Skocz do zawartości

Rafonix / matko****ca


Piodr85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnio za pośrednictwem młodszego kolegi trafiłem na " filmy " tego pacjenta.
Chwilę później wleciał mi pod kursor filmik o tytule " Rafonix, postrach wszystkich mam ", po obejrzeniu którego zatrybiłem, że nie jestem osamotniony w swoich przemyśleniach na jego temat.
Zatem... Co ma na celu taka postawa?? O czym ten człowiek w ogóle myśli ( myśli... jeśli można się o nim w ten sposób wyrazić ), oraz jakiej reakcji oczekuje, od widza.
Doskonale rozumiem wyzywanie się nawzajem, obelgi, agresję, bójki, łamanie nosów itd. itp. Z tą różnicą, że trzeba mieć chyba ku temu jakieś podstawy....a on..? Czy ma jakieś..?
Co zabawnego jest w  łączeniu się na video, na jakiś portalach i obrażanie przypadkowego rozmówcy ? Już pomijając bezpośredni atak na rozmówce...ale pociski w strone matek, to już dużo za dużo...
I żeby sprawdzić, czy koleś faktycznie jest taki w większości przypadków, czy to może tylko przesadzony stereotyp, postanowiłem  walnąć eksperymentem.
Więc trafiłem go kiedyś na LIVE i wysłałem  donejta  ( 3 zł najmniej ) o treści " Rafonix...jesteś typowym chłopcem z sieci, który  potrafi obrażać rodziców i  w realnym świecie bałbyś się na mnie nawet spojrzeć" ...a bałby się bo jestem przypakowany, łysy, mam groźną minę, 99kg i 194 cm wzrostu... :) lecz mimo wszystko zrównoważony psychicznie :)
I jaki komentarz usłyszałem z jakże jędrnych i powabnych ust tego młodzieńca..? " Wypie***aj szmato, bo Ci zaj**ie na pi**e  Twoja stara, to dzi**ka za 5 zł " ...Czyli zgodnie z opisem.
I teraz tak... Wiem, że to nie łądnie, że ludzie po 30-tce tak nie powinni postępować, że w sumie, to nic  mi nie zrobił itd.
Ale do ku**y nędzy.... Nie można lekceważyć, aż takiego kure**twa !!!
Generalnie nie mam w zwyczaju jeździć po Polsce i bić dzieci ( mam tu na myśli Rafonixa ), ani stawać w obronie upokorzonych, bo ja nie z tej parafii...Ale przed tym chłopakiem trzeba zwyczajnie stanąć i powiedzieć kilka rzeczy...
Od bzdur , po poważne sprawy... UDOWODNIĆ, że są więksi, silniejsi biegających w mocniejszych, niż on ekipach, bardziej wygadani... i chyba najważniejsze...Że takie postępowanie, jakie sobą reprezentuje ten człowiek, spotyka się z brakiem tolerancji "otoczenia". Mogę wejść w polemike na poziomie akademickim, jak i podwórkowym... Przy spotkaniu dam mu wybór :P
Będę szalenie wdzieczny, jeśli ktoś na priv wpisze mi adres zamieszkania tego ścierwa...Obiecuję go nie bić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.