Skocz do zawartości

Gaming Girls


Gwyn

Rekomendowane odpowiedzi

Btw. kto nigdy nie obrobił choć raz farmy na fejsie, niech pierwszy rzuci kamień!

 

Dobrych parę lat temu wchodzę do okolicznego pubu, a tam przy stole siedzi z 10 osób ubranych we flanelowe koszule, ogrodniczki i słomkowe kapelusze. Każdy z nosem w telefonie klika w swoją farmę.

 

Farmville party, gimby nie znajo :D 

Edytowane przez sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

Rzucam, nie robiłem ani razu. 

Sama „gra” nie jest warta gry per se, ale  polecam zobaczyć chociażby z tego względu, że jest to jedna z pierwszych gier socjalnych, zbudowanych na mechanice a’la Tamagotchi (tzn. konieczność regularnej „opieki”), gdzie poziom trudności idealnie zazębiał się z poziomem największego uzależnienia - tj. jeśli chcesz zrobić  postęp w grze w jakimś rozsądnym czasie a nie za miesiąc, to musisz płacić (co później zainspirowało wiele innych tytułów do tego modelu biznesowego). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sol Hoho kolejną fanka bastionu? Ciekawe kto lepiej włada tym zamkiem ? 

Mnie też się oczy zaświeciły jak Twoja odpowiedź przeczytalam.  :D Bardzo bym Ci chciała skopać tyłek w hirołsy !!!! ?

@gnukij1 o, zgłoszę się niebawem ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gnukij1 napisał:

zwłaszcza dzikie hordy

O tak ?

2 godziny temu, gnukij1 napisał:

Tylko z multiplayer nie jest z tego co wiem wspierany jeśli nie masz oryginału, wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę.

Nie gralam nigdy w ten sposób.

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Jestem nekrofilem lol. 

Hahahaha ? 

Ja lubiłam mroczne elfy ?

https://mightandmagic.fandom.com/pl/wiki/Mroczne_Elfy?file=Matrona_smok.jpg

Super duet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimCity jest the best. Grałam na staryn PC a teraz grywam na komorce. Fajna sprawa ? Tylko że kiedyś było super. Kupował człowiek CD z grą. Płacił raz i grał do oporu.

Teraz, kuwa, żeby coś osiągnąć możesz zapłacić. To już nie osiągi się twoje liczą i twoje umiejętności.. tylko kasa ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, sol said:

Będzie się działo na tej emeryturze :D 

Oczami wyobraźni ujrzałam widok dwóch babci w binoklach jak denka od słoika, w kolorowych trampkach wyglądające jak dwie młode duchem hipiski jak np ta pani:

 

The Hippie Grandma Quotes. QuotesGram

Siedzą takie dwie przy laptopach i ciupają 10 godzinne maratony hirołsów codziennie :D  

A do wnuka mówią " je^nij basem synu" by podgłosił muzykę ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hippie napisał:

Siedzą takie dwie przy laptopach i ciupają 10 godzinne maratony hirołsów codziennie :D  

A do wnuka mówią " je^nij basem synu" by podgłosił muzykę ?

Hahahahahahahahahaha tak będzie, założymy geriatryczną ligę mocy :D❤️ 

 

2 godziny temu, MalVina napisał:

SimCity jest the best. Grałam na staryn PC a teraz grywam na komorce. Fajna sprawa ?

Tak, SimCity było super :) Pamiętam, że grałam w to bardzo dużo za dzieciaka:) 

 

Btw, głównym designerem SimCity jest Will Wright, to ten sam, który zaprojektował Simsy. Swoisty piękny umysł designu gier - oglądałam jakiś czas temu jego wykłady, w których opowiadał jak wyglądał proces projektowania SimCity. Min. chodził do bibliotek i czytał książki z różnych, często obcych dla siebie dziedzin, od architektury po techniczne aspekty „urbanizacji” i nimi się inspirował :) Potem przez rok trzymał pomysł w głowie, często o nim myślał i pomysł ten „Sam się budował i dopracowywał dzięki temu”. Magia!

 

Edytowane przez sol
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, sol said:
2 hours ago, MalVina said:

SimCity jest the best. Grałam na staryn PC a teraz grywam na komorce. Fajna sprawa ?

Tak, SimCity było super

Podpinam się do opinii o tej grze. :D Też lubiłam. :D Ale chyba bardziej Anno 1701 i Rollcoaster Tycoon :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, sol said:

Nigdy nie nadążałam za sprzątaniem w moim parku, wszędzie ludzie puszczający pawie, śmieci na ścieżkach, stresowała mnie ta gra

U mnie to była jedna z pierwszych rzeczy jaką ogarniałam, Sprzątacze i ustalanie im warty w danych miejscach. :P 

Ja zaś zawsze bardzo rozrzutna w tej grze byłam i dużo kredytu na początku zawsze brałam ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu w Hearts of Iron 1 (skąd swoja droga wziąłem sporo klasycznej muzyki do słuchania) gdzie dało się edytować pliki gry w notatniku jak się skumało o co chodzi wrzuciłem wszystkie prowincje ZSRR do Polski i w 1939 zrzuciłem 10 polskich dywizji spadochronowych na Tokio pod dowództwem gen. Sosabowskiego wspieranych przez desant polskich 5 dywizji marines pod dowództwem Marszałka Śmigłego-Rydza. Osłoną z morza były pancerniki Marszałek Piłsudski, i Sobieski oraz krążowniki Wielka Lechia, i Marzanna plus lotniskowiec ORP Sienkiewicz w asyście ponad pięćdziesięciu mniejszych jednostek. Człowiek to kiedyś miał wyobraźnię.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sol napisał:

Przypomniałeś mi tą grę :D Ogromnie wciągała, pamiętam, że to było coś w rodzaju budowania wyspy w kontekście Castro'wskiej Kuby. Ale kim był Penultino? Bo chyba nie tym dyktatorem? 

Penultino to przydupas. 

"el Presidente, ludzie żądają muzeum Twojej osoby. Nawet jest petycja. Sam ją podpisałem 200 razy"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.