Skocz do zawartości

Samiec Samcowi Wilkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziałem gościa, wiek ok 20 lat. Taki typek. I pomyślałem sobie, jaki rozziew jest w życiu dwudziestolatka i dwudziestolatki. Ten pierwszy jest gościem najczęściej o jeszcze dziecięcej twarzy, zarabia mało albo nic bo się uczy. A  taka dwudziestoletnia karyna, za byle co - obsypywana wirtualną atencją, Kleopatra swojego własnego układu słonecznego pełnego orbiterów. Jak wielka różnica. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest. Ewolucja swoje robi ale ten gosciu jak bedzie mial mozg tam gdzie powinien bedzie ogarnial takie karyny nawet po 40 tce gdzie jego rowniesniczka bedzie juz po terminie waznosci.  

 

Cytujac klasyka

Mezczyzna jest jak wino. Im starszy tym lepszy a kobieta ... Jak kwiat rozy. Z czasem platki opadaja a kolce zostaja. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zaradny napisał:

Dla mnie wniosek jest jeden: jeśli zależy Ci na pracy, nie mocz pióra w firmowym kałamarzu. :D

 

@Baelish, jak teraz wyglądają Twoje relacje z tą dziewczyną i z tymi facetami?

Ogólnie planowałem zwolnić się już od dawna, z przyczyn typowo zawodowych. Zrobiłem to już kilka miesięcy temu, więc będę tam fizycznie tylko jeszcze kilka dni. Relacji z nią nie utrzymuję, a z resztą tak jak było - czasem (bardzo rzadko) rozmawiamy na gruncie zawodowym.

 

@Wszyscy_zainteresowani

Gwoli wyjaśnienia, GOT nie oglądałem, po prostu parę osób zaczęło mówić, że z wyglądu przypominam tegoż osobnika. Zobaczyłem zdjęcie, i stwierdziłem że co mi tam, może być ten jakiś Baelish... a tu okazało się, że to taka kanalia :) W żaden sposób się nie utożsamiam, konto założyłem przed zaistniałą sytuacją.

 

Dzięki Bracia za słowa wsparcia, i waszą ocenę sytuacji. Staram się wszystko przepracować i wyciągnąć wnioski - między innymi dla tego post na forum. Robię to już z punktu widzenia obserwatora, nie szukam winnych, nie drę łachów z żalu, ot taka sytuacja, stało się - kolejne doświadczenie w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na uwadzę ciągle, że jesteśmy EGOISTAMI. Każde nasze działanie na tym się opiera. Nawet jak coś robisz dla innych, dla zasad i innych pieknych słów, to robisz to dla siebie..

Nie oznacza to tolerowanie wszystkiego. Możesz robić co zechcesz, ale zrozumienie tego faktu pozwala uniknąć emocjonalnego zgiełku, cierpienia.

 Wielu się sprzeciwi, ale trzeba na to czasu, żeby to wnikliwie zrozumieć. Dlaczego Jezus nakazywał wybaczać ludziom 77 razy (nieskończenie wiele razy). Znał naturę ludzką, jej butę i ignorancję i rozumiał to, akceptował, więc musiał wybaczyć - automatycznie - nawet nie było poczucia jakiegoś zranienia czy cokolwiek. Nawet w obliczu ukrzyżowania, oblrzymiego fizycznego cierpienia, mogł powiedzieć : wybacz im Panie, bo nie wiedzą co czynią ! ŚWIADOMOŚĆ, zrozumienie na poziomie 100. Wątpie czy świadomość i zrozumienie Kowalskiego jest na poziomie 5.

 Jezus był na najwyższym poziomie ewolucji człowieka. Ang. SPIRAL DYNAMICS. Dzisiejsze społeczeństwo, większość ludzi to poziom, krzątanina pomiędzy niebieskim, czerwonym i fioletowym poziomem. Niewielu jest zielona (Greenpeace, organizacje humanitarne itd), a jeszcze mniej może (1 % - 3 % ludzkośći Żółta)

 Idealnym przykładem Poziomy pomarańczy to Donald Trump, gwiazdy showbiznesu itd. I ku temu narazie dązymy, bo każdy o tym marzy (ilmy motywacyjne), ale ten poziom ma także znamiona pułapki, zniszczenia i stawiania murów, podziałów w tym świecie. Oczywiście to tylko moja interpretacja, ktos może widzieć to inaczej i ma do tego pełne prawo. 

 

Spiral-Dynamics-Table-1.png

 

Zobacz jak bardzo kruchy jest lód relacji międzyludzkich. Od słowa do słowa i możesz zrobić sobie wroga, bo ktoś naruszył czyjeś cienkie szklanę ego, czyjąś opinie o sobie samym. Wypowidziałeś pewne słowa i zostałeś np. źle zrozumiany. 

Edytowane przez Metody
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mackgraf napisał:

Ha, a Marek mówił że samica swoim gadzim mózgiem czuje pociąg do prawdziwych samców Alfa, skór****ów, morderców, na motocyklach co to jak patrzą to mają w jednym oku penisa a w drugim kosę, i to dla tego bez pardonu zostawiła jednego i wyszła za mąż za innego merdającego na jej widok ogonkiem kundla i ma z nim dwoje dzieci.

pozdrawiam.........

No właśnie. To jak to w końcu jest? Też jestem ciekaw. Dlaczego wybrała orbitera? Przecież powinna czuć do niego pogardę. Dlaczego wyłamała się ze schematu?

 

14 godzin temu, Zwierzak napisał:

Facet miał nie mieć seksu bo się podlizywał, a jednak ten seks ma...

Też tego nie rozumiem.

 

14 godzin temu, Zwierzak napisał:

Myślałem, że tylko alfy ruchają, orbiterzy czekają w kolejce, a tu zamoczył baranek... ciekawe.

No właśnie.

 

13 godzin temu, michalsky napisał:

Tak, wlasnie tylko alfa rucha. To, ze niunia uchylila orbiterowi, nie robi z niego automatycznie ruchacza, no chyba, ze bierzesz pod uwage jedynie plytkie mechaniczne ruchy koopulacyjne. Jednakze, biorac pod uwage "poziom emocjonalny", bohater orbiter jest robiony bez wazeliny przez ta panne. 

Tak, tylko teraz pytanie: dlaczego uchyliła temu orbiterowi, bo według "zasad" nie powinna była tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 03:33, Baelish napisał:

Na jednego z kolegów z którym spędzała czas w firmie (siedzi za nią, status – długoletni związek) wskoczyła już tydzień po wyprowadzeniu się ode mnie. Może skakała już po nim wcześniej, może też po innych, to już nie ważne, wszystko mi jedno.

A co to za kolega?
Zarobki te same co Twoje?
Lepsze wykształcenie?
Bardziej inteligentny?
Skoro pracowali razem to zobacz, że spędzali 8 godzin dziennie.
Czyli w skali miesiąca ok 170 godzin.
W pracy rozmawiali patrzyli na siebie itp.

A Ty w domu ile ją widziałeś i z nią rozmawiałeś?
Przychodzisz do domu o 15stej. Idziesz spać ok 22-23.
W tym czasie treningi, wyjścia gdzieś z kumplami, rozwój swoich pasji.
Później idziesz spać i nie rozmawiasz itp. Śpisz.
Można by powiedzieć, że ona w pracy widuje częściej kumpli niż Ciebie. Albo tyle samo czasu z nimi spędza.

I widzisz jakie to ma konsekwencje.
Chcesz się zwalniać z pracy prze kobietę.
Kto wygrał? ONA>
I to dwa razy. Ba trzy razy wygrana.

1. Odeszła od Ciebie
2. Znalazła nowego
3. Ty się zwalniasz z pracy 

Pomyśl sobie teraz czy było warto wchodzić w związek z koleżanką z pracy.
Nie nie było.
U mnie w pracy sam czasem jestem podrywany.
Jestem niedostępny dla nich.
Przez co one coraz bardziej stają się nachalne ale wiem, że gdyby nie wyszło więcej problemów niż korzyści. 
Zresztą nie jestem aż tak silny psychicznie żeby radzić sobie z problemami zawodowymi i jeszcze kontrolować związek. To wykańczające.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gotibandit napisał:

Dlaczego z trollami? Bo czegoś nie rozumiem i zadaję pytania? 

Nie rozumiesz bo, wsadziłeś wszystkich jej orbiterów do jednego worka. Każdy z tych padalców dla osoby z zewnątrz wyglądał tak samo. Jednak są pewne różnice między nimi, które to samica dostrzegła. Charakter, charyzma, zapach, mowa ciała etc. Samica spośród nich swoich "6ym zmysłem" wybrała najbardziej męskiego, najbardziej zbliżonego jej upodobaniom, nadała mu wyższą rangę, co w konsekwencji doprowadziło do kopulacji. 

Nie jest więc tak, że ruchają jedynie bandziory i gangusy. Rucha natomiast ten, który na tle danej grupy zdobył w oczach pani więcen punktów, ten sam ruchacz w innej grupie i dla innej pani mogłby dożywotnio walić konia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, StonekZiemniaczany napisał:

ten sam ruchacz w innej grupie i dla innej pani mogłby dożywotnio walić konia.

Z tym samogwałtem to nie jest tak prosto.

Faceci w związkach, małżeństwach długoletnich też to robią. 
Także to nie jest domena tylko singli.
Więc proszę tutaj nie antgonizować singli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasce po prostu znudził się jej facet, więc wskoczyła do łóżka najbardziej męskiemu z jej otoczenia. To nie tak, że on poprzez swoje podlizywanie sie spowodował, że ona w końcu mu dała, można powiedzieć że to ona go wyruchała, bo po prostu chciała jakiegoś bolca na boku. Misiu jej się znudził, to wzięła orbitera i teraz z niego będzie robić misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu  StonekZiemniaczany,  że gostek był łaszącym się orbiterem, a ona i tak go wybrała, pomimo tego, że powinna nim gardzić, bo właził jej w dupę. Co z tego, że był najbardziej męski, spośród reszty śliniących się do niej pajaców? W dalszym ciągu wybrała orbitera, a nie powinna.

Chyba że, jest tak, jak pisze blck.shp Tutaj się zgodzę.

Edytowane przez gotibandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapiński nie zrozumiałaś wypowiedzi. 

Śpieszę z wyjaśnieniem. Chodziło mi o to, że pan-A w grupie-X jest przez samicę-Z uznany za samca dominującego, jednak ten sam pan-A w grupie-Y może byś uznany przez tę samą samicę-Z za samca zdominowanego przez resztę samców. I nie uchyli mu otwora niegdy więcej. 

Jak sama nazwa wskazuje orbiter krąży, jednak kto powiedział, że orbita ma się nie zawężyć, a sam krązący wokół pani ma się nie zbliżyć do łona pani. Dzieje się tak bo to pani wybiera kogo gdzie i jak zakwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotibanditŻycie nie jest systemem 0-1. Ludzki umysł to bardzo złożona sprawa. Nie wszystko co mówi Marek to prawda objawiona, prawo fizyczne, które działa zawsze i wszędzie jak grawitacja. Ludzie ciągle ewoluują, uczą się. Wszytko się zmienia jak pogoda. Ale ludzie chcą prostych odpowiedzi, shorcuty, bo to łatwe i bezpieczne. Generalizacja to wielki problem. Jak poprzestaniesz tylko na jednym źródle wiedzy - polegniesz. Musisz posiąść 100-1000 perspektyw na dany temat, badać, sprawdzać. Wtedy bedziesz mógł znaleźć w tym wszystkim odpowiedni balans i odpowiedź dla samego siebie.

Edytowane przez Metody
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym która kobieta potrafi powiedzieć "stop!" zerwać związek i być sama? Osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem. Wystarczy że nowa gałąź będzie trochę lepsza od poprzedniej i to już wystarczy. Jeżeli jej obecny facet którym gardzi jest powiedzmy 4 to od 5 w górę przesiadka będzie opłacalna. Dla obserwatora z boku może to wyglądać jak "zmieniła frajera na frajera". Powiedzmy że w firmie w jej dziale zatrudnia się samiec alfa (7-8) i mógłbyś zaobserwować po jakimś czasie "detronizację" wszystkich tymczasowych orbiterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gotibandit napisał:

 

Tak, tylko teraz pytanie: dlaczego uchyliła temu orbiterowi, bo według "zasad" nie powinna była tego zrobić.

Ruchacz rucha, bo kobieta nie jest dla niego priorytetem. Ma swoje życie, które ogarnia, a kobieta jest tylko dodatkiem. Panie oczywiście, chcą to zmienić, bo niedopuszczlane jest to, że coś lub tymbardziej ktoś jest ważniejszy od niej.

W przypadku orbitera wygląda to na odwrót. Kobieta jest na piedestale, a wszystko inne to tło życiowe.

 

Gdybyś choć ciut poczytał forum to wiedziałbyś rówież, że seks jest dla kobiety walutą przetargową. 

 

Co do tematu, sądze, że Pannie odwaliło z powodu atencji. To tak jak biedak, który zostałby w jednym momencie miliarderem. Bohater orbiter jest dla mnie największym przegranym tej sytuacji. Teraz myśli, że chwycił Boga za nogi, ale niedługo zorientuje się, że tak nie jest. Został tylko środkiem dla jej celów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że ja nigdy nie twierdziłem, że TYLKO ALFA kopuluje. Jest masa innych powodów, dla których to beta może zaliczyć, i ciągle o tym mówię w audycji. A tu widzę kilka osób - jedna pisze że ja mówiłem coś, czego nie mówiłem, a reszta ma podstawę do tego, by stwierdzić że często nie mam racji. Nowe nicki i już rozmowa o mnie, w tematach nie ze mną związanych.

 

Np. ja byłem betą a miałem więcej udanych stosunków, niż niektóre alfy. Niektóre kobiety wręcz odpycha od alf, bo tak się boją związanego ze wspomnieniami o nich bólu, że ignorują narastające podniecenie, są takie kobiety, strzelam - jest ich z 15%. Ale jak ktoś to rozumie, to umie żonglować stanami siły i słabości, i nawet takie Panie zdobędzie.

 

@gotibandit nie ma sensu byś u nas był na forum, kilka postów i już ludzi oskarżasz o ataki? To jak to takie złe miejsce, to pożegnamy Cię serdecznie, nie mogę pozwolić żebyś cierpiał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko alfy kopulowali i zapładniali to już byśmy wymarli bo ich jest mało. A najłatwiej to sprawdzić zadając sobie pytanie "Czy mój ojciec oraz dziadek naprawdę byli samcami alfa?" W większości przypadków tak nie było, a jednak nas spłodzili czyli musieli kopulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

Gdyby tylko alfy kopulowali i zapładniali to już byśmy wymarli bo ich jest mało. 

Co to za argument?
W ejakulacie jest wystarczająco plemników aby zaludnić cały kraj, a samiec może kopulować codziennie przez kilkadziesiąt lat.
Providerzy nie są potrzebni do podtrzymania gatunku, a jedynie cywilizacji - to nie jest to samo.

 

3 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

A najłatwiej to sprawdzić zadając sobie pytanie "Czy mój ojciec oraz dziadek naprawdę byli samcami alfa?" W większości przypadków tak nie było, a jednak nas spłodzili czyli musieli kopulować.

Status lidera nie jest permanentny i można go uzyskać bądź stracić w zależności od otoczenia.
Nawet szkolne popychadło może nagle stać się przywódcą, gdy trafi na osobników nieprzystosowanych do samodzielnej egzystencji.
Największy samiec alfa jakiego poznałeś będzie nikim, jeżeli przyjdzie mu konkurować z osobnikiem w stylu Pablo Escobara.


W stadzie może w danej chwili być tylko jeden taki osobnik. Jeżeli pojawi się nowy pretendent do tronu, to dotychczasowy lider musi albo go zdominować, albo ustąpić. Dotyczy to również skali globalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.