Skocz do zawartości

Samiec Samcowi Wilkiem


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Przemek1991 napisał:

Ależ odpowiedź jest bardzo prosta.

 

To są wspaniali rycerze, którzy swą chwalebną postawą starają się zdobyć względy księżniczki, licząc na to, że zostaną dopuszczeni do jej najcenniejszej komnaty.

 

Zapominają tylko, że wraz z takim zachowaniem, ich notowania drastycznie lecą w dół.

Z tekstu wynika, że jednemu z nich się jednak udało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało. Starał się, uwodził, angażował i dostał nagrodę. Sam sobie podniósł poprzeczkę, będzie się musiał starać coraz bardziej żeby dostać tą samą nagrodę. W końcu dojdzie do ściany.

 

Wtedy kobieta będzue już miała kolejnego rycerza starającego się o nagrodę, świerzego i z nowymi pomysłami.

 

Poprzedni przyjdzie na forum z pytaniem gdzie popełnił błąd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak a Ty znowu masz zamiar przepychać matrixowe zachowania oraz rycerskie latanie za kobietami? Serio niczego się nie nauczyłeś będąc tutaj, tylko masz zamiar ściągać innych do swojego poziomu? Czy po prostu wygodnie Ci tkwić w martwym punkcie i będziesz się chwytał każdego tylko cienia nadziei, żeby zracjonalizować sobie swoje zachowania oraz brak wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków z przebywania tutaj? Na szczęście większość chłopaków jest tutaj kumata i nie nabierze się na Twoje pierdu pierdu.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, @HORACIOU5 ostro odleciałeś w tym momencie. Już kiedyś napisałem, że nie będę nikogo tutaj przekonywał do swoich racji bo Wy macie swoją i mocno w nią wierzycie. Wg. @Przemek1991 koledzy z pracy nie powinni mieć szans na seks przez swoje zachowania wobec kobiety, a fakt jest taki, że z jednym z nich bzyknęła się już tydzień po rozstaniu. Więc coś tutaj nie gra. Albo jego podlizywanie się jednak zadziałało, albo facet się jej nie podlizywał tylko ją dobrze uwiódł. 

Facet miał nie mieć seksu bo się podlizywał, a jednak ten seks ma...

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

No udało. Starał się, uwodził, angażował i dostał nagrodę. Sam sobie podniósł poprzeczkę, będzie się musiał starać coraz bardziej żeby dostać tą samą nagrodę. W końcu dojdzie do ściany.

 

Wtedy kobieta będzue już miała kolejnego rycerza starającego się o nagrodę, świerzego i z nowymi pomysłami.

 

Poprzedni przyjdzie na forum z pytaniem gdzie popełnił błąd.

A może będzie ją bzykał następne kilka miesięcy i rzuci dla następnej. Nie znam sytuacji, w której facet po uwiedzeniu kobiety i bzyknięciu jej musiał się jeszcze bardziej starać o kolejny raz.

 

@MoszeKortuxy Mylisz się. Hipergamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego współczuje ale to są normalne zachowania samców w walce o samice. Kiedyś częściej się zabijało i obijało ryja teraz najłatwiej zdyskredytować w oczach samicy, zrobić niedorajdę lamusa i sama odejdzie jak miedzy wami już nie ma haju.

 

Jesteśmy zwierzaczkami i te zachowania już zostały nie raz opisane przez antropologów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak popłynąłem? Przecież Ty od dawna lansujesz upokarzanie samego siebie oraz brak szacunku do samego siebie aby tylko zamoczyć. Grunt że poruchał nie? Nieważne, że wyszedł na baranka, ale przecież cipka... cipka ponad wszystko. Twój wpis dowodzi tylko tego, że próbujesz chwalić masmixowy wizerunek latających z wywieszonymi ozorami samców, którzy są gotowi sprzedać innego mężczyznę dla mokrej waginy. No naprawdę świetny wzór do naśladowania. Takie coś zdecydowanie trzeba gloryfikować. Bo zamoczył i to jest najważniejsze ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Ta walka zupełnie nie ma sensu bo kobiet jest więcej niż mężczyzn więc dla każdego starczy i to z nawiązką. Problem w tym, że większość facetów o tym nie wie i ograniczają samych siebie.

Bo każdy chce najładniejszą szparkę :] a tych już dla każdego nie wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, radeq napisał:

Bo każdy chce najładniejszą szparkę

To jest właśnie złe myślenie. Bo im ładniejsza dziewczyna tym więcej będzie miała adoratorów, a to z kolei zwiększa prawdopodobieństwo zdrady + księżniczkowanie i ego wystrzelone poza galaktykę. Ogólnie z atrakcyjnymi kobietami jest więcej problemów z samego faktu, że są atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Popłynąłeś, bo nigdzie nie piszę, że popieram to co zrobił tamten facet. 

6 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Nieważne, że wyszedł na baranka, ale przecież cipka... cipka ponad wszystko

Myślałem, że tylko alfy ruchają, orbiterzy czekają w kolejce, a tu zamoczył baranek... ciekawe.

 

@MoszeKortuxy Tak samo jak Twój przedrostek w nicku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwierzak przecież jesteś pod wrażeniem tego zachowania, bo zaruchał wiec jak nie popierasz? Próbujesz przepchnąć, że zamoczenie jest najważniejsze co prowadzi do logicznego wniosku, że nie masz nic przeciwko temu, że odwalił taki a nie inny numer. Bo cipka. Bo moczenie. No gratuluję niezłych wzorów w mózgownicy. Widać jak dużo wyniosłeś z wiedzy tutaj zawartej ;) O i patrz, ponoć miałeś nikogo nie przekonywać do swoich racji, a jednak to robisz. No zadziwiające, że uaktywniasz się zawsze w podobnych tematach i próbujesz lansować rycerskie oraz matrixowe zachowania. Nie ma to jak sprowadzać Braci do swojego poziomu promocją pewnych schematów, nie? ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

To jest właśnie złe myślenie. Bo im ładniejsza dziewczyna tym więcej będzie miała adoratorów, a to z kolei zwiększa prawdopodobieństwo zdrady + księżniczkowanie i ego wystrzelone poza galaktykę. Ogólnie z atrakcyjnymi kobietami jest więcej problemów z samego faktu, że są atrakcyjne.

Wszystko to jeden chuj, bo ta mniej ładna znowu będzie miała niskie poczucie własnej wartości, przez co życie z nią będzie do dupy. Także szukaj sobie teraz wśród tego jednego procenta w miarę wartościowych kobiet i licz na to, że laska nigdy się nie zmieni ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, HORACIOU5 napisał:

przecież jesteś pod wrażeniem tego zachowania, bo zaruchał wiec jak nie popierasz?

To już sam sobie wymyśliłeś, nigdzie nie piszę, że jestem pod wrażeniem tego co zrobił. 

 

8 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Widać jak dużo wyniosłeś z wiedzy tutaj zawartej

Już kiedyś to pisałem, wiedza na tym forum jest duża i dobrej jakości, ale w kontekście relacji damsko męskich nie do końca...

To mój ostatni post w tym temacie, nie chcę mi się odpisywać na Twoje bezpodstawne oskarżenia (zauważ, że tylko Ty je masz), a szkoda zaśmiecać temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zwierzak napisał:

 

Myślałem, że tylko alfy ruchają, orbiterzy czekają w kolejce, a tu zamoczył baranek... ciekawe.

 

 

Tak, wlasnie tylko alfa rucha. To, ze niunia uchylila orbiterowi, nie robi z niego automatycznie ruchacza, no chyba, ze bierzesz pod uwage jedynie plytkie mechaniczne ruchy koopulacyjne. Jednakze, biorac pod uwage "poziom emocjonalny", bohater orbiter jest robiony bez wazeliny przez ta panne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, radeq napisał:

przez co życie z nią będzie do dupy

Nigdzie nie pisałem o życiu z taką kobietą. Związki są do kitu. Wystarczy sam seks :D Brzydszą dziewczynę łatwiej wyrwać do łóżka i oto mi chodziło, ale masz rację związek z mało atrakcyjną kobietą też jest do bani bo taka ma niskie poczucie własnej wartości przez co wyżywa się na innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zwierzak napisał:

Już kiedyś to pisałem, wiedza na tym forum jest duża i dobrej jakości, ale w kontekście relacji damsko męskich nie do końca...

Właśnie że do końca, tylko wygodnie omijasz tę kwestię, aby przemycić zachowania latania z ozorkiem za kobietami. Sam przecież pisałeś kiedyś o robieniu z samic hobby i łażeniu za nimi 12 godzin. Najwyraźniej nic nie zrozumiałeś z wiedzy tutaj zawartej i teraz próbujesz to jakoś zracjonalizować oraz przy okazji przedstawić to miejsce w ciekawym świetle, mój Ty fanie jakże pociesznej i niezmiernie złudnej filozofii PUA ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marios27 napisał:

Sytuacja podobna u mnie z tym tylko  ze nie pracowałem ze swoją ex. Miałem 22 lata, ona 24, ja pracowałem na budowie a ona w sklepie odzieżowym dużej marki i co najśmieszniejsze z moją siorą. Wpierw piękna bajka, wtedy zakochany szczęśliwy, świata poza nią nie widziałem. W tej firmie był koleś który de facto podobał się mojej sis. Gościu wiedział że jesteśmy z tamtą w związku ale nie przeszkodziło mu to w podchodach w stylu wspólne żarty, rozmowy, pomaganie jej we wszystkim, baaa nawet przynosił jej listę do podpisania i ogólnie był na każde jej zawołanie. Zmianę zachowania wobec mnie tłumaczyła problemami rodzinnymi i związkowymi?!! Wtf nie wiedziałem wtedy o co kaman, co robie zle, chodziłem struty a ona nawet nie chciała mi powiedzieć. Dopiero sis mi powiedziała że w pracy coraz więcej czasu ze sobą przebywają i widać że tamta się wkręca. Dostałem obuchem, byłem załamany bo jak sami wiecie pierwsza wielka miłość boli najbardziej. Dużo czasu potrzebowałem na wyjście z tego stanu. Tamta? Chajtnęła się z tym gościem i mają dwójkę dzieci a też były teksty "to tylko kolega" albo "on jest ciapa, wogóle mi się nie podoba" Nie wiem jakim perfidnym trzeba być żeby taką akcją odwalić. Wtedy nie wiedziałem i takie pytania sobie stawiałem, teraz zrozumiałem na czym to polega i nic nie zmieni tego spierdzielenia u płci przeciwnej. Cóż takie życie. 

 

@BaelishCo do autora wątku szczerze? Nie ma systemu wartości, lojalności. Widać tamci są już znudzeni w związkach i szukają odskoczni, nowych emocji, muszą na nowo rozpalić w sobie to co kiedyś było na początku, rajcuje ich że laska wg nich jest nim zainteresowana, szukają też atencji. Miałem wiele sytuacja gdy laska rozkładała przede mną nogi. Problem był wtedy że to była laska dobrego kumpla, znajomego czy nawet brata ciotecznego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nigdy nie skorzystałem i nie żałuje podjętych wtedy decyzji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mackgraf napisał:

podchodach w stylu wspólne żarty, rozmowy, pomaganie jej we wszystkim, baaa nawet przynosił jej listę do podpisania i ogólnie był na każde jej zawołanie

Ha, a Marek mówił że samica swoim gadzim mózgiem czuje pociąg do prawdziwych samców Alfa, skór****ów, morderców, na motocyklach co to jak patrzą to mają w jednym oku penisa a w drugim kosę, i to dla tego bez pardonu zostawiła jednego i wyszła za mąż za innego merdającego na jej widok ogonkiem kundla i ma z nim dwoje dzieci.

pozdrawiam.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dodam, że "zdobywca" będzie żył w bezustannym lęku, że ktoś inny "wyjmie" jego nową ukochaną. I tego lęku nie zmiejszy nic, ponieważ on wie że sam tak zrobił, i tak oceni innych. Za kiepskiej jakości zwycięstwo i seks warty 80zł, gość będzie miał niebawem paranoję. Kiepski biznes.

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.