Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lync napisał:

Bardzo ciekawe to co piszesz. Tego o małżeństwie i kobiecie nie wiedziałem. Myślałem, że aktywnie działa w branży lub otwarte związki - teraz to takie popularne...

 

Gdyby tak zrobił, to by znaczyło, że zrobił to na pokaz (aby uwiarygodnić swój wizerunek)...wtedy nie byłby w zgodzie z tym co głosi (aby nie przypodobywać się na siłę kobietom/danej grupie)..itd  może on po prostu ma to w nosie i dla niego atrakcyjność leży gdzie indziej?. Może miał styczność z odpowiednią dla niego ilością ogólnie atrakcyjnych kobiet (8-10) i stwierdził, że dla niego jednak tak atrakcyjne nie są? W dobie instagrama to im ładniejsza, tym większe parcie na insta/fb/atencyjność...

 

Nie, przyczyna jest znacznie prostsza. :)

 

Po prostu "super fajna wiedza o uwodzeniu" niekoniecznie działa na kobiety 8-10 tak dobrze, jak wynikałoby z opowieści osób, które zarabiają na opowiadaniu o tym. :)

 

2 godziny temu, lync napisał:

Miałem okazję kiedyś posłuchać jakiegoś jego nagrania  i całkiem nieźle interesująco temat przedstawiał, tak bardziej pod kątem naukowym/rozbicia na czynniki pierwsze. Trochę jakbym widział schematy i zależności w jakimś filmie sci-fi.

 

Pozostaje pytanie, na ile coś jest dobre, a na ile tylko brzmi dobrze.

 

2 godziny temu, lync napisał:

W sumie to co napisałeś .. ja to widzę tak, że dotyczy to zdecydowanie osobowości i zdolności danej osoby do spojrzenia na swoje życie z innego punktu widzenia. Zawsze jest ten moment, że człowiek zdaje sobie sprawę jaki jest jego potencjał, że niżej nie chce iść, ale też wyżej nie podskoczy (bo nie ma energii, chęci, czasu, bycia osobą negatywną) i albo pójdzie w ciemną stronę (żal, zawiść, hejtu, hipokryzja, jad), albo się z pogodzi i weźmie od życia coś pozytywnego (lub będzie pracować, aby uzyskać więcej, np. poprzez samorozwój, ćwiczenia, większą świadomość..itp).

 

Tak, to zależy od człowieka.

 

Natomiast mi chodzi o to, że wbrew obiegowym bajkom typu "piękna kobieta - atencyjna księżniczka, brzydka kobieta - słodki anioł", całkiem często brzydka kobieta jest toksyczna, pełna frustracji i jadu. Nie zawsze, ale często. A im jest brzydsza, tym większe są na to szanse.

 

Podobnie jest z tym, że wiele pięknych kobiet wcale nie ma osobowości atencyjnych księżniczek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, lync said:

Kobiety wychowane w rodzinach, w których preferuje się zachowania "na pokaz" (więcej hipokryzji, miej empatii) będą potrafiły łatwiej udawać i prezentować, czy manipulować.

Może skręce trochę z tematu wątku ale uważam że wychowanie przez Matkę i jej podejście do ojca ma bardzo duże przełożenie na przyszłą kandydatkę na dziewczynę/żonę. Jeśli widzę że matka potencjalnej kobiety prezentuje postawę eleganckiej ale zimnej kobiety (oczywiście Ty jesteś sprawdzany jeszcze bardziej niż sprawdza Cię twoja kobieta), wiem jaka będzie ta moja potencjalna "myszka". Mamcia dopilnuje aby jej córeczka miała wygodne życie. Jeśli ona ogarneła swoją urodą życie to uważa że córce też się to należy. A to że wychowała rozkapryszoną narcyzkę nie zauważy. Takie kobiety doskonale manipulują.

2 hours ago, Adameo said:

Trochę dziwne żeby taki "mistrz PUA" upubliczniał swoje tajemnice. 

 

Który to ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 23:09, BrightStar napisał:

uwodzenia https://player.pl/programy-online/mistrzowie-podrywu-odcinki,5110/ . Co sądzicie Panowie czy taka metamorfoza ma sens

Bardzo źle , ze pokazuje się tych chłopaków w necie. Internet tak łatwo nie wybacza, wiele ich niedociągnięć jest pokazywanych i wyśmiewanych przez hejterów. Każda metamorfoza ma sens, jak wyjdą z tego pozytywne wyniki, naucza się dużo ciekawych rzeczy jednak wolałbym, żeby to było prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.