Skocz do zawartości

Samiec Samcowi Wilkiem


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Zapewne bandytazpodhala został wykopany z forum i teraz musi jakoś odreagować swoją frustrację.

Po prostu nawiązałem kontakt z innymi użytkownikami z tego forum, którzy zostali wyrzuceni bez powodu. Dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy o Marku i nie tylko. Z resztą sami się przekonacie na własnej skórze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Snk napisał:

nie powiedział nic co by nie wynikało właśnie z jego audycji. Niejednokrotnie przecież przyznawał że musiał się chronić przed wpierdolem.

Uważasz że obelgi w moim kierunku były spoko, ponieważ kiedyś miałem takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 16:29, radeq napisał:

Tak ten świat już działa, że faceci walczą o kobiety, albo akceptujesz rzeczywistość albo będziesz zaorany. 

Od walki to są rycerze. Najczęsciej biali :)

Niech sobie walczą jak mają ochotę. Ja sobie mogę na to z rozbawieniem połaczonym ze współczuciem - popatrzeć. Ale też nie za długo bo to nudnawe się wydaje :)

 

Ta cała "walka" to także czysty Matrix. Tak samo wytworzony jak wojny przez USA.

Kraj ten (nie tylko zresztą) działa w ten sposób, że w na przykład jakiejs afrykańskiej bananowej republice - jedną ze zwaśnionych stron wspiera oficjalnie, a drugą (CIA) - po cichu.

No i każdej z nich powiada:

"Jak wam możemy pomóc boys, aby nigdy nie zabrakło wam woli i sprzetu do walki ?"

 

Jedna ze stron wygra :). Skoro wsparli obie - to wygrana (za kazdym razem) - musi się odwdzięczyć. I zrobić jak "starszy i mądrzejszy" nakaże.

 

Ja o kobiety nigdy nie walczyłem. To nie ma żadnego sensu, czasu szkoda, wynik niepewny.

I najgorsze jest to, że jesli walczysz - to ona wie, że ci na niej zależy. Tym bardziej im mocniej wojujesz.

W literaturze romantycznej nazywa się to okazywaniem siły miłości do niej, a jest tylko i wyłacznie okazywaniem jak nisko facet upaść może oraz ile jest w stanie zrobić dla jednego wytrysku.

 

BTW:

Tzw "loszkologika"

Ona rzecze do mnie:

- Wiesz, nie chcę już się z Tobą widywać, zrywam znajomosć

- Jesli nie chcesz mnie widywać - to trudno

- Jak to trudno  ?!!!!

- No trudno, nic nie poradze na Twoją na pewno suwerenną decyzję

- Nie będziesz o mnie walczył ?!!!!

- Przecież gdybym zaczął walczyć - to musiałbym być wbrew Twej niewątpliwie przemyślanej decyzji. Dżentelmen jestem i nigdy nie robię kobietom pod górkę :)

 

Bo jesli ktoś idzie na targ i chce za wszelką cenę kupić buty - to nie dosc, że przepłaci to wróci z targu z gównianym obuwiem :)

 

Dlatego - im mniej dajesz do zrozumienia, że ci na kobiecie zalezy - tym bardziej jej zależy na tobie. Nic w przyrodzie nie ginie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.