Skocz do zawartości

Modny Protest Kobiet- z serii młode kobietki manipulują.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Wpadł mi w ręce ciekawy film - podrzucam dla rozrywki lub dorzucenia jakiejś własnej opinii na ten temat.

Panie proponują solidarnie wszystkim kobietom tydzień bez seksu aby zrealizować jakieś damskie nadrzędne postulaty. Chyba zapomniały się że ich starsze solidarne jajnikami koleżanki mają prywatne intrygi i cele do realizacji i tego typu propozycje mocno ich rozbawią.

 

Tak czy siak - nawet "elokwentne i inteligentne" młode kobietki aby coś ugrać proponują tydzień bez seksu - więc wiadomo ocb.

 

Pozdr.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały- ta po prawej to Joanna Filipiak -niejaka Joasia Gąska :D

https://www.youtube.com/user/joasiagaska/videos

Aktualnie lewica i lobby LGBT bardzo cenią ją za wspaniałą twórczość i artyzm.

 

Próbuję tylko rozkminić jedną rzecz.

Moim zdaniem jej poglądy nie idą w parze z z tym filmikiem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta po lewej nawet fajna z twarzy i w tym stroju. Szkoda, ze taka głupiutka. Jednak to co mówią to odzwierciedlenie tego co ogólnie myślą dziewczyny. Sam nieraz słyszę od różnych koleżanek dokładnie to samo, że mężczyźni to i siamto, mają dużo kochanek i skaczą z kwiatka na kwiatek. Taaa jasne... większość z nas ma, ale chyba gówno a nie kochanki :D Nigdy nie staram się tłumaczyć jak jest naprawdę, ale jak słucham po raz kolejny, że wystarczy, że mężczyzna założy sobie konto na Tinderze to... łapię się w ten czas w myślach za głowię. Kobieto w jakim ty świecie żyjesz?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się możemy z tego śmiać bo jesteśmy świadomi tego, że one poza ciałem nie mają nic do zaoferowania. Gorzej z hordami białych rycerzy, których dziewczyny będą w ten sposób zmuszać do podpisywania jakichś petycji itp. w zamian za marnej jakości seks. 

Problem polega na tym, że tych białych rycerzy jest więcej od nas i mogą nam zaszkodzić co i tak robią.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Aśka w ogóle nie ma cycków więc pewnie próbuję ratować się tyłkiem. Jednak realnie najlepiej ocenić go w wersji naturalnej a nie pod przykryciem więc wcale też nie musi być tak ciekawie.

Cytat

My się możemy z tego śmiać bo jesteśmy świadomi tego, że one poza ciałem nie mają nic do zaoferowania. 

@MoszeKortuxy najgorszy problem polega na tym, iż one myślą że są przeinteligentne i będą nowoczesna kobiecą elitą.

Gdyby tak myślały prostytutki czy kobiety o bardzo niskiej pozycji społecznej to byłoby to jeszcze od biedy akceptowalne.

Jeśli tak wygląda rzekoma "góra" to aż strach patrzeć do dołu. Same niezależne sfrustrowane ziejące nienawiścią mlode kobiety :/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek25 napisał:

Ta Aśka w ogóle nie ma cycków więc pewnie próbuję ratować się tyłkiem. Jednak realnie najlepiej ocenić go w wersji naturalnej a nie pod przykryciem więc wcale też nie musi być tak ciekawie.

Eee tam cycki i tyłek nie są tak ważne. Jednak zgodzę się, że ta cała Aśka nie jest zbyt atrakcyjna. 

 

Za to Maria ma przyjemną buzię.

polpisz_int_Maria_Kadzielska_700_693_80.

 

Z wyglądu niepozorne a szkodliwe jak jad kobry rozłożony w czasie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ksanti napisał:

Za to Maria ma przyjemną buzię.

Szału nie robi, ze 4 piwa przed musiał bym spić.Drugiej z tym śmierdzącym petem nawet bym nie tknął za bajaderkę.

Nie ma co się przejmować takimi personami, to tylko atencjuszki-japiszony pragnące być nieco wyżej niż instagramowy plebs.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek25 ee tam, przecież podobno liczy się wnętrze.

 

Swoją drogą, nie bardzo rozumiem wrzutkę za wygląd. Co to: konkurs piękności? Dziewczyny zaprezentowały postulat (głupi lub nie) i mogę się wypowiedzieć w tej kategorii. Jak będą się pchać na okładkę czasopisma albo startować na Miss Województwa, to będę oceniał w tej kategorii?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że to jest totalne pierdolenie  i chcą się wybić na jakimś gównie to nie rozumiem za bardzo jednej rzeczy. Moze mi ktoś bardziej doświadczony tu ją wyjaśni. Czemu zawsze, ale to zawsze jak kobiety strajkują to zawsze ale to zawsze są to problemy związane z seksem (aborcje,rozwiazłość sekaualna, to tutaj itp.) a zawsze ale to zawsze kobiety wpadają na pomysł żeby go ograniczyć (zagrać dupą - klasyk huehue). Czy naprawdę wszystkie te strajkujące kobiety nie mają jakiegokolwiek innego tematu i rozwiązania -.-  to już się robi nawet nie nudne ale żałosne.

 

One tak mówią, żeby wszystkie kobiety i żony strajkowały, nawet a raczej w szczególności żony, które mają bogatych mężów, tylko coś mi mówi, że jakby one tak na tydzien zagrały to już nie były by ich żonami :P

 

52 minuty temu, Ksanti napisał:

Eee tam cycki i tyłek nie są tak ważne.

 

Tyłeczek jest ważny i to bardzo ^_^

 

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jebak Leśny

Spoko, nie mówię, że jakaś wybitnie ładna, ale do brzydkich też nie należy. Przeciętna z przyjemną buzią i bez makijażu na który mężczyźni dają się nabierać u lasek. Na tym mogę skończyć jej wymienianie cech pozytywnych. Tej drugim tak samo bym w ogóle nie ruszył nawet patykiem :D Akysz mi z tym papierosem. Od oceniania pod względem wyglądu raczej się nie ucieknie :) Co do samej książki to pewnie opisała popularne frazesy i wszystko to co każdy by chciał usłyszeć. 

 

Swoją drogą na kierunkach humanistycznych jest bardzo duży nacisk na te wszystkie feminizmy, gender'y i równości. Sporo lasek studiuje takie kierunki (filozofia, polonistyka, psychologia itd). Często widać po nich, że są osadzone w jakiejś subkulturze lub ideologii społeczno-politycznej. W pewnym sensie fabryka klonów (w tym wypadku szkodliwych). Żeby nie było po ścisłych to też klony ale trochę w innym znaczeniu.

 

Tutaj coś więcej na ten temat

https://szczecinek.com/artykul/maria-kadzielska-model/239614 

 

12 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Nie ma co się przejmować takimi personami, to tylko atencjuszki-japiszony pragnące być nieco wyżej niż instagramowy plebs.

Czyli aspiracje jak każda młoda samica :D Wszystkie chcą się wyróżnić... 

 

Teraz, Baca1980 napisał:

Babka kręci tyłkiem niby myjąc wannę i ma 24 tyś. wyświetleń. Curwa ale kyrk.

Ohh toż to na Insta chyba nigdy nie wchodziłeś :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ksanti napisał:

Swoją drogą na kierunkach humanistycznych jest bardzo duży nacisk na te wszystkie feminizmy, gender'y i równości. Sporo lasek studiuje takie kierunki (filozofia, polonistyka, psychologia itd). Często widać po nich, że są osadzone w jakiejś subkulturze lub ideologii społeczno-politycznej. W pewnym sensie fabryka klonów (w tym wypadku szkodliwych). Żeby nie było po ścisłych to też klony ale trochę w innym znaczeniu.

W sedno stary. U mnie na uczelni , gdzie 90% „studentów” to studentki widać to ewidentnie. Fabryka księżniczek , nowoczesnych , wyzwolonych klonów.

Ale nie dziwota jak na zajęciach się propaguje te nowoczesno - lewackie teorie o feminizmie i gender. 

Najwieksze oburzenie we mnie budzi fakt , że uczelnia wspiera a nawet zachęca (w postaci zwalniania z zajęć) dziewuch , żeby mogły iść na marsz w obronie swojego ciała , czarny protest , marsz za aborcją itp.

A studenci płci męskiej muszą normalnie siedzieć na zajęciach. To się nazywa równe (nowoczesne) traktowanie.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Asia studiowała 3 lata dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim :) . Osoba z wykształceniem w tym zakresie a zero dykcji nie potrafi się składnie wypowiedzieć na dany temat. 

Na moje video i sam postulat spontaniczny. Panie mają ból dupki o to ,że chłopaki spotykają się 3-4 miesiące i nie chcą razem mieszkać i za mało czasu mają dla zagubionych księżniczek;)

Nie rozumieją ,że to jedna z cen jaką się płaci za "siłę i niezależność" w kulturze jakiej przyszło nam żyć. Co do mnogości tych kochanek to myślenie magiczne ja= wszyscy przynajmniej jeśli chodzi o portale randkowe itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wypowiedzi można zauważyć zaczynający się "kwik" kobiet, a mianowicie narzekanie na brak chęci angażowania się mężczyzn w związki, bo chcą tylko zaliczać doopy, no ale te młode wykształcone nie mogą skumać, że to jest męska odpowiedź na postępujące lewackie spierdolenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te soczyste "o kurwa" na początku materiału, gdzie człowiek już wie, że ma do czynienia z "bardzo feministką" :)

"Oczekują bardzo prokreacji też" :D I już wyłączyłem odtwarzanie, bo Polski bardzo język stylistycznie poprawny. Musiałem połączyć wątki, żeby kontynuować oglądanie.

"To jest brzydkie i to nie jest fajne" - tak powinien brzmieć tytuł tego materiału. 

"Bo Ci chłopcy to nie tylko, a jak już zrobią trójkę dzieci, to najczęściej zdradzają i mają po prostu tyle tych kochanek na boku uważa, że to jest w porządku, a jak Ty weźmiesz kogoś, to jest rozwód." - Co się tu odjaniepawla??? Kokę wciągnęła przed nagraniem i mózg nie nadąża za wątkiem wypowiadanym? Czy chomik w jej "musku" dostał zadyszki od zbyt szybkiego przepływu danych do ust? 

Samą treścią tego wideo to nawet żal mi nawet mój tyłek podetrzeć, gdyż z pewnością "oko saurona" doznałoby sporych podrażnień, a piekłoby jadem tych postępowych feminazistek gorzej i dłużej niż po ostrym kebsie. 

Edytowane przez Rick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldBernard ja nie mam na myśli merytorycznej treści a to,że człowiek przesiąka tym czym się otacza i nawet największy głąb po dziennikarstwie powinien umieć rozmawiać. Nie mówię o dyskusji ale ,żeby umieć jakoś formułować swoje myśli. Sam czasem się łapię, że w rozmowie cytuję was itp.

 O.. przyszło mi do głowy nowe pożegnanie dla Marka "idźcie i bądźcię bątą " :). Dla mnie takie nagrania to czerwona lampka by zwrócić samemu uwagę na to jak się wypowiadam i zadbać o higienę własnych wypowiedzi.   

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.