko :D ), Kozacy, Europa Universalis, American Conquest, Warcraft III: Reign of Chaos i Frozen Throne. To były gry :D 

A teraz to tylko czasem Fifa czy Oblivion :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? o rany... tylko nie postal... mam przez tę grę koszmary :lol: mój Luby żeby się wyładować w to grał :D a jak widziałam po raz kolejny kota jako tłumik to rzucałam facepalmem i wychodziłam... :D

 

a właśnie a propos koszmarów... nie polecam na noc i będąc samemu w domu grać w Slendera... chyba że się ma nerwy ze stali i lubi totalną psychodelę. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hippie napisał:

a jak widziałam po raz kolejny kota jako tłumik to rzucałam facepalmem i wychodziłam... :D

 

Tam były znacznie lepsze akcje :D Choćby w którejś misji wybiegali na ulicę jacyś fanatycy islamscy :D  czy słynna scenka z konfesjonału i "jasna dupa" albo zabawka Krotchy :D 

3 minuty temu, Gwyn napisał:

Morrowind w TES fabularnie był najlepszy.

Dokładnie ale np system walki, rozwój postaci itd lepszy już w Oblivionie :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? wiem o czym mówisz... dalej mi w uszach brzęczy piosenka z ciapackiego sklepu a jak się do nich strzelało to krzyczeli " lalalalalalala" :D

 

Hmm co do rozwoju postaci w Oblivionie się zgadzam... ale jeszcze lepszy był w Skyrimie :P W sumie przygodę z TES własnie zaczynałam od tej ostatniej części. 

Tę grę przeszłam w sumie 3 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

 

Dokładnie ale np system walki, rozwój postaci itd lepszy już w Oblivionie :> 

Jedno poprawili, drugie zrypali.

Systemy walk z Bethesdy czesto mnie irytowały. Najbardziej chyba w Falloutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fallouta juz nie grałam... tzn w sumie zrobiłam sobie postać i przeszłam jeden wątek ale nie miałam już takiej frajdy jak przy TES bo zbyt uderzająco podobna (w koncu ten samm silnik) i generalnie te same schematy, dlatego przerwałam i odpuściłam sobie. 

Dlatego tez nie grałam we wcześniejsze części TES bo nie lubię czegoś co ma podobny schemat do czegoś co już przeszłam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hippie napisał:

a jak się do nich strzelało to krzyczeli " lalalalalalala" :D

Jeszcze były wkurzające pieski, które potrafiły nieźle poranić :D albo gościu plótł głupoty w stylu " Jestem jaszczurczym króleeem" po zjedzeniu puszki z żarciem dla kotów ale Ci fanatycy to masakra, rzucali mołotowami, granatami, jeden wielki dramat. 

5 minut temu, Hippie napisał:

ale jeszcze lepszy był w Skyrimie :P

Skyrim to mi na lapku raczej nie pójdzie ale namyślam się nad jakąś konsolą ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Choróbsko mnie dopadło to może w coś sobie pyknę..... Starszy brat mnie wciągnął w gierki i mam sentyment do takich tytułów jak np. Prince of Persia  :). Uwielbiałam z nim giercować w Wormsy, albo jakieś strzelanki, przygodówki. A ostatnio przechodzę głównie RPGi, Pillarsy całkiem całkiem były, niech więcej takich robią...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@Bruxa

Przestarzałe gry też są świetne, tylko że trzeba się przemóc jeśli chodzi o grafikę, a dzisiaj to jest tym bardziej trudne przy wszystkich tych arcydziełach pokroju Horizona albo God of War 2018. Planescape: Torment ma na przykład tak fenomenalną fabułę, że drewniana grafika odchodzi na dalszy plan. Tylko cinematiki bolą, ale da się to wybaczyć. Grałaś? Może gustujesz ogólnie w fantasy? Masz coś godnego polecenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Akurat jestem w trakcie Pillarsów, a potem zamierzam się zabrać za drugą część Divinity. 

Ogólnie lubię środowisko graczy, całą otoczkę, konwenty i tym samym ogólnie lubię gry, tak samo z poprzedniej epoki, chociaż w takie pegasusowe to grałam tylko na przeglądarce :') 

Z sci-fi star warsowe gry, w szczególności KotOR 2 (Ale tu kierowałam się jedynie uwielbieniem dartha Nihilusa), Mass Effect 3 i inne pierdoły, aczkolwiek zdecydowanie bardziej mnie ciągnie do fantasy. Zresztą i tak nie wybieram gatunkami, chyba że horrory. Do horrorów mnie nie ciągnie zazwyczaj, chyba że pominęłam tu coś, co jest horrorem. 

No proszę, a bałam się, że nie znajdę tu zbyt wielu fascynatów Mrocznej i Brutalnej i Krwawej Rozrywki Wirtualnej Niszczącej Dziecięce Umysły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, temat odżył :D 

Ja znowu po raz kolejny przechodzę Wiedźmaka Ale tym razem mam ściągnięty dodatek Krew i Wino i staram się wszystkie poboczne zadania wykonywać. 

Wciąga to cholerstwo... :D 

Btw, Były ktoś chętny na grupowe granie w Heroesy III? ;)  

Raz już był zapodany temat w samczej sekcji i  ostatecznie graliśmy w dwójkę ( ja i @Strusprawa1 ) 

Teraz może byłoby nas więcej, co? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

Całej masy gierek nie przechodzę, bo z różnych powodów przerywam w trakcie. Niestety, zawartość ciekawych gierek narasta. Za jakiś czas Cyberpunk, potem jeszcze Death Stranding,, a potem tysiąc pińcet innych gierek. Pozostają jeszcze stałe uzależnienia, jak LoL xD Czy ktoś mi uwierzy, że gram w niego dla fabuły? 

@Hippie

Uu, kogo wybrałaś jako władcę Skellige w trójeczce? 

Edytowane przez Drzewo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.