Skocz do zawartości

Recepta na podryw


wapas

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem próbuję wyciągnąć od kobiet spotkanych na portalach informację w jaki sposób chciałyby być podrywane. Oczywiście nie liczę na jakąś sensowną odpowiedź. Robię to zatem głównie  w celach badawczych. Wyjątkowo jednak zdarza mi się usłyszeć całkiem konkretne rady. Oto co dowiedziałem się od pewnej bardzo atrakcyjnej panienki w wieku 29 lat. Jak sama przyznała najlepiej działa na nią metoda na fotografa. Czyli musimy po prostu polować na kobiety z aparatem i robić im zdjęcia. Zaznaczyła, że aparat ma być wysokiej klasy - tanie kompakty odpadają. Gdy już dojdzie do rozmowy to jej ulubione tematy to kosmetyki oraz pieczenie ciasteczek. Aby dobrze wypaść musimy zgłębić te tematy czytając kobiece fora. Gdy już to opanujemy nasza zdobycz  jest gotowa na seks, pozostaje ją tylko zabrać do naszego mieszkanka, auto oczywiście musi też jej się podobać.

Jestem teraz na urlopie wiec wypróbuję jak działa taka metoda. Po Swiętach kupuję lustrzankę, potem kilka dni studiowania tematów o kosmetologii na koniec Mercedes z wypożyczalni. Całkowite koszty to będzie kilka tysięcy złotych. Przyznacie, że to niewielka cena za seks z laską 10/10.

 

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze o metodzie na fotografa, który może zrobi sesje i portfolio za free uwierzę.

To facet rozmawiający o ciastkach pieczeniu i kosmetykach - zostaje orbiterem, emocjonalnym tamponem - 

 

Albo temat zaczął troll albo koleżanka sobie jaja z Ciebie zrobiła no albo ma kłopoty z głową.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pytonga napisał:

O ile jeszcze o metodzie na fotografa, który może zrobi sesje i portfolio za free uwierzę.

To facet rozmawiający o ciastkach pieczeniu i kosmetykach - zostaje orbiterem, emocjonalnym tamponem - 

Niekoniecznie, Facet jak to dobrze rozegra i trafi np. na okres owulacji kobiety + jakieś czynniki typu niedawne rozstanie z chłopakiem, to nawet gadając o ciasteczkach dobierze się do jej majtek :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kobieta zdradziła mężczyźnie co naprawde na nią działa, byłby to jeden krok do dania mężczyźnie przewagi poprzez zdradzenie swojej słabości. Tych kroków jak wiemy kobiety nie czynią. Można do tego dorabiać różne teorie jednak prawda jest taka że byłoby to działanie dokładnie przeciwne interesowi kobiety. Dlatego nie zostanie podjęte. 

1 hour ago, PewnySiebie said:

Niekoniecznie, Facet jak to dobrze rozegra i trafi np. na okres owulacji kobiety + jakieś czynniki typu niedawne rozstanie z chłopakiem, to nawet gadając o ciasteczkach dobierze się do jej majtek :P

Takie coś w mojej branży nazywa się edge case. Jeśli wszystkie te czynniki ułożą się w idealny sposób i osoba znajdzie się w idealnym miejscu w idealnym czasie to tak może mu się trafić. Natomiast jak sam dobrze stwierdziłeś to że facet to dobrze rozegra (nie wiem do końca co mam w sumie przez to rozumieć bo facet tutaj jest obstawiającym a nie krupierem, graczem a nie Game Masterem i nie nie chodzi mi o żadne PUA tylko gry np. planszowe w tym porównaniu) to jest to tylko 50% drogi do ,,sukcesu" jakim jest dobranie się do jej majtek. Pozostałe 50% zależy od pojawienia się edge case lub nie czyli innymi słowy są totalną ruletką z małym prawdopodobieństwem zaistnienia w dogodnym momencie. 

Teraz po co to mówię? Dlatego że oczywistym jest iż są mężczyźny dla których kobieta ma okres owulacji cały miesiąc, zawsze zerwała wczoraj z chłopakiem i zawsze szuka mocnych wrażeń. I nie muszą uczyć się PUA żeby mieć 50% szansy i magicznie naginać czasoprzestrzeń aby wystąpiły pozostałe 2 akurat wtedy kiedy chcą się jej dobrać do majtek.

Oczywiście dobrą kontrą będzie powiedzieć mi że ten facet to właśnie ten który umie to dobrze rozegrać. Już pominę że jest to niezgodne z cytowaną przeze mnie wypowiedzią natomiast śpieszę z tłumaczeniem. 

Faceci o których mówię nie muszą nic dobrze rozgrywać. Tak, nie muszą kuć i stosować 2312314 technik. Kobiety są nimi zainteresowane. Zapewne nie wszystkie. Ale tym które są zależy na nich wystarczająco mocno aby nie przekreślać swoich szans wymówkami. 

Edytowane przez Panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wapas napisał:

Po Swiętach kupuję lustrzankę, potem kilka dni studiowania tematów o kosmetologii na koniec Mercedes z wypożyczalni. Całkowite koszty to będzie kilka tysięcy złotych. Przyznacie, że to niewielka cena za seks z laską 10/10.

 

Leopold Tyrmand w książce p/t "Gorzki smak czekolady Lukullus" opisuje swoje przygody z czasów II wojny światowej kiedy to przebywał na terenie Norwegii, dokładnie w Stavanger, gdzie pracował w tamtejszej restauracji jako kelner.

Do restauracji tejże przybywali  na śniadania - wysocy rangą oficerowie SS.

Tyrmand, napędzany patriotyczną rządzą zemsty za zburzoną Warszawę i podbity kraj ojczysty - pluł im gęstą flegmą spod serca do kawy.

 

Przyznacie, że to niehigieniczny sposób walki z nazizmem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już w humorystyczny a ironiczny sposób omawiamy zasady podrywania dam z portali netowych - ja również zdradzę swój niezawodny sposób.

I jest on znacznie tańszy niż opisany przez autora wątku. Nie wymaga ani lustrzanki, ani wiedzy o kosmetologii, ani Mercedesa z wypożyczalni nawet.

 

Mianowicie - podrywam damy na proste równoległe :)

 

W romantycznej tonacji dyskusji prowadzonej za pomocą dowolnego komunikatora - roztaczam jej wizje takie oto:

 

- Wyobraź sobie, że Ty i ja jesteśmy jak dwie proste równoległe. Czy proste równoległe mogą się kiedykolwiek przeciąć czyli spotkać ?

 

- Eeeee, proste równoległe... nieeee, nie przetną się bo są przecież równoległe.

 

- No dobra, ale w jakiej przestrzeni te proste równoległe nigdy się nie spotkają ?

 

- Nooo, w chyba każdej....

 

- Otóz - one nie spotkają się tylko w jednym, jedynym bardzo szczególnym przypadku przestrzeni. Mianowicie - na płaszczyźnie. Czyli - na dwuwymiarowej powierzchni euklidesowej geometrii. Ale w każdej innej - tak !

 

- Eeeee, yyyyy..... jak to ?

 

- Popatrz na globus. Ma on dwa bieguny - północny i południowy. Z bieguna północnego wychodzą południki. Te linie są idealnie proste i idealnie równoległe. Nie wierzysz ? To otwórz płaski atlas i przekonasz się, że południki są idealnie proste i idealnie równoległe. Dochodzą do bieguna południowego. Co się stało na biegunie południowym ? Przecięły się !

 

- Nooo, niby tak.

 

- Bo to co Ci powyżej opisałem nazywa się w matematyce zanurzeniem w rozmaitości Riemanna. Więc co on i ona, będąc jak dwie proste równoległe powinni uczynić by się przeciać czyli spotkać ? Otóż - powinni zanurzyć się w rozmaitości Riemanna ! Bo powierzchnia kuli nie jest geometrią Euklidesa. Jest to własnie geometria Bernharda Riemanna, ucznia Gaussa, ktory to 8 czerwca 1854 roku, broniąc swoją habilitację - ukazał ludzkosci jak wąsko patrzyła na otaczający świat.  I dlatego gdy na swej niewątpliwie kształtnej piersi narysujesz trójkąt - przekonasz się, że suma kątów w tym trójkącie jest większa niż 180 stopni. Bo powierzchnia Twej piersi jako zywo jest typowym przykładem geometrii Riemanna :)

 

Przyznacie, że to znacznie tańszy sposób na seks z laską 10/10 aniżeli kupowac lustrzankę i brać z wypożyczalni pojazd wyprodukowany przez koncern Daimler-Benz :), zbrojny w tablice rejestracyjne WB co się przekłada na "własnosć banku" :)

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobryziomek napisał:

Kumpel w liceum (osioł z matmy) wyrywał na taki tekst :,, ejj maleńka jesteś jak ciąg geometryczny nigdy nie wiem jaki będzie Twój kolejny wyraz"

Rzeczywiście osioł :) Bo przecież każdy ciąg posiada określony wzór na n-ty jego wyraz.

 

O wiele bardziej "fachowo" brzmiałaby taka oto matematyczna bajerka podrywcza skierowana do damy:

 

- Słońce, bądźmy jak operatory samosprzężone nad przestrzenią Hilberta. Przecież wynika to wprost z twierdzenia Riesza o reprezentacji funkcjonału :)

Edytowane przez Bonzo
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zapytać kobiety o cechy jej idealnego partnera. Z odpowiedzi wyjdzie biały rycerz :) Jedno myślą, drugie mówią a trzecie robią. Nie słuchaj co mówią kobiety tylko obserwuj ich zachowanie. Jeżeli chodzi o podryw to kobiece rady są już zupełnie o kant dupy bo one w ogóle nie muszą tego robić więc nie mają o tym pojęcia.

Edytowane przez xvrobzx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wymagania w stosunku do partnera też próbowałem sie wywiedzieć. Odpowiedź była dość standardowa - liczy się głównie "wnętrze". Ponadto poradziła mi żebym zaczął oglądać telenowele bo mogę się z nich wiele nauczyć jak należy postępować z kobietami. To ostatnie mnie mocno rozbawiło. Nie wiem czy rzeczywiście w to wierzy czy tylko stara się być poprawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i troll, ale słyszałem o gościach, którzy biorą kredyty na kilka tysięcy, żeby pokazać się przed kobietami w klubie, więc takie zjawisko istnieje. Polecam przekalkulować, czy tego typu zachowania się opłacają. Za kilka tysięcy można mieć dużo seksu z wieloma kobietami, płacąc im za to bezpośrednio, albo polecieć do egzotycznego kraju, w którym ładne laski chętnie pieprzą się z obcokrajowcami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.