Skocz do zawartości

Fajny (chyba) pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ forum fajnie się rozwija, wpadłem na taki pomysł - zrobić jakąś ankietę, sondę, żebyśmy mogli głosować np. na najbardziej męski komć tygodnia, najbardziej szowinistyczny, pomocny, ciekawy, śmieszny itd. Zwycięzcy dostawali by jakieś punkty prestiżu, które by zmieniały np. ilość ostrzeżeń - mogliby sobie na więcej pozwolić, mieć jakieś bonusy itd.

 

Co wy Bracia na to?

 

Myślę też o testach jakiegoś sprzętu, który później rozdam najbardziej udzielającym się forumowiczom. Póki co nas oszczają, bo niespełna 15 tysięcy komciów to nic, ale za jakiś czas będziemy łakomym kąskiem dla chcących reklamy. Jeśli macie jakieś sugestie, dawajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam sobie jest dobry. Wiadomo, że na wzrost ilości postów i poprawę jakości potrzeba czasu.

Potrzeba nam też napływu świeżej krwi. Mamy kilku wyróżniających się użyszkodników ale to wciąż

małooo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie uwazam by byl to dobry pomysl... To nie sluzy rozwojowi forum sensu stricte, nie chodzi nam o to by pisac 'najlepsze' posty, by rozpoczac jakas konkurencje. Mamy tu sie dzielic informacjami i przemysleniami a nie myslec o tym jakby tu 'zdobyc nagrode' za najlepszy post. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.