Skocz do zawartości

Gaming Girls


Gwyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.09.2019 o 23:00, MotherOfCats napisał:

darktemplar, ja specjalnie dla RDR2 kupiłam PS4 i to była jedna z moich najlepszych growych inwestycji. Szczególnie że przy okazji nabyłam sprzęt, na którym mogę w końcu ograć exclusivy wydane do tej pory tylko na konsole. Już nie przesadzajmy, że kilkaset złotych to jakiś wielki wydatek.

 

 

No fakt niby parę stówek nie majątek, ale zainwestowałem niedawno w nowego blaszaka, więc PS nie kupię póki co, zresztą nie lubię konsol :)

Zresztą niedługo ma właśnie wyjść RDR2 na pecety i to jeszcze jakaś wersja enhanced :) Jedynie to cena za grę trochę duża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, darktemplar napisał:

Zresztą niedługo ma właśnie wyjść RDR2 na pecety i to jeszcze jakaś wersja enhanced :) Jedynie to cena za grę trochę duża...

Aż sobie z ciekawości spojrzałam na cenę gry i jest to typowa cena za produkt AAA. Opłata 237 zł za dożywotni dostęp do wielu godzin rozgrywki to dużo? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 11:59, MotherOfCats napisał:

Aż sobie z ciekawości spojrzałam na cenę gry i jest to typowa cena za produkt AAA. Opłata 237 zł za dożywotni dostęp do wielu godzin rozgrywki to dużo? Serio?

Dla mnie taka cena za grę to dużo. Zwłaszcza, że i tak nie będe grał w opór bo brak czasu. Może więc po prostu mi kupisz? ?

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Hippie Pamiętam i mam do niej sentyment, ale już z ponad dekadę nie miałem z tą grą do czynienia. ;) 

 

Ale jakieś 3 lata temu spędziłem paręnaście godzin przy Worms WMD All Stars i całkiem przyjemna gierka, tak 6/10.

Miejscami jest podobna do Worms Armageddon.

 

 

 

Bo te trójwymiarowe odsłony serii jakoś nigdy mi nie podeszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałam kiedyś z moim bratem, to znaczy próbowałam grać, ale zbyt się irytowałam przy tym, i raz mu zniszczyłam pada, kiedy graliśmy na ps4, bo przegrałam, a on kosztował ponad 800 zł.  

Nie potrafię nawet tym operować, nigdy nie potrafiłam, choć próbowałam się nauczyć. 

W ogóle nie ogarniam tych gier. 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłam zapalonym graczem, ale są takie dni kiedy totalnie wciągam się w grę dla biologów:>

Krótki opis, cel też całkiem szlachetny.

https://biotechnologia.pl/biotechnologia/eterna-gra-dzieki-ktorej-kazdy-moze-zaprojektowac-czasteczke-rna-i-zsyntetyzowac-ja-w-prawdziwym-laboratorium,13609

I link do gry: https://eternagame.org/home/

Może ktoś poczuje zew ?.

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dopiero zauważyłam ten temat :D

Gry są super, Bardzo lubię ten rodzaj rozrywki.

Całe gimnazjum i liceum przegrałam (i to dosłownie, nie raz mama wyłączała mi komputer z prądu w środku nocy) w World of Warcraft i do dziś mam sentyment do tej kanciastej grafiki.

Obecnie gram w Elder Scrolls Online. Góruje znacznie nad wowem pod każdym względem, choć przyznaję, że nigdy nie miałam okazji pograć w Skyrim i historię całego tego świata znam tylko z ESO. 

Zawsze lubiłam kooperacje w grach, należałam do gildii itd. dlatego taki rodzaj gier mi się podoba.

Samotnie przeszłam tylko Alice Madness (uwielbiam Alicję i wszystko z nią związane, więc musiałam to ograć), Wiedźmina, Dark Souls i próbowałam Sekiro.

 

Dodatkowo polecam Nintendo Switch, kupiłam to swojemu partnerowi na poprzednie urodziny i był to super pomysł, mamy dużo wspólnych gier, przy których spędzamy wieczory. Obecnie na tapecie jest Cuphead, okropnie trudne, ale grafika jest śliczna i cały klimat mocno na plus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przeszłam Tomb Raider z 2013, bardzo fajna, polecam i sama mam ochotę na dwie najnowsze części, nowa Lara przypadła mi do gustu.

Ale generalnie mam takie wrażenie, że wszystkie gry z tego okresu są jakby podobne do siebie, podobnie casualowe... tylko bohater i sceneria inne.

 

Zaczęłam też Vampyr i sobie chwalę, wciągnęła mnie i chcę poznać rozwiązanie tej historii. Nawet chciałam tą grę porzucić w cholerę, bo ta z kolei była dla mnie momentami za trudna. :P Ale jednak ciekawość zwyciężyła.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 5.10.2020 o 10:39, Hippie napisał:

Odkopuję temat w poszukiwaniu chętnych do pogrania w Heroes 3 w jakąś niedzielę. 

Ktoś zainteresowany?

 

Aż mi się oczy zaświeciły ❤️ 

Ale od razu zrobiło mi się smutno, bo nie znajdę kilku godzinek na luźną gierkę w najbliższym i pewnie też dalszym czasie :( 

 

ale ale, noted, odezwę się jakby coś się zmieniło. Najwyżej na emeryturze popykamy :) trenuj już lepiej, bo ja swoimi jednorożcami i elfami zamiatałam towarzycho ;) #RampartForever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.