Skocz do zawartości

Obecna dziewczyna jeździ po mojej byłej


jurny

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia już nie ma bo to był snap który wyświetla się na chwilę, myślę że celowo. Ale właśnie napisała sms:

 

Wiem ze teraz milo spedzasz sobie czas z inna dziewczyna ale chce ustalic czy mam rezerwowac sobie blablacar. Napisz tylko SMS  albo usun zdjecia ,wtedy bede wiedziala. 

 

Więc wysyłamy eska i czekamy na burzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jurny napisał:

"Kochanie, jestem konkretnym facetem, nie dzieciakiem i ze mną takie słabe numery nie przejdą. Zachowałaś się wybitnie słabo, ogarniaj transport sama."

O i to jest konkret :D Niech sobie wraca i ogarnia transporty, była na tyle mądra, żeby zrywać, to niech teraz się wykaże mądrością raz jeszcze i odnajdzie jakiś środek transportu :) 

I bez kochanie tak jak wspomniał @Tomko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Hahahahaha sorry, ale skończyły mi się lajki :D W punkt!

@jurny O ch...j, ale nędzny tekst :D Ileż razy ja to słyszałem. A człowiek był głupi i odpisywał: "wcale nie jest tak, bo siedzę z kumplami na piwie". Ehhh ta lśniąca zbroja ;) Tylko się nie usprawiedliwiaj i nic nie pisz, że "nie ma innej dziewczyny czy coś". Niesamowite jak kobiety potrafią irracjonalnie działać. Chce od ciebie transportu a w wiadomości traktuje cię jak śmiecia z samochodem. Zamiast się przymilać... Ehhh :D Moja chciała mnie zaobrączkować to kretynka zamiast robić lody maestro, być seksualnym robotem, gotować obiadki to mnie gnoiła i śrubę przykręcała. Durne te baby są niektóre :D 

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu prać brudów, ale w mig odp: Możemy porozmawiać ?

Drugie sms że chce to usłyszeć ode mnie i czy mogę odebrać. 

 

Szczerze nie bardzo chce bo wiem i jestem pewien że mnie przegada i tak zmanipuluje że pojadę a nie chcę takiego finału. 

 

PS DALEJ ciśnie na tą rozmowę jak cholera: Prosze Cie tylko o rozmowe. O nic wiecej. Chce znac konkrety. Chce wiedziec  na czym stoje. Powinienes to zrozumiec. Prosze zadzwon. 

 

23:38 Telefon za telefonem, smsy z prośbą o 5 min rozmowy, nawiązanie że od dwóch dni nie śpi i dlatego trafiła do szpitala. 

 

Nie chce być rycerzem w białej zbroi ale tyranem raczej też nie, pogadać z nią? Tylko wiem że zrobi tak że się pogodzimy i nie będę miał wyboru będę musiał jechać a w efekcie to ona dopnie swego a ja w jej oczach wyjdę na faję ?

Edytowane przez jurny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurny Chłopie, weź trochę uszanuj Braci, którzy Ci tu dobrze doradzali, ona Cię tak CIŚNIE bo prawdopodobnie wie, że ulegniesz. Napisałeś jej tego smsa, że ma załatwić sobie transport? To znaczy, że wie na czym stoi. Korci Cię? Wyłącz telefon! I przestań pytać setny raz o to samo! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurny To się nagraj na whatsappie i jej to wyślij. Usłyszy. Zresztą skoro nie miała szacunku, żeby zadzwonić i ci to powiedzieć, to czemu ty masz z nią o tym rozmawiać. SMS za SMS. Już jej powiedziałeś dokładnie na czym stoi. Dupa jej się pali stąd panika. Nie masz z nią ochoty gadać to nie gadaj jeśli wiesz, że ulegniesz. To też jest dobra taktyka. Jeśli wiem, że w pewnych sytuacjach ulegnę, to staram się do tych sytuacji nie dopuszczać. Np. wiem, że można mnie przegadać i sprzedać mi coś czego nie potrzebuję więc unikam bazarów i targowisk a wybieram sklepy gdzie cena widnieje na produkcie a pani mówi do mnie tylko "dzień dobry" gdy wchodzę do sklepu. 

Lubię patrzeć jak laski tańczą mi cipką przed nosem a po pijaku nie skąpię pieniędzy więc wracając podpity omijam jak ogień kluby go-go i spławiam naganiaczki.
Proste.

Wiem, że łatwo wpadam w uzależnienia i dlatego nigdy nie spróbowałem amfetaminy chociaż miałem wiele okazji, bo wiem, że bardzo mi się spodoba i będę miał problem. 

Mówiłem, że to jakiś szit z tym szpitalem i dostała glukozę. I teraz już wiesz skąd to "dzięki" się wzięło. Pełne zdanie brzmi: "dzięki, że przez ciebie nie śpię i trafiłam do szpitala". 

Myślę, że dalej poradzisz sobie już sam. Dużo czasu tu spędziliśmy wszyscy, a to proste sytuacje. Bądź stanowczy i nie rób nic co sprawi, że będziesz nieszczęśliwy i zły na siebie.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega dzięki Bracia! Z dzisiejszego dnia jestem mega zadowolony, bo mam poczucie że z Waszą lwią pomocą dziś w tej małej bitewce to ja rozgrywałem karty, nie ona. 

 

Telefonów nie ma końca, ale przyjmuję do świadomości że ona wie na czym stoi i kolejny kontakt już u mnie w mieście jak przyjedzie, wcześniej null. 

 

I tu pytanie, jaką postawę przyjąć gdy zapuka do drzwi mojego mieszkania? Szykuje się na ostre wejście na banię, wypytywanie czemu nie odbierałem, czemu olałem jej "szpital", co sobie ubzdurałem że po nią nie przyjechałem jaki chłopak się tak zachowuje i pewnie naście innych rzeczy których teraz nawet nie umiem sobie wyobrazić.

 

PS czytając forum właśnie zauważam ile we mnie jest zachowań z białego rycerza, tym bardziej dzięki za każdą udzieloną radę, mam nadzieję że kiedyś będę mógł się w jakiś sposób odwdzięczyć.

 

PS2 A teraz smski o tym że zmienia TYLKO DLA MNIE całe swoje życie, przeprowadza się do PL, zmienia pracę a ja nie mogę jej dać chwili rozmowy..i że tak nie postępuje dorosły KONKRETNY facet.

Edytowane przez jurny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurny "Zrywam z tobą i odwołuję sylwestra => tylko dla ciebie się przeprowadzam do PL i zmieniam pracę". Bla bla bla pieprzenie. Resztę sobie dopowiedz sam. Logiczne wnioski. Wjeżdża ci na ambicję tanimi tekstami. Ja to jestem cienki bolek w takich rozgrywkach, ale nawet dla mnie ta laska ma umiejętności przedszkolaka.

@jaro670 Znów w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt wyczuwam sarkazm ?
 
Po poinformowaniu Pani że taxi nie przyjedzie i kolejnych kilkunastu próbach dobicia się do mnie ostatni sms jaki dostaje brzmi "Kocham Cię Zawsze będę" - nie wiem czemu ale podskórnie czuję że to kolejna tania próba manipulacji, być może z promilem prawdy, ale wciąż wyczuwam w tym jej interes. 
 
Jak już zastuka polecą na pewno logiczne argumenty, że zerwała, że nie lubię i nie mam zamiaru partycypować w jej gierkach (czcze życzenie!). A potem jak już to będziemy mieli jasne poproszę by nigdy więcej nie próbowała obrażać moich znajomych, rodziny a nawet byłych - bo jak tu ktoś mądrze napisał - sama nią zostanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurny Szczucie ciebie i branie pod ch...ja nie działa, pani to widzi, więc stosuje inną zagrywkę. "Kocham cię" i masz zmięknąć. Dobrze czujesz. 

Co do obrażania byłych. Żadnej nie pozwalałem obrażać ich chyba, że sam je obrażam :D Nie znają ich i nie mają prawa tego robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Czuję się trochę nieswojo kiedy piszesz że kogoś wkręcam.   Dla mnie są to krzywdzące oskażenia, jesteś tu administratorem ale bardzo mi się to nie podoba. Nie jest to przyjemne kiedy kolejny raz insynuujesz i robisz wytyk że jestem trollem. Z chęcią bym Ci udowodnił że nie, powiedz tylko rzeczowo i konkretnie w jaki sposób. Profil na fb? Scan jednej strony dowodu? Nie ma problemu. Jestem poważnym człowiekiem, który poważnie podchodzi do swoich spraw i mimo że na razie dużo proszę o pomoc, z szacunkiem podchodzę do ludzi. 

 

@Tomko Tak przeczuwałem że to kolejna mniej inwazyjna próba ugłaskania. Na przeprosiny jak wróci nie liczę, ale mam nadzieję że lekcje wyciągnie. Będę raportował.

 

PS. Jestem tu nowy, na razie sam za dużo nie wnoszę ale niedługo bardzo bym chciał. Chodzi mi po głowie jeszcze kilka tematów, łącznie 5-6, nie wiem czy założyć dla każdego osobny wątek czy skondensować je w jeden i napisać w podpunktach w dziale dla nowicjuszy? Z góry śliczne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Kurczę, nie wiem. Możliwe, że nas wkręca a możliwe że jest kompletnym laikiem i białorycerzem stąd takie pytania. Ale fakt faktem, w tym wątku napisano już wystarczająco. Nie ma sensu analizować każdej sytuacji i prowadzić za rączkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jurny napisał:

Jestem tu nowy, na razie sam za dużo nie wnoszę ale niedługo bardzo bym chciał. Chodzi mi po głowie jeszcze kilka tematów, łącznie 5-6, nie wiem czy założyć dla każdego osobny wątek czy skondensować je w jeden i napisać w podpunktach w dziale dla nowicjuszy?

Jak jesteś taki mądry to po co w ogóle twoje dwa wątki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko nie wiem czy wiesz, ale było już wielu co takie historie zaczynało, a Sławek na eioba pisał o tym. Wkręcają nas, by później użyć tego przeciwko nam - oni ciągle forsują tezę, że wszyscy jesteśmy frustratami i debilami, i szukają na to dowodów. Jurny się wpisywał w ten wzór doskonale, zresztą nie tylko on.

 

@Gr4nt Po to by być znanym, a potem z hukiem odejść jak np. Qbacki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Zdaję sobie sprawę z tego. Czytałem te ich wypociny na eioba i tą falę nienawiści do forum. Stąd staram się zawsze trzymać balans w wypowiedziach. Kolega dał dupy to podkreślamy, że dał dupy. Pani dała dupy to nazywamy też rzeczy po imieniu. Ciężko wyczuć, czasami historie są wręcz kalkowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.