Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
crystal

Human Design - analiza

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Niedawno, przeglądając zawartość forum, wpadłam na wątek o ciekawym systemie - Human Design. Odnośnik: Human Design i moja analiza

W ciągu ostatnich dni przeczytałam sporo publikacji o HD, większość z nich jest w języku angielskim. Trafność tego systemu jest według mnie szokująca, dlatego pokusiłam się o zadanie kilku pytań: Czy ktoś z was interesował się Human Design i jaki mieliście wynik? Czy jego interpretacja wpłynęła jakoś na wasz rozwój osobisty (duchowy)?  

Załączam screen mojej analizy.

LIEK8lp.png

Godzinę temu, crystal napisał:

Czy ktoś z was interesował się Human Design i jaki mieliście wynik? 

Trochę się interesuję. 

4mamt6gy19ks.png

Godzinę temu, crystal napisał:

Czy jego interpretacja wpłynęła jakoś na wasz rozwój osobisty (duchowy)?  

Nie wpłynęło to jakoś szczególnie na mój rozwój osobisty. Traktuje to raczej jako ciekawostkę.

Jedna rzecz, która najbardziej mnie zaskoczyła była taka, że jako projektor dopiero po "wchłonięciu atmosfery" jestem w stanie swobodnie rozmawiać, nie potrafię robić tego "z buta". Co ciekawe, dużo osób mi na to zwracało uwagę jak byłam jeszcze mała. Coś w tym faktycznie jest, ale póki co ograniczyłam się czytania literatury polskojęzycznej.

• Thanks 1

rr86Z5o.png
Dwie Projektorki - ciekawe :)

@crystal masz podobny profil do mnie (Projektor 2/4), choć z innym autorytetem (splot-emocje zamiast śledziony). Dużo kanałów (1-8, 13-33, 24-61, 19-49) masz zdefiniowanych.

Na mój rozwój HD wpłynął dość mocno. Przestałem kopać się z koniem i udowadniać sobie na siłę, że potrafię żyć wbrew wewnętrznemu instynktowi (nie mylić z intuicją). Dotyczy to zwłaszcza projektorów, których społeczeństwo zmusza do katorżniczej (dla nich) pracy, zamiast wykorzystać ich prawdziwy potencjał.

Ten system według pokazuje pełnię potencjału po wgłębieniu się naprawdę głęboko(bramy, kanały, PHS, motywacja itd.) Polecam dla Projektorów grupę fejsową https://www.facebook.com/groups/ProjectorsPlayground/ 

Edited by t0rek
  • Thanks 1

Ciekawi mnie ten temat, sporo rzeczy pokrywa się z rzeczywistością[i nie jest to efekt horoskopowy:)], ale moja wiedza o H.D. jest dosyć wyrywkowa.

mvXgF4m.jpg

Type    Generator
Strategy    To Respond
Not-Self Theme    Frustration
Signature    Satisfaction
Definition    Split
Authority    Sacral
Profile    Martyr - Heretic (3/5)
Incarnation Cross    Right Angle Cross of The Four Ways (33/19 | 24/44)

Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Single
Authority Splenic
Profile Martyr - Heretic (3/5)
Incarnation Cross Right Angle Cross of The Unexpected (41/31 | 28/27)

Ciekawe...

@Selqet @t0rek  Czy orientujecie się, co oznaczają te cztery strzałki, dwie czerwone i dwie szare, widoczne po bokach charta?

Niedługo napiszę tu post opisujący system Human Design. Po przeczytaniu wielu anglojęzycznych publikacji mam wiedzę trochę szerszą, niż ta dostępna na polskich stronach. Może komuś się przyda.

• Like 1

7 godzin temu, crystal napisał:

@Selqet @t0rek  Czy orientujecie się, co oznaczają te cztery strzałki, dwie czerwone i dwie szare, widoczne po bokach charta?

Niedługo napiszę tu post opisujący system Human Design. Po przeczytaniu wielu anglojęzycznych publikacji mam wiedzę trochę szerszą, niż ta dostępna na polskich stronach. Może komuś się przyda.

Już mnie ktoś o to pytał kiedyś, ale nie wiem - używam innego softu i tego tam nie ma. Natomiast wydaje mi się, że podobne strzałki są w PHS/Motivation (najpierw kolor, a potem od tonu zależy czy lewa czy prawa część tabelki)
IWhV2BK.png

MC3S8vj.jpg 

0FcvMwul.jpg

• Thanks 1

Z ciekawości zajrzałam na te stronę.

Wyszło, że jestem reflektorem, bez żadnego centrum energetycznego.

Te diagramy zawierają mnóstwo informacji, zupełnie nie mogę ich jakoś skonsolidować, dzięki @crystal, że uporządkowałaś ten chaos informacyjny w przystępny sposób.

@Helena K. Nie ma za co, bardzo cieszy mnie fakt, że moja praca jest przydatna i ktoś czyta teksty które pisze. :) To dopiero początek, informacji i wpisów o HD będzie coraz więcej. Może za jakiś czas zacznę publikować nagrania głosowe - w ten sposób będę mogła więcej przekazać w krótszym czasie.

• Like 2