Skocz do zawartości

Wesołych, radosnych i zdrowych świąt!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kupę siana pod poduchą jak w stodole u wujka(google?).

Siły jak słoń.

Powera jak Tygrys.

Umysłu tak ścisłego jak galaktyka.

Szybkości geparda.

Sokolego wzroku na BYZNESY

Laseczek tak słodkich jak wanilia.

 

I tak jasna cholera każdy co potrzebuje to se wybiera.....

 

Tego życzę JA ... Braciachy i Siostrzyczki jak płatki różyczki bez kolców(odpowiednich "bolców")....

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego :) 

 

Zawsze trzeźwego i uważnego umysłu, zdrowych relacji rodzinnych pełnych zrozumienia i empatii, ale też poszanowania wzajemnych praw i decyzji. Załatwienia wszystkich zaległości życiowych. 

 

Znalezienia nowych ciekawych pasji i rozwijanie tych aktualnych do poziomu eksperckiego. Wypoczynku i relaksu, który pozwoli nam z zapałem podejmować się nowych inspirujących wyzwań.

 

Życzy wszystkim użytkownikom forum dobry ziomek.

 

Markowi życzę ze swojej strony rozwoju forum, wielu subskrypcji, pieniędzy i sprzedanych książek, a także spokoju w nadchodzącym roku mam nadzieję, że ten 2018 rok będzie dla Ciebie udany.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadłem i popiłem to dodam skromnie coś od siebie:-) Chciałbym podziękować użytkownikom tego forum za cenną wiedzę i Panu Markowi za jego audycje ponieważ czuje, że wkońcu chwytam stery swojego życia we własne ręce.

  A tak w ogóle to życzę wam spełnienia swoich celów, wytrwania w pokonywaniu swoich słabości, ostoi w gronie rodziny oraz zdrowia bo jak masz zdrowie to z resztą pójdzie gładko, a i chucznego Sylwestra ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały i Moderatorzy dziękuję Wam za życzenia. Wszystkim Braciom jak i Władzom  BraciaSamcy życzę wesołych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności na nadchodzący Nowy Rok by był dla Was wszystkich lepszy niż bieżący rok. Spełnienia marzeń, osiągnięcia celów życiowych, które dadzą Wam satysfakcję w życiu, a przede wszystkim wiary w siebie i swoje możliwości. Każdy z nas  jest kapitanem swego okrętu pt: Moje Życie. Wesołych Świąt i radujmy się! 

życzy Calvin Candie 
tumblr_mk6hnnYzsf1s9sknmo1_r1_400.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem drobną przerwę od forum, dlatego wybaczcie, że życzenia składam w samym środku imprezy. :) 

 

Wszystkim forumowiczom życzę spokojnych świąt w gronie najbliższych... wszak niektórym ten spokój będzie potrzebny w kontaktach z niektórymi ludźmi z rodziny. Podobno ludzie spotykają się głównie raz w roku podczas świąt, żeby uświadomić sobie, dlaczego przez pozostałe dni żyją osobno, ale to nie jest obligatoryjne. :D

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za przywrócenie mnie do życia, gdzie czułem, że jestem u progu stanów depresyjnych i straciłem chęć do życia, a co gorsza - miałem go dosyć. 

 

Życzę Wam odwagi w wyrażaniu siebie oraz sięganiu po coraz więcej od życia. Chęci uczenia się nowych rzeczy oraz wiary, że to, co sobie zaplanujecie jesteście w stanie osiągnąć. Wytrwałości, bowiem po każdej burzy zza chmur pojawia się słońce, a także szacunku i uznania dla samych siebie, bowiem w pogoni za marzeniami nie zawsze spoglądamy za siebie i nie klepiemy się po plecach mówiąc: "Dobra robota, stary".

Każdy z Nas jest często jedyną osobą, która może uzyskać wsparcie wyłącznie od siebie. Zadbajmy o tę relację - zostanie ona z Nami do końca życia.

A nade wszystko - szanujmy się, bowiem szacunek i uczciwość to towar deficytowy w tych nastawionych na zysk za wszelką cenę czasach. 

 

Wesołych Świąt, Bracia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.