Skocz do zawartości

Językowe sztuczki nauczycielki z Brazyli...czyli jak czasami wygląda wychowanie do życia w rodziinie


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Mi szkoda na to nawet strzępić ryja i to tylko tu tak zostawiam z lakonicznym komentarzem :) .
Zdarzył się niesamowity zbieg okoliczności po obejrzeniu mocnej audycji Marka o pedofilkach,znalazłem na tablicy fejsa taki artykuł http://pilne24.pl/nauczycielka-zalozyla-uczniowi-pre/,a pod nim taki oto filmik
https://www.liveleak.com/view?i=499_1512635888.Stwierdzenie,iż główna myśl ta w mediach gównego nurtu,jak i w głowach poczciwych Januszy ma ogromne oddziaływanie na cały system prawny oraz egzekwowanie prawa jest nad  wyraz prawdziwa...
W przypadku prostactwa do którego niestety należy duża część społeczeństwa,widząc,bądź słysząc o takim zjawisku można pewnie usłyszeć komentarze w stylu fajna nauczycielka,sam bym skorzystał itd.,ale gdy jakimś trafem taka wyposzczona ajencyjna k#### po pedagogice trafi do przedszkola/podstawówki,skończą się żarty,a zacznie dramat ludzki,przecież takie dziecko,które jest ciekawe płci przeciwnej i podgląda koleżanki/kolegów(można to nawet uznać za minimalne odchylenie od norm),a trafi na taką seks mentorkę na tym etapie to z dużą dozą prawdopodobieństwa stanie się ono dewiantem/dewiantką,bądź zamknie się całkowicie na otaczający świat :/ Sam wspominam jak miałem bodaj 10-12 lat,wykolejoną pod względem seksualnym kuzynkę kolegi,która miała 16-17 lat i opowiadała nam z podnieceniem o seksie,wtedy miała nawet krąg słuchaczy,ale co było jej motorem napędowym jak nie kryptopedofilia ? Co prawda raczej do niczego nie doszło,to wspominając o tym wiem,że nie miałaby najmniejszych oporów by za przyzwoleniem zrobić felatio...Jak jej dalszy los się potoczył nie wiem może się "naprostowała"ale szczerze w to wątpię,może za jakiś czas wystąpi na ekranie monitorów ludzi na całym świecie. Jej odziaływanie na moje życie raczej miało minimalny wpływ,aczkolwiek wydaje mi się,że po jej opowieściach miałem przez jakiś czas duże opory w rozmowach z płcią przeciwną,aczkolwiek było to tak dawno,że praktycznie już nie pamiętam konkretów,ale kojarzę jak się z zacieszem rozkraczała na zjeżdżalni,co prawda niczego nie pokazując,prócz bielizny,ale przekaz był jednoznaczny
 Załączam dodatkowo Markową audycję,gdyby ktoś trafił na mój temat za jakiś czas 


Taka mała ciekawostka gdy napisałem słowo "pedofilka" autokorekta podkreśliła mi je jako błąd...są równi i równiejsi...Możliwe,że wiele zwyrodnialców padło ofiarą molestowania przez "kobiety"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.