Skocz do zawartości

Ostrożnie z ogniem, czyli dziewczynki z zapałkami 


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sitriel napisał:

Mam pełną świadomość, że z nikim już teraz nie zbuduje takiej reakcji, bo albo ja będę miała za dużo, albo druga strona.  Nie będziemy sobie wzajemnie potrzebni w tym samym stopniu.

Fajnie napisane. Podoba mi się.

Masz dziecko i raczej ciężko będzie Ci znaleźć nowego przyszywanego ojca.

Więc samo już początkowe założenie jest błędne o zbudowaniu super relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HORACIOU5 napisał:

@Tonieja i co z tego, że może przejdzie? Mamy się zniżać do karynkowego poziomu, czy coś sobą reprezentować? Poza tym chyba po to jest to forum i audycje, żeby się czegoś nauczyć i mieć zasady oraz umieć ustalić granice. No kurwa Panowie co jest? Jojczycie na kobiety, a potem wyjeżdżacie z tekstami, że w sumie jak inna mi obciągnie to jest ok? Serio chcecie być jak samice? To proszę bardzo tylko potem nie płaczcie, że spierdolenie się pogłębia, bo sami do tego przykładacie rękę.

Żadne karynki. Normalne long term relantionships. Z normalnymi samicami. Kwestie reprezentacji, honoru etc. nie istnieją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tonieja nie, to nie jest normalny LTR, gdzie druga laska robi Ci loda i uważasz, że to jest ok. A jak nie wiesz co to honor, zasady, godność i szacunek do samego siebie oraz innych to najwyższy czas się tego nauczyć, bo to istnieje, tylko Ty specjalnie to wypierasz i starasz się wymyślić do tego ideologię, żeby zracjonalizować pewne zachowania. Zachłysnąłeś się "nowoczesnością" i teraz wybielasz całe to spierdolonko ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu, jesteś w związku i umawiasz się na związek albo przesuwasz granice i dochodzisz do tego, że lód od innej jest ok, albo, że walenie innej jest ok. Ja w związku byłem zadowolony, to tylko była moja sfera sci-fi. Ale nie dla samicy. Dla niej był to real. Mądra kobieta po prostu. Ja generalnie jestem brany jako weteran cipek.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się podzielić pewną obserwacją. Kątem ucha wczoraj słyszałam jak leciał w TV jakiś film produkcji amerykańskiej a w nim takie dialogi:

 

"Pamiętaj, że wszystko co robisz - robisz dla niej"

"Będziemy zawsze razem. Nic nas nie rozłączy"

"Byłam z nim, ale to nic nie znaczyło."

 

Czyli programowanie społeczne pełną gębą. Polecam przyjrzeć się obecnym filmom pod kątem analitycznym, a wiele rzeczy wypłynie na wierzch. Pewne schematy już do znudzenia się powtarzają, więc wystarczy sobie wyobrazić co się dzieje z psychiką młodego człowieka, jak jeszcze sobie z pewnych spraw jeszcze nie zdaje sprawę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Selqet napisał:

Czyli programowanie społeczne pełną gębą. Polecam przyjrzeć się obecnym filmom pod kątem analitycznym, a wiele rzeczy wypłynie na wierzch. Pewne schematy już do znudzenia się powtarzają, więc wystarczy sobie wyobrazić co się dzieje z psychiką młodego człowieka, jak jeszcze sobie z pewnych spraw jeszcze nie zdaje sprawę. 

Klasyka:

Linkowałem to już:

 

 

A szczegółowo omówiłem zagadnienie tutaj:

 

Może się powtarzam, ale skoro te same, powtarzanie schematy system ustawicznie nam serwuje - to najlepszą obroną są systematyczne odtrutki.

Już bowiem Starozytni Rzymianie zauważyli - "repetitio mater studiorum est" - co się przekłada na - "powtarzanie jest matką wiedzy"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.