Skocz do zawartości

kurtko płaszcz gdzie szukać?


Łapinski

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukam płaszcza albo kurtki w stylu płaszcza.
Ewentualnie takiego płaszcza ale z ortalionu typowo garniturowego.
Cena gra jakąś tam rolę.
Nie chce wydać więcej niż 300 zł.
Jeśli gdzieś widzieliście taki typ kurtki lub płaszcza podrzućcie.
Nie chcę kupować w internecie bo jestem niewymiarowy tzn szerokie bary :)

Podrzucam linka czego szukam
https://www.denley.pl/product-pol-23929-Plaszcz-meski-zimowy-granatowy-Denley-EX908.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś w bardzo zbliżonym klimacie, mieści się w budżecie https://www.lancerto.com/kurtka-pietro-czarna-35431.html Kupowałem garnitur tej firmy i nie mogę narzekać. 

Podjedź sobie do któregoś ze sklepów stacjonarnych, sporo ich jest więc nie ma problemu. Z tego co wiem to jest też szycie na miarę, ale nie wiem czy tylko garnitury czy inne rzeczy też. 

Poza tym, zawsze możesz odesłać lub wymienić. Ja często tak robię jak nie mam kiedy iść do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mocny Wilk napisał:

Taka bardziej elegancka skóra myślę, że dobrze by się prezentowała na ogarniętym samcu.

   W modnych rurkach, jak sądzę.:D

Wybacz, zawsze drę łacha z modnisi.:)

Po co to wam potrzebne? Jako wabik na laski? Proszę, nie dla lasek. Czujesz się dobrze, ok, ale dla siebie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

   W modnych rurkach, jak sądzę.:D

Rurki mi się nie mieszczą na uda :) spodnie normalne, lekko zwężane. Czyli jednak jakieś tam rurki :lol:

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Po co to wam potrzebne? Jako wabik na laski? Proszę, nie dla lasek. Czujesz się dobrze, ok, ale dla siebie.

Jakie laski? :) Myślę, że dobrze ubrany człowiek ma większe pole manewru - społeczeństwo lepiej traktuje takich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.