Skocz do zawartości

Niewiarygodne


Wizionary

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, muszę się podzielić z wami śmieszną historią morał jest z tego jeden jaka córka taka matka i nie ma kurwa że boli, a więc od dzieła

 

Jestem na dworcu zagaduję do dziewczyn i widzę swoją byłą, byliśmy razem przez 3 lata miłość licealna potem zostawiła mnie dla innego ja teraz 21 lat ona tak samo. Teraz ma chłopaka i mieszka z nim w Niemczech tutaj na weekendy przyjeżdża studiować. Poszlismy na herbatę i dowiedziałem się, że też miała przeboje, bo prawie się rozstali, z jej winy, bo ona się spotykała z innym chłopakiem. Już raz się przespała ze mną na początku związku w którym aktualnie się znajduje.

I coś czuję, że sobie porucham jeszcze troszkę. Smutne jest to, że jej facet chce wziąć kredyt na mieszkanie, spytałem się czemu nie ona, a ona parsknęła śmiechem. Tak więc dorabia mu rogi a on bierze kredyt. Wiem, że po świętach poświntuszę z nią, bo wiem jak na mnie reagowała, a poza tym mówiła jak się zmieniłem, zacząłem nosić płaszcze, sztyblety itd..  Szczerze??? Bardzo współczuję, jej chłopakowi, że wybrał sobie taką prostą dziewczynę.

Aż mam ochotę, nie brać się za nią, ale cóóóż.. jestem młody poruchać muszę haha oczywiście w kaloszu. Spust na twarz mam ochotę ją upodlić hahah. Chłopak nie wie, co się wpakował. Tak to jest gdy osoby w wieku 21 lat chcą zakładać rodzinę z niewłaściwą dziewczyną.     Chcę założyć rodzinę ale po 30 jak się naru*ham oraz jak będę miał chociaż własne spłacone mieszkanie, jak mówil to mosze red.

 

Co dziwne, jej matka miała męża spłodzili tę dziewczynę, potem rozwód i potem około 4 stałych partnerów, nie wiadomo ile na 1 nockę. Moja była na tej herbacie mówiła mi, że kilka dni  temu wzięła ślub  nie informując jąz bogatym mężczyzną z poza Polski. No kurwa czaicie to xD w wieku 43 lat.

Dla mnie niezła patola. Chciałem jej podziękować, że nie jesteśmy już razem, bo to jest taki gnój, że nawet nie mógłbym się zanurzyć po kostki hahahaha. Kolejny raz mi pokazał świat, że jaka matka taka córka

 

Drugi przykład był jeszcze lepszy byłem w związku półtora roku, matka zmieniała facetów jak rękawiczki haha miała nawet chłopaka co miał 25 lat a sama miała 40. Tylko on ćpał pił itd. Ja zakochany gówniarz byłem z nią bo miała śliczną buźkę i uwielbiałem ją rżnąć na pieska. Szybko wyszło szydło z worka, dziękuje im, że nie mamy razem dzieci ani żadnych zobowiązań 

 

 

Tak więc chłopaki powiedźcie brać się za byłą tylko żeby poruchać? Od razu mówię, że nie pójdę na dziwki bo nie potrafiłbym płacić za seks w tak prosty sposób.

 

III Przykład.

Znajomi są od od gimnazjum razem dziś mają 22 lata, oczywiście nie zaglądam im pod kołdrę ale są i mieszkają razem, jak popatrzę ja ich rodziny to są całe bez braków ojca czy matki. Przypadek ? Mógłbym tak wyliczać z tymi przykładami.

 

W sumie coś w tym jest, że z domu dużo się wynosi, patrząc jak nasi rodzice się zachowywują się wobec siebie, a wy co na ten temat sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie lepiej jak sobie odpuścisz.
To byłby taki krok w tył, a przecież to co było kiedyś pozostać powinno w przeszłości. 
Nawet jeżeli masz zamiar ją tylko zaciągnąć do łóżka. 
Nie lepiej byłoby kumulować energię na nowe znajomości?
Przemyśl sobie całość, bo w końcu nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, choćby nie wiem jak kusiła ona Ciebie. Pozdrawiam ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wizionary napisał:

zacząłem nosić płaszcze, sztyblety itd..  Szczerze???

Dobrze, że miecza dwuręcznego nie nosisz :P 

latest?cb=20111031002850&path-prefix=pl

PS. Stary, jak nie jesteś trollem to idiotą :> A Twoja opowieść jest jak ten miecz powyżej: kiepska. 

PS2. Trolling allert. 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamożny obcokrajowiec brałby 43-letnie, polskie próchno?? Serio? Przecież w naszym pięknym kraju może mieć na pstryknięcie palcem stado świeżutkich, jędrniutkich studentek marzących o zagranicznym sponsorze. I jeszcze ten związek młodego chłopaka z dużo starszą kobietą? Ojj czarujesz kolego lepiej niż Harry Potter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2017 o 12:24, Tadżyk napisał:

Zamożny obcokrajowiec brałby 43-letnie, polskie próchno?? Serio? Przecież w naszym pięknym kraju może mieć na pstryknięcie palcem stado świeżutkich, jędrniutkich studentek marzących o zagranicznym sponsorze. I jeszcze ten związek młodego chłopaka z dużo starszą kobietą? Ojj czarujesz kolego lepiej niż Harry Potter.

Znam osobiście związek młodego chłopaka z dużo starszą kobietą, tyle, że nie wyglądającą na swoje lata i bardzo atrakcyjną. Związek oficjalny... Bywa i tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2017 o 01:12, Wizionary napisał:

Dobry wieczór, muszę się podzielić z wami śmieszną historią

   Śmieszny to Ty jesteś kolego.:(

Dlaczego chcesz skrzywdzić Brata? Nie masz kręgosłupa moralnego? Pamiętaj! Nie rucha się kobiety która jest z innym,

co więcej, gardzi się taką babą.

W dniu 18.12.2017 o 01:12, Wizionary napisał:

Spust na twarz mam ochotę ją upodlić hahah.

   Żal mi Ciebie.

 

   Nie piszesz jak facet, piszesz jak małolat który chce zaimponować. Nam nie musisz, ośmieszyłeś się właśnie.

Jesteś trollem, lub babą, taka moja opinia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.